Editörler : Pangaea
26 Şubat 2010 23:15

Matematik netlerimi nasıl artırabilirim? Önerileriniz?

arkadaşlar matematikten 15 net civarı yapıyorum,soruları uğraşınca çözebiliyorum ama hızlı çözemiyorum 25 nete çıkmam için ne yapmalıyım?

Türkçeci_7
Müsteşar
26 Şubat 2010 23:53

aynı problem bende de var hocam birebir aynısı ama ne yapacağımı ben de bilmiyorum bol soru çözmek en mantıklısı ama ona da zamanı bulmasi zor yok mu bir önerinisi olan bu matematikzedelere :)

sınıfçı-eros
Yasaklı
27 Şubat 2010 01:03

bol soru çözmekten başka çareniz yok arkadaşlar

kahve:D
Aday Memur
27 Şubat 2010 01:57

bol soru çözün ama deneme şeklinde çözün karışk olsun sürekli hata yaptığınız bi konu varsa tekrar edebilirsiniz :D çok klask oldu ama şıklardan gidilecek konuları da kavaya bilirsiniz iyi geceler :)

cholito
Memur
27 Şubat 2010 02:36

mümkün oldugunca çok soru çöz zorlansan da üstüne git çünkü bi soruyla uğraştıkça daha da derinleşio düşünce gücün...ben matematikçiyim. yapamadığın içinden çıkamadığın soruları bilenlere sor ama mümkün oldugunca çok soru sor ve çok dikkatli izle.yeniden soru çözmeye başladığında içinden çıkamadığında o izlediklerini film şeridi gibi geçir gözünün önünden:D

ahmetkaya_37
Şube Müdürü
27 Şubat 2010 04:55

ben sözelciyim ve coğrafya öğretmeniyim..atanmadan önce gecen yıl 1 sene özel ders aldım ve sınavda 1 tane bile yapamadım,gerci sözel fulldü boş ve yanlış yoktu:))ama şükür allah'a atandık:))

allah yardımcınız olsun..

Hüseyinoguz
Daire Başkanı
27 Şubat 2010 09:28

öss soru bankası al

sosyal2004
Şef
27 Şubat 2010 20:09

benim sorunum mat.diğerlerindede yanlışımız çıkıyor.ahmet hocam diğerlerini nasıl fullediniz? hangi kaynaklara çalıştınız?

ruki_85
Kapalı
27 Şubat 2010 20:17

bol bol bol bol soru başka çaresi yok. aynı sıkıntı bende de var. sınav anında 24 tane işaretliyom kalan kalıyor.en son denemeden 22 tane işaretleyebildim. farklı tarz soru çıkınca kalıyorum. ben de öss kitabı alıp çözecem. kpss kitaplarındaki sorular kolay yetmiyor. siz de öyle yapın

ruki_85
Kapalı
27 Şubat 2010 20:22

hocam bir de tavsiyem mat günlük mutlaka 2 tane yaprak test çöz. göreceksin çok hızlancaksın.mat dersi de aynı paragraf soruları gibi. arayı bi soğutursanız o da sizden soğuyor. çok çözdükçe yfkunuz gelişiyor çözmeyince mantıklı düşünemiyorsunuz bile.

27 Şubat 2010 20:36

seçeneklerden gidersen çıkarsın 25e rahatlıkla

kara_elmas67
Kapalı
27 Şubat 2010 21:17

şıklardan gıtmekle mat. netı mı artar?

zynpkrt
Genel Müdür
27 Şubat 2010 21:24

çook bol pratik lazım....hergün matematiğe az da olsa vakit ayır az ama düzenli olsun.... sonra o gün çalışacağın diğer derslere geçersin...matematik günlük bi miktar alınması gereken vitamin gibi olsun senn için yani.... düzenli bi şekilde ve bol pratikli unutma:)

loralika35
Şube Müdürü
28 Şubat 2010 23:50

teşekkürler arkadaşlar tavsiyeleriniz için...

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi