Editörler : Pangaea

plancıhanım
Kapalı
09 Temmuz 2019 22:11

Bellı etmeyecek bişey yokta cunku ben sordum dırek ıc ıslerınden mu dedım evet adres teyıtı ıcın gezıyoruz bılgılerı kontrol etmek ıcın dedıler
Selcan88, 5 yıl önce
Sormadım o da belli etmek istemdi elindeki dosyada aday listesi yazıyordu kurumu görmedim sadece gülüştük direkt güvenlik soruşturması demedi zaten adres teyit işlemi yok sizi bulamadık dedi ben gülünce o da güldü sonra apartman görevlisine sordu bizi gitti

muhendis422
Aday Memur
09 Temmuz 2019 22:12

sonuçların açıklanması için bir an önce baskı yapılmalı

Selcan88
Aday Memur
09 Temmuz 2019 22:14

3 kurum var beklediğim arkadaşa geldiler sordu o hayırlı bir iş ama söyleyemem dedi diye ben de sormadım
plancıhanım, 5 yıl önce
Bellı etmeyecek bişey yokta cunku ben sordum dırek ıc ıslerınden mu dedım evet adres teyıtı ıcın gezıyoruz bılgılerı kontrol etmek ıcın dedıler

plancıhanım
Kapalı
09 Temmuz 2019 22:31

Ben sanmıyorum bunun içişleri oldugunu çünkü daha mulakata gıtmeden başlamışlar soruşturmaya bukadar gec olacağını oyuzden farklı bır kurum olabılır dıye düşündüm
Selcan88, 5 yıl önce
3 kurum var beklediğim arkadaşa geldiler sordu o hayırlı bir iş ama söyleyemem dedi diye ben de sormadım

Yinemikpsss
Aday Memur
09 Temmuz 2019 22:42

Bir an önce açıklanması için ne yapmamız gerekiyor zaten merkezi alim yok gibi bişey umudu buna bağladık olmayacaksa önümüze bakalım

muhendis422
Aday Memur
09 Temmuz 2019 23:00

Twitter etkinliği Twitteri önemsiyor bürokrasi

Yinemikpsss, 5 yıl önce

Bir an önce açıklanması için ne yapmamız gerekiyor zaten merkezi alim yok gibi bişey umudu buna bağladık olmayacaksa önümüze bakalım

Selcan88
Aday Memur
09 Temmuz 2019 23:08

Ben de öyle düşünüyorum aslında ama yine de Emin olamadım ama hiç evine polis gitmeyenler de varmış neye göre kime göre yapılıyorlar hiç belli değil
plancıhanım, 5 yıl önce
Ben sanmıyorum bunun içişleri oldugunu çünkü daha mulakata gıtmeden başlamışlar soruşturmaya bukadar gec olacağını oyuzden farklı bır kurum olabılır dıye düşündüm

memurolcazyakinda
Aday Memur
10 Temmuz 2019 08:37

başka bir mülakata başvurdunuz mu ? vurmadıysanız hangi ildesiniz acaba

Selcan88, 5 yıl önce
Acaba sizlere polis geldi mi bunun için eğer geldiyse bana dün daha yeni geldi ölme eşşeğim ölme yani
10 Temmuz 2019 09:04

++

Cahtko
Şef
10 Temmuz 2019 13:21

Herkes cimerden yazsin. Telefonla arasın. Susarsak yılbasini bulacak gibime geliyor

muhendis422
Aday Memur
10 Temmuz 2019 13:51

Bakan onaylayınca yayınlanacak demiyo bakana yazılmalı

Cahtko, 5 yıl önce

Herkes cimerden yazsin. Telefonla arasın. Susarsak yılbasini bulacak gibime geliyor

Cahtko
Şef
10 Temmuz 2019 13:58

Memure hanim bana söyledi bakan onaylamali ama bir yandan da cimere yüklenin. Twet atin ne bileym

muhendis422, 5 yıl önce

Bakan onaylayınca yayınlanacak demiyo bakana yazılmalı

delo
Aday Memur
10 Temmuz 2019 14:13

Arkadaşlar bir Allah ın kulu yok mu bakanlıktan süreç hakkında bilgi alabilecek

plancıhanım
Kapalı
10 Temmuz 2019 14:27

Sen alsanaa süreç mi var Allah aşkına bakanın onayı beklenıyor dıyorlar
delo, 5 yıl önce

Arkadaşlar bir Allah ın kulu yok mu bakanlıktan süreç hakkında bilgi alabilecek

10 Temmuz 2019 14:40

https://www.icisleri.gov.tr/bakanlik-e-posta-listesi

Yazalım arkadaşlar, lütfen, hücuum.

pala94
Aday Memur
11 Temmuz 2019 09:40

+

Cahtko
Şef
11 Temmuz 2019 10:11

Bakanlığımıza göndermiş olduğunuz elektronik başvurunuz incelenmiştir.Söz konusu sözlü sınav sonuçları değerlendirme aşamasında olup sınava ilişkin sonuçları Bakanlığımız www.icisleri.gov.tr internet adresinin ?Duyurular? bölümünden takip etmeniz gerekmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

Cimerden gelen cevap.

11 Temmuz 2019 11:55

Ne değerlendirmeymiş ya, daha hızlı daha hızlı.

Cahtko, 5 yıl önce

Bakanlığımıza göndermiş olduğunuz elektronik başvurunuz incelenmiştir.Söz konusu sözlü sınav sonuçları değerlendirme aşamasında olup sınava ilişkin sonuçları Bakanlığımız www.icisleri.gov.tr internet adresinin ?Duyurular? bölümünden takip etmeniz gerekmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

Cimerden gelen cevap.

pala94
Aday Memur
11 Temmuz 2019 11:59

Lütfen cimere yüklenin arkadaşlar, her güz yazıyorum.

muhendis422
Aday Memur
11 Temmuz 2019 12:23

Yeter artık ya

Toplam 164 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi