Editörler : F16 Gökçen

themisçi
Daire Başkanı
13 Kasım 2006 16:51

güncel

deha1983
Şube Müdürü
13 Kasım 2006 16:52

Arkadaşlar başlığımız buraya alındı artık burdan yazışıcağız.

Eskilere ceteris, sherpa, ahmethizli, vosvos, burak,batuberk,mustafassi adını şu an için hatırlaymadığım arkadaşlara selamlar.

themisçi
Daire Başkanı
13 Kasım 2006 16:58

başlığın adını memurluk diye açtım ama başka bir isim istiyorsanız değiştiririz.

olgu82
Kapalı
13 Kasım 2006 17:20

herkese hayırlı olsun yeni başlık. öbürünün cılkını çıkarmayı başarmışlardı. başlık iyi, ismini bence değiştirmeye gerek yok. burada zaten memurluk ile ilişkisi olanlar bilgi paylaşıyor,uzmanlık ya da başka şey bekleyenler kozlarını başka başlıkta paylaşsınlar artık.

bu arada benim öbür sayfada sorduğum soru da silinmiş tekrarlayayım: en son eğitime gidenler ikametleri dışındaki yerleri kabul edenler. acaba ikameti dışındaki yerleri kabul etmeyenler arasında tekrar aranan var mı?

TRKSHSTR
Aday Memur
13 Kasım 2006 18:48

yeni baslik altinda ilk kez yaziyorum ama acikca soylemek gerekirse uzuldum.herkese sabir diliyorum.

ankara beklemeye devam sabrin sonu selamet

sweet_sln
Aday Memur
13 Kasım 2006 19:13

Ewet ben de üzüldüm orada biçok kişi wardı kim çağrıldı kim bekliyo görebiliyoduk. Şimdi ise hiçbiri aklımda değil.

Özellikle Ankara için bekleyen eylül grubu bırakmayalım forumu lütfen. Bir gelişme olursa paylaşalım.

ekonometrist82
Kapalı
13 Kasım 2006 19:27

arkadaşlar benim 4 eylül mülakatlı ankara iş bankası başlığı da silinmiş:((hoş buna vesile olan birielri de wardı ama neyse....evet benim başlık sırf ankaralıalr içindi..şimdi ise tüm türkiyeye hitaben olacak ve de çok karışacak..baksanıza daha bugün açlımasına rağmen yüzlerce mesaj yazılmışş ve çoğu da diğer tek başlık gib olacak vede özellikle ankaralılar birbirinden pek haberdar olamyacak!!!yeniden anakra için bi başlık açayım mı diye themis kardeşimize sordum cewap bekliyorum!!!

4 eylül mülatına girdim hala bekliyorum...yani anakra için eylülden önce atana varmı herşeyden önce bun umerak ediyorum!!!sonra eylül için beklemenin sonu da oalcakmı orası da mağlum!!!

hoş bizim bi yaşlı komşu war..onun dediğine göre yiğeni eylülde girmiş mülakta ve bayramdan sonra başlamış işe!!!ben ondan başka da duymadım!!!!yafff bekleyip evde vakit öldürmek kadar iğrenç bişiy yok!!!havlar da soğudu ki evden dışarı çıkayım deseniz o da olmuyor!!!

son olarak da iş bankası illa diploma mı olacak diyor??zira ben 2000 girişli olmama rağmen hala bizim diplomalar hazır diil de!!!geçici mezuniyet belgesi olmuyormu ki??

sweet_sln
Aday Memur
13 Kasım 2006 19:49

walla 4 eylül deilde eylül ankara grubu olarak bi başlık açarsan katılırım.

sonuçta sadece 4 eylül dediğin zaman kaç kişi katılır ki?!

ekonometrist82
Kapalı
13 Kasım 2006 19:51

ewet haklısın:)başlığı şimdi açsam mı ki acaba:)themis kardeşimizden ten habersiz:)

ona mesaj attım ama off galiba:)

neyse ben bi başlık açayımm sizde oraya yazın talep glerise silmez herhlade:)

ekonometrist82
Kapalı
13 Kasım 2006 19:59

arkadaşlar başlığı açtım açmasına da sadece ufak bi sorun var....

özel sektör yerine hayata daire açmışım:)))

ii de ben özel sektör altında yazmıştım nasıl hayata daire gitti anlam veremdim:)

4 4 2 kardeşime başlığı kaydır diye rica ettim ama bakalım:)

off ya bugun herşey ters mi gidiyor ne:)

ekonometrist82
Kapalı
13 Kasım 2006 20:04

tamam konuyu getirktik:)

şimdi ankarıları kouya davet ediyor ve bekliyoruz:)zira talep yetersizliğinden silinebilir:)

13 Kasım 2006 20:17

secret84 senin mülakat sonuçlandımı?benimkide bir haftayı doldurdu ama hala ses yok bu olumsuz sonuçlanıcanımı gösterir acaba :(

ufuk_tan83
Yasaklı
13 Kasım 2006 21:06

arkadaşlarım merhaba yeni başlığımzı hayırlı olsun. arkadaşlar şu anda ankara için eğitimde olan bir arkadaşımın söylediklerini söylüyorum. sağolsun araştırmış soruşturmuş hocalarla falan konuşmuş. haberler hiçde iç açıcı değil. ankara için yeterince alımın yapıldığını bu kadar alım yapmayı da aslında düşünmediklerini söylemişler. bu haber benim canımı öylesine sıktıki bi anda bütün ümitlerim tükendi. ya arkadaşlar neden böyle oluyor hep çok mu fazla bişey istiyoruz oturup adam gibi işimize dört elle sarılmayı istiyoruz. ik duyduğumuza göre bizi burdan takip ediyormuş. lütfen duyun artık sesimizi. en azından bir bilgilendirme maili atın...

SERBAY61
Aday Memur
13 Kasım 2006 22:22

arkadaşlar 2 kasımda veya bu tarihten sonra memurluk sınavı için istanbulda mülakata girip de bekleyen var mı 11 gün oldu

keş@nlı
Aday Memur
14 Kasım 2006 08:54

serbay

ben 9unda girdim dün özel durum sebebiyle aramam gerektide ordaki bayan 9unda girenlerin buhaftasonuna kadar biterslik olmazsa açıklanması gerekriğini söyledi.Yani seninde 1-2 güne kadar açıklanır bence...

özkan1
Kapalı
14 Kasım 2006 14:47

arkadaşlar telefon bankacılığı hakknda bilgisi olan varmı

gişe memurları için geçerli olan sosyal koşullar telefon bankacıları içinde geçerli mi bu işte çalışma hakkında ne düşünüyorsunuz lütfen yazarmısınız

SERBAY61
Aday Memur
14 Kasım 2006 15:54

inşallah keş@nlı hapimizinki de olumlu sonuçlanır bekleyecez artık

hazikush
Aday Memur
14 Kasım 2006 17:11

yosun tutmaya başladım havuzda.tam 3 ay oldu mülakatım açıklanalı...İnsanda hevesmi kalır???

secret_84
Memur
14 Kasım 2006 17:15

hazikush sen neresi için bekliyorsun?

SERBAY61
Aday Memur
14 Kasım 2006 19:33

ankara için bekleme süresi bir hayli fazla oluyor bunda genel müdürlük ank iken çalışanların büyük kısmı ank kalması bir hayli etkiliymiş tabi istanbulda 200' den fazla şube var bildiğim kadarıyla, bir de istanbulda başalyanlardan ayrılma oranı çok olyomuş boş pozisyon daha çok secret senin iş bank belli oldumu?

Toplam 15193 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi