Editörler : swat3410
28 Ekim 2020 15:05

Psikiyatri silah alınması abiler yardım
Karakolda arkadaşla tartışırken yeter bıktım senden intihar edeceğim artık dedim ve amir bu nedenle silahıma el koydu ve kurul raporu için sevk edildim. Herhangi bir psikolojik sorunum yok psikolojlarlada görüştüm onlara da beyan ettim ve amir gözleminde olumsuzluk yok. Sorum şu silahımı geri alabilir miyim var mı tecrübeli abilerim

siyahbeyaz88
Daire Başkanı
28 Ekim 2020 15:41

Saçma sapan bi şey yapmışsın bari bunu burda yazma millette der bunlar nasıl polis.sorunun cevabını doktorun bilir doktorunla konuş onun vereceği rapora bağlı

Polisimiz
Aday Memur
28 Ekim 2020 15:43

Kardeş burası soru platformu ne yazacağımı sana sormayacağım Allah insanın başına her iş verebilir Bilgin yoksa eleştiride Yapma
siyahbeyaz88, 3 yıl önce
Saçma sapan bi şey yapmışsın bari bunu burda yazma millette der bunlar nasıl polis.sorunun cevabını doktorun bilir doktorunla konuş onun vereceği rapora bağlı

siyahbeyaz88
Daire Başkanı
28 Ekim 2020 15:47

Tmm kral sen istediğini yaz sana serbest:)
Polisimiz, 3 yıl önce
Kardeş burası soru platformu ne yazacağımı sana sormayacağım Allah insanın başına her iş verebilir Bilgin yoksa eleştiride Yapma

son osmanlı44
Aday Memur
28 Ekim 2020 18:28

Alırsın her şey sana bağlı

azmah
Genel Müdür
28 Ekim 2020 19:03

Doktorda kurum seni sevk ettiği için bu şekilde davranacak sana psikolojik davranış tepkini ölçmek için agresif cevaplar verme çıkışma arkadaş güzel bir cevap vermiş bunu ders olarak al doktorda aynısını yapacak

siyahbeyaz88, 3 yıl önce

Polisimiz
Aday Memur
28 Ekim 2020 19:06

Eyvallah abi önerini Dikkate alcam
azmah, 3 yıl önce

Doktorda kurum seni sevk ettiği için bu şekilde davranacak sana psikolojik davranış tepkini ölçmek için agresif cevaplar verme çıkışma arkadaş güzel bir cevap vermiş bunu ders olarak al doktorda aynısını yapacak

29 Ekim 2020 18:48

Benimde başıma geldi,bi senin için bir firsat.ben el alem ne der diye doktorlarla aramı iyi tuttum silahimi almaya çalıştım.şu anki aklim olsa,şekilleri göstren doktora kan görüyorun hocam derdim:).bir sürü akilli adam deli ayağına yatip silahini aldiroyor.sende silahsiz olmanin keyfini sür,sana iş te yaptiramazlar.silahini ne kadar geç alirsan senin yararina.silahini erken alirsan sürerler sokağa...

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
29 Ekim 2020 20:25

Saçma olan arkadaşın başına gelenler mi buraya yazması mı? Saçma olan arkadaşın başına gelenler içgüzar amiri ve arkadaşı yapılan haksızlık. Bu teşkilata sağlam gir ama psikolojik hasta olarak tedavi gör ve silahını alsınlar saçma olan bu. Kaldıki bu platformda herkes istediği herşeyi yazıp soru sorabilir bunda bişey yok
siyahbeyaz88, 3 yıl önce

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
29 Ekim 2020 20:28

Arkadaş sence güzel bişey mi yazmış bu alkışın sebebi nedir? Neden olayın anlatıldığı gibi basit bir şekilde ise silahın alınması sorgulamıyorsun insanlara yafta atmak daha mı kolay biri ile tartışıyorsunuz ve silahınız alınıyor söylediğiniz sözden dolayı bu insanı etkiler yıpratır
azmah, 3 yıl önce

Kral yanluz
Yasaklı
29 Ekim 2020 23:36

Öncelikle çok geçmiş olsun sağlık şartları madde 23 ile amir bu konuda yetki verilmiş silahlı olman ve intihar olaylarının fazla olması egm bu şekilde yol izlemeye itmiş bu durumda senin amir gözlem formun psikolojik yönden psikolok görüşmen hepsi raporlanır hastahane de mmpı testi de olacak sana altı ay ayda bir kontrol diyecekler kesin bak bir daha bilinçsizce davranma kurum için senin sağlığın değil başlarına bela olmaman önemli sormak istediğin bir soru olursa sor doktor uyku yeme iş yapma para harcama kendine zarar verme bunları sorar yoksa eğer yok de temiz giyin silahını amir gözlem formu iyise geri alırsın

Kral yanluz
Yasaklı
29 Ekim 2020 23:38

Dilimi d olursa mesleği kaybeder GİH yada malulen emekli ederler egm sağlık şartları madde 14 ün 2 ve 3 üncü bentleri GİH olursan her sene dilim ister kurum polisliğe dönüşte psikiyatride kapalı bil doktoruna da bu hususu söyle can devrem

Polisimiz
Aday Memur
30 Ekim 2020 19:51

Şimdi kesin 6 ay kontrol mü der direk vermez mi silahı
Kral yanluz, 3 yıl önce

Öncelikle çok geçmiş olsun sağlık şartları madde 23 ile amir bu konuda yetki verilmiş silahlı olman ve intihar olaylarının fazla olması egm bu şekilde yol izlemeye itmiş bu durumda senin amir gözlem formun psikolojik yönden psikolok görüşmen hepsi raporlanır hastahane de mmpı testi de olacak sana altı ay ayda bir kontrol diyecekler kesin bak bir daha bilinçsizce davranma kurum için senin sağlığın değil başlarına bela olmaman önemli sormak istediğin bir soru olursa sor doktor uyku yeme iş yapma para harcama kendine zarar verme bunları sorar yoksa eğer yok de temiz giyin silahını amir gözlem formu iyise geri alırsın

son osmanlı44
Aday Memur
30 Ekim 2020 21:49

Direk verir

azmah
Genel Müdür
30 Ekim 2020 21:57

Konuyu açan arkadaş intihar edecem demiş sevk edilmesi normal ben bayan komisere sen bu işleri bilmezsin dedim diye bana deli dedi müdürde bundan dolayı sevk etti sevkin dönüşü yok saçmalıksa benim yaşadığım saçmalık doktorda kuruldakilerde güldüler beni sevk etmelerinin sebebine bundan sonra ne yapacak onu düşüncek bu arkadaş bilgin olmayan tecrüben olmayan bir konu hakkında yargı dağıtma aslan 🦁

Gydm, 3 yıl önce
Arkadaş sence güzel bişey mi yazmış bu alkışın sebebi nedir? Neden olayın anlatıldığı gibi basit bir şekilde ise silahın alınması sorgulamıyorsun insanlara yafta atmak daha mı kolay biri ile tartışıyorsunuz ve silahınız alınıyor söylediğiniz sözden dolayı bu insanı etkiler yıpratır

azmah
Genel Müdür
30 Ekim 2020 22:00

6 ay kontrol prosedür gereği ilk kuruldan sonra 6 ay kontrol verecek her ay düzenli gel diyecek her gittiğinde nasılsın diyecek iyiim diyeceksin hepsi bu kadar hukuk geçmişin sağlık safahatin hepsini isteyecek personel bürondan hasta olup olmadığını sen daha iyi bilirsin en fazla 3 yıl kontrol uzatma süresi var Bir yıl doldumu sağlık daire hakkında Bilgi alır personel den takip ediyor musun diye sonunda kurul sağlık li isen ve istersen verecek silahını

Polisimiz, 3 yıl önce
Şimdi kesin 6 ay kontrol mü der direk vermez mi silahı

Polisimiz
Aday Memur
30 Ekim 2020 22:01

Ben psikologla konuştum bugün direk vereceklerini söylediler psikolog mu yanlış biliyor
azmah, 3 yıl önce

6 ay kontrol prosedür gereği ilk kuruldan sonra 6 ay kontrol verecek her ay düzenli gel diyecek her gittiğinde nasılsın diyecek iyiim diyeceksin hepsi bu kadar hukuk geçmişin sağlık safahatin hepsini isteyecek personel bürondan hasta olup olmadığını sen daha iyi bilirsin en fazla 3 yıl kontrol uzatma süresi var Bir yıl doldumu sağlık daire hakkında Bilgi alır personel den takip ediyor musun diye sonunda kurul sağlık li isen ve istersen verecek silahını

azmah
Genel Müdür
30 Ekim 2020 22:05

Sen hastaneye sevk edildin mi psikiyatriye gittin mi

Polisimiz, 3 yıl önce
Ben psikologla konuştum bugün direk vereceklerini söylediler psikolog mu yanlış biliyor

Polisimiz
Aday Memur
30 Ekim 2020 22:06

Gittim her şey tamam kurul kaldı psikologda kuruldaymış sorun yok biz aktif silahlı çalışabilsin raporu vereceğiz dedi öyle 6 ay vs demedi
azmah, 3 yıl önce

Sen hastaneye sevk edildin mi psikiyatriye gittin mi

azmah
Genel Müdür
30 Ekim 2020 22:08

Tamam doktor psikolog görüşmenide istiyor zaten evrakların tam olunca kurula girersin olumlu raporun gelir ondan sonra alırsın

Polisimiz, 3 yıl önce
Gittim her şey tamam kurul kaldı psikologda kuruldaymış sorun yok biz aktif silahlı çalışabilsin raporu vereceğiz dedi öyle 6 ay vs demedi

Polisimiz
Aday Memur
30 Ekim 2020 22:09

6 ay kontrol olayını anlamadım ama öyle bir şey demedi yani
azmah, 3 yıl önce

Tamam doktor psikolog görüşmenide istiyor zaten evrakların tam olunca kurula girersin olumlu raporun gelir ondan sonra alırsın

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi