Editörler : ayşegül bgm
«8910111213141516171819»

ayşegül bgm
Editor
16 Ağustos 2019 16:35

Gecen alimda diyarbakira 81 ile bi arkadas yerlesti.adli tipin ilk alimina basvurdum mulakata gittim ama olmadi.ikinci alimda izmire 3 kisi alinacak 30 kisi cagirilacak.izmire basvurursaniz siralamaya kesin girersiniz.mulakatlar istanbulda bu arada bilginize

rep87, 5 yıl önce
Adli tıpta kaça düşer puan acaba? 82 ile şansım olur mu?

ayşegül bgm
Editor
16 Ağustos 2019 16:38

Hocam allah gonlunuze gore versin.insanin atanayimda ne olursa olsun diyesi geliyor ama atanincada sorunlar bitmiyor desenize.siz hangi ilde gorev yapiyorsunuz.halk sagligi lab. Daha mi iyi diyorsunuz?

ExternaLBio, 5 yıl önce

hocam hastanenin verildiğiniz birime göre rahatlığı değişiyor yeri geliyor biyologların labta ne işi vara getiriliyor ben atanırken çok mutlu olmuştum belki şımarıklık yapıyorum gibi gelebilir ama ciddianlamda biyoloji bitirmek zor ataması zor sonrasındanda liseden atanmış biriyle bir tutulunca insanın zoruna gidiyor maaş normal lisans mezunu hastanede çalışanlar la aynı adli tıpın maaşı daha yüksek diye bende duymuştum ben halk sağlığı yazmadığıma çok pişmanım bunlar benim yaşadıklarım belkide siz bunlarıdert etmezsiniz herkesin düşüncesi kendine benşuan kadrolu alım bekliyorum bakalım hayırlısı

rep87
Memur
16 Ağustos 2019 17:47

Hocam kesin girer miyim listeye 30 kişi arasından ? İzmir yazıcam evet ama hiç umudum yokken siz böyle dediniz..
ayşegül bgm, 5 yıl önce

Gecen alimda diyarbakira 81 ile bi arkadas yerlesti.adli tipin ilk alimina basvurdum mulakata gittim ama olmadi.ikinci alimda izmire 3 kisi alinacak 30 kisi cagirilacak.izmire basvurursaniz siralamaya kesin girersiniz.mulakatlar istanbulda bu arada bilginize

mnvvrg
Aday Memur
16 Ağustos 2019 21:05

Hocam hastanelerden halk saglığına kolaylıkla geçilebiliyor mu? Belli bir süresi filan var mı? Bu konu hakkında bir bilginiz var mı?
ExternaLBio, 5 yıl önce

şuan sağlık bakanlığı alımı var ve tercih dönemi arkadaşlar hastanede gerçekten biyologla teknisyenin farkı yok ben şuan yaşıyorum bu durumu bunu sizde göreceksiniz (halk sağlığı hariç ) imkanı olan adli tıp ı düşünsün orada biyologlar ciddi anlamda farklı bir yerdeymiş

ayşegül bgm
Editor
16 Ağustos 2019 22:40

Hocam onumuzden 30 kisi zaten atanacak basvurmaz.gecen ki adli tip.a basvuran mulakata giden ve atanamayan kisilerde sanirim basvurmaz.insallah siz listeye girersiniz.hakkinizda hayirlisi olsun.

rep87, 5 yıl önce
Hocam kesin girer miyim listeye 30 kişi arasından ? İzmir yazıcam evet ama hiç umudum yokken siz böyle dediniz..

ayşegül bgm
Editor
17 Ağustos 2019 16:08

Sinava giren 30bin biyolog var,bize verilen kontenjan 30.

1000de 1 degil,en azindan her atamada 100 150 biyolog alinmali.bu kadar geri plana atilmamaliyiz.

ayşegül bgm
Editor
17 Ağustos 2019 16:10

İkinci atamada 18bin kisi alinacak,bizi yine az kadroyla gecistirmemeliler.bizimde sesimizi duyun artik.

ayşegül bgm
Editor
17 Ağustos 2019 16:12

2017 yilinda hic biyolog alinmamis.umarim 18binde bizi pas gecmezler.

ExternaLBio
Aday Memur
19 Ağustos 2019 09:24

yok hocam 3+1 olarak atanacağıız için görevlendirme olmuyor anca 4 senenin sonunda olabilir

mnvvrg, 5 yıl önce
Hocam hastanelerden halk saglığına kolaylıkla geçilebiliyor mu? Belli bir süresi filan var mı? Bu konu hakkında bir bilginiz var mı?

ExternaLBio
Aday Memur
19 Ağustos 2019 09:27

ben çankırı dayım devlet hastanesi halk sağlığı dediğim gibi daha iyi maaş olarakta 500 lira fazlaymış

ayşegül bgm, 5 yıl önce

Hocam allah gonlunuze gore versin.insanin atanayimda ne olursa olsun diyesi geliyor ama atanincada sorunlar bitmiyor desenize.siz hangi ilde gorev yapiyorsunuz.halk sagligi lab. Daha mi iyi diyorsunuz?

hilalby
Aday Memur
19 Ağustos 2019 15:21

şahsi hesabım olmadığı için şirket hesabından iki kez istek attım ikisi de reddedildi. 17. sıradayım branşta ve önümden kaç kişi gitti öğrenmek istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim
biolog x, 5 yıl önce

https://www.facebook.com/groups/345990992216887/

Gruba tüm biyolog adaylarını bekleriz arkadaşlar.

biolog x
Aday Memur
19 Ağustos 2019 15:47

Şirket hesabı olduğu için kabul edilmemiştir hocam. Tekrar gönderin kabul edeyim.

hilalby
Aday Memur
19 Ağustos 2019 17:17

yine gönderdim, reddedildi. ilginize teşekkürler.
biolog x, 5 yıl önce

Şirket hesabı olduğu için kabul edilmemiştir hocam. Tekrar gönderin kabul edeyim.

hilalby
Aday Memur
19 Ağustos 2019 17:21

pardon kabul edilmiş, teşekkürler
biolog x, 5 yıl önce

ayşegül bgm
Editor
20 Ağustos 2019 01:25

Tesekkurler hocam

ExternaLBio, 5 yıl önce

ben çankırı dayım devlet hastanesi halk sağlığı dediğim gibi daha iyi maaş olarakta 500 lira fazlaymış

ayşegül bgm
Editor
20 Ağustos 2019 01:27

Hocam bu listeyi isim vermeden buradada paylasabilirmisiniz.yada listeyi degilde kac kisi nereye gitmis belli olan varsa yazabilirmisiniz.mesela ogretmenlige giden varmi? Onumuzden kac kisi gitti.

hilalby, 5 yıl önce
şahsi hesabım olmadığı için şirket hesabından iki kez istek attım ikisi de reddedildi. 17. sıradayım branşta ve önümden kaç kişi gitti öğrenmek istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim

ayşegül bgm
Editor
20 Ağustos 2019 01:28

+

ayşegül bgm
Editor
20 Ağustos 2019 01:29

++++++++++++

hilalby
Aday Memur
20 Ağustos 2019 03:38

kimlerin nereye atandığı bilgisi paylaşılmamış, gruba katıldığım hesaba şu an erişimim yok ancak ben 17. sıradayım ve önümden 5 kişi eksilmiş görünüyor. ancak listede eksik kişiler de var yani bundan fazlası da olabilir. yarın eğer ki hesaba girebilirsem sizin sıralamanıza göre eksilen kişi sayısını verebilirim

ayşegül bgm, 5 yıl önce

Hocam bu listeyi isim vermeden buradada paylasabilirmisiniz.yada listeyi degilde kac kisi nereye gitmis belli olan varsa yazabilirmisiniz.mesela ogretmenlige giden varmi? Onumuzden kac kisi gitti.

ayşegül bgm
Editor
20 Ağustos 2019 09:03

Hocam benim siram 87.cooook tesekkurederim.bakarsaniz cok sevinirim

hilalby, 5 yıl önce

kimlerin nereye atandığı bilgisi paylaşılmamış, gruba katıldığım hesaba şu an erişimim yok ancak ben 17. sıradayım ve önümden 5 kişi eksilmiş görünüyor. ancak listede eksik kişiler de var yani bundan fazlası da olabilir. yarın eğer ki hesaba girebilirsem sizin sıralamanıza göre eksilen kişi sayısını verebilirim

Toplam 457 mesaj
«8910111213141516171819»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi