Editörler : F16 Gökçen
«57585960616263646566676869

mevkii
Aday Memur
09 Eylül 2019 17:47

Hadi ya öyle mi bilmiyordum ben bunu çağırıp tekrar eleme yapılacak zannettim
imntss, 5 yıl önce
belki de 2. görüşme olmaz. Gecen senelerde herkese yapılmamış cok az kisi var 2. gorusmeye giren

imntss
Aday Memur
09 Eylül 2019 19:20

Evet kesinliği yok. Santiyeye giden kimseyi cagirmamislar merkez ofisler icin cagirmislar
mevkii, 5 yıl önce
Hadi ya öyle mi bilmiyordum ben bunu çağırıp tekrar eleme yapılacak zannettim

ayşenur828384
Aday Memur
09 Eylül 2019 23:49

sadece merkez ofislerde 2. mülakatın olduğunu okumuştum daha önce. ancak girdiğim mülakatta da 2. bir mülakatın olacağı söylendi bana. departman yöneticileri olacakmış bu sefer. tanışma gibi olur mu bilmem ama iibf için kesin yapılacak onu biliyorum sadece.

imntss, 5 yıl önce
Evet kesinliği yok. Santiyeye giden kimseyi cagirmamislar merkez ofisler icin cagirmislar

imntss
Aday Memur
10 Eylül 2019 12:02

merkez ofiste de tanıdığım tek mülakatla giren var
ayşenur828384, 5 yıl önce

sadece merkez ofislerde 2. mülakatın olduğunu okumuştum daha önce. ancak girdiğim mülakatta da 2. bir mülakatın olacağı söylendi bana. departman yöneticileri olacakmış bu sefer. tanışma gibi olur mu bilmem ama iibf için kesin yapılacak onu biliyorum sadece.

Aliiak
Aday Memur
10 Eylül 2019 13:25

Arkadaşlar bugün mülakata katıldım, iibf mezunuyum. Bölüm farklılık gösterir mi bilmiyorum ama 2. mülakat var, mülakat esnasında ik uzmanı söyledi.

imntss
Aday Memur
10 Eylül 2019 14:16

aslında yapılıyorsa herkese yapılması lazım kimileri 1 mülakatla giriyor kimileri 2
Aliiak, 5 yıl önce

Arkadaşlar bugün mülakata katıldım, iibf mezunuyum. Bölüm farklılık gösterir mi bilmiyorum ama 2. mülakat var, mülakat esnasında ik uzmanı söyledi.

ayşenur828384
Aday Memur
11 Eylül 2019 17:14

bu sene 1. mülakata gidenlere zaten 2. mülakat olacağı söylenmiş. ki bana da söylenmişti, yazdım buraya. bence insanların kafasını karıştırmayın geçen senelerde mülakatsız da girenler vardı diyerek.

imntss, 5 yıl önce
aslında yapılıyorsa herkese yapılması lazım kimileri 1 mülakatla giriyor kimileri 2

ayşenur828384
Aday Memur
11 Eylül 2019 17:17

biz de 2. mülakat olayını uydurmadık, mülakat esnasında ik söyledi.

imntss
Aday Memur
11 Eylül 2019 18:32

size uyduruyorsunuz demedim zaten ben ronesansta staj yaptım ve pusulacilarin yanında kaldım. bence bilen biri bilgi verirken siz yorum yapmayın gerek yok çünkü yorum yapmaya
ayşenur828384, 5 yıl önce

biz de 2. mülakat olayını uydurmadık, mülakat esnasında ik söyledi.

metnnn
Aday Memur
11 Eylül 2019 20:30

Arkadaşlar ben mulakata girdigimde sonuçlar eylul ayi icerisinde aciklanicak dedi. Sonrasinda da eğer olumlu olursa bir yöneticiyle tanışma olucak. 2. mulakat felan yapilacak diye bir bisey soylemedi ik.

Aliiak
Aday Memur
11 Eylül 2019 21:02

Mülakata yeni katılmış biri olarak taze bilgi veriyorum. İkinci MÜLAKAT olacak tercihte bulunduğunuz departmanların YÖNETİCİLERİ ile departman uygunluk derecesi anlamında TEKNİK bir İKİNCİ MÜLAKAT olacak. Teknik derken bilgi sınama olarak değil, tercihte bulunduğumuz departmanların hakkında ne kadar bilgiye sahip olduğumuz anlamında. Lütfen insanlara yanlış bilgi vermeyin.

metnnn, 5 yıl önce

Arkadaşlar ben mulakata girdigimde sonuçlar eylul ayi icerisinde aciklanicak dedi. Sonrasinda da eğer olumlu olursa bir yöneticiyle tanışma olucak. 2. mulakat felan yapilacak diye bir bisey soylemedi ik.

ayşenur828384
Aday Memur
11 Eylül 2019 21:28

aynen öyle.

Aliiak, 5 yıl önce

Mülakata yeni katılmış biri olarak taze bilgi veriyorum. İkinci MÜLAKAT olacak tercihte bulunduğunuz departmanların YÖNETİCİLERİ ile departman uygunluk derecesi anlamında TEKNİK bir İKİNCİ MÜLAKAT olacak. Teknik derken bilgi sınama olarak değil, tercihte bulunduğumuz departmanların hakkında ne kadar bilgiye sahip olduğumuz anlamında. Lütfen insanlara yanlış bilgi vermeyin.

metnnn
Aday Memur
12 Eylül 2019 01:58

Kardeşim benim insanlara yanlış bilgi verme gibi bir niyetim yok. Mülakata gittiğimde İK bana olumlu olursa sadece çalışacağın departmandaki bir yöneticiyle tanışma olucak dedi. Bana söyleneni bende yardımcı olmak açısından paylaştım.
Aliiak, 5 yıl önce

Tugcee0e0
Aday Memur
12 Eylül 2019 20:33

Merhaba,mülakatta bana 3 tane aktif şantiye olduğunu ve onlardan birine verileceği söylendi biri Ankara külliye diğer İstanbul başak şehir hastanesi bir diğeri tam anlayamadım ama oda istanbulda bilen varsa lütfen söyleye bilir mi?

mevkii
Aday Memur
12 Eylül 2019 20:36

Bana iki şantiye söylenmişti istanbul şehir hastanesi ve ankara
Tugcee0e0, 5 yıl önce

Merhaba,mülakatta bana 3 tane aktif şantiye olduğunu ve onlardan birine verileceği söylendi biri Ankara külliye diğer İstanbul başak şehir hastanesi bir diğeri tam anlayamadım ama oda istanbulda bilen varsa lütfen söyleye bilir mi?

imntss
Aday Memur
13 Eylül 2019 11:18

bugün son gün umarım guzel haberler alırız

sinembozdogan
Aday Memur
13 Eylül 2019 18:20

geri dönüş alan oldu mu hiç ?

Hjodie
Aday Memur
14 Eylül 2019 13:13

Ben Eylül basında mülakata girdim. Aciklik getirmesi icin uzun bir yorum yapmak isterim. Mulakat sohbet havasında geciyor denildiği gibi. Fakat arada bir kaç mülakat sorusu kivaminda sorular soruluyor. Esitlik olması amaciyla sanıyorum herkese artı eksi 15 dakika sure tanınıyor. Ben biraz erken gitmiştim oradan beklerden mülakata giren iki kisinin zamanlamasından ve benim zamanlamamdan yaptigim cikarimla bunu söylüyorum. Size bir sıralama ile ilk ucunuzu söylemeniz isteniyor. Santiye olarak Istanbul ikitelli sehir hastanesi ve Ankara Yargıtay olarak belirtildi seçenekler bana. Bunun disinda belirtilecek çok birsey yok. Evet 2. mülakat var. Teknik ekipten kisiler olacak mülakatta denildi. Onlarda sizi tanımak isterler birlikte calisacaksiniz sonuçta bir sene boyunca denildi. Ardindan ikinci mülakattan ne beklemeliyim diye sordum yani teknik sorular vs gibi. Yeni mezun oldugumuz icin ya da deneyimimizin olmadiklarini bildikleri icin artık bu programa başvuran kisilerden ne bekleyip beklemeyeceklerini bildiklerini bu sebepten dolayı öyle kesici birsey olmuyacagi seklinde belirtmişlerdi. Uzerinden 2 hafta gecti hatirladigim kadarıyla yazdım.

Maksadim bu başlıkta 1 cümle ile açıklama yapıp tum aşamalarin yazilmamasina karşı başlık altında bir bilgi birikimi saglamak. Donusler Eylül sonuna kadar denildi. Umarım hakeden herkes basarili olur. Saygılarımla arkadaslar.

15 Eylül 2019 23:56

pusula ile başlayıp daha sonrasında rönesansta devam eden tanıdığı filan olan var mı ??

imntss, 5 yıl önce
merkez ofiste de tanıdığım tek mülakatla giren var

imntss
Aday Memur
16 Eylül 2019 10:46

evet var
pusulacı, 5 yıl önce

pusula ile başlayıp daha sonrasında rönesansta devam eden tanıdığı filan olan var mı ??

Toplam 1364 mesaj
«57585960616263646566676869

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi