Editörler : Pangaea
«456789101112131415»

Esrycl
Aday Memur
30 Temmuz 2019 10:40

muaviye dönemi gelişmeleridir diye soruyordu net hatırlıyorum

sefa-24, 5 yıl önce

Hadi o tamam da bu muaviyeyi napacaz net hatırlayan birisi yanıt yazsa keşke

30 Temmuz 2019 10:40

Hocam o soruda hangisi Muaviye dönemi gelişmesidir yazıyordu. Ben yanlış yaptım ordan biliyorum. Kerbela olayının Yezid dönemi olduğunu unutup Muaviye diye aldım. Bı de İstanbul kuşatmasını aldım. Kuzey Afrika fetihlerini almadım çünkü sanki Tunus'un fethiyle beraber Hz. Osman döneminde kuzey Afrika fetihleri tamamlanmisti. Muaviye ise Avrupa da fetihler yaptı diye aklımda kalmış. Yanlış biliyor olabilirim hocam ama böyle düşündüm. Zaten Kerbela olayını kabul ederek yanlış yaptım ben o soruyu.

Bir de dün sosyal medyadan sorularin hepsini derleyen bir resim buldum ben. Görsel paylaşım yapabiliyor muyuz burda sizinle paylaşmak isterim

sefa-24, 5 yıl önce

Hocam ben onu iyi ki de boş bırakmışım bilmiyorum. Ama soruda Muaviye dönemi gelismeleridir diyordu sanki, değildir demiyordu değil mi diyordu yanlış hatirliyo olabilirmsiniz

Esrycl
Aday Memur
30 Temmuz 2019 10:43

aslında instagramdan birortak sayfa acılsa oradan hem soruları paylaşırız hemde daha kolay olur buradan bnm içinbiraz zor telefondan mesaj yazamıyorum bu siteye

Sosyalciii123, 5 yıl önce

Hocam o soruda hangisi Muaviye dönemi gelişmesidir yazıyordu. Ben yanlış yaptım ordan biliyorum. Kerbela olayının Yezid dönemi olduğunu unutup Muaviye diye aldım. Bı de İstanbul kuşatmasını aldım. Kuzey Afrika fetihlerini almadım çünkü sanki Tunus'un fethiyle beraber Hz. Osman döneminde kuzey Afrika fetihleri tamamlanmisti. Muaviye ise Avrupa da fetihler yaptı diye aklımda kalmış. Yanlış biliyor olabilirim hocam ama böyle düşündüm. Zaten Kerbela olayını kabul ederek yanlış yaptım ben o soruyu.

Bir de dün sosyal medyadan sorularin hepsini derleyen bir resim buldum ben. Görsel paylaşım yapabiliyor muyuz burda sizinle paylaşmak isterim

30 Temmuz 2019 10:44

[url=https://hizliresim.com/M1035k][img]https://i.hizliresim.com/M1035k.png[/img][/url]

sefa-24
Daire Başkanı
30 Temmuz 2019 10:48

Oh Allah razı olsun hocam yaa

Esrycl, 5 yıl önce

muaviye dönemi gelişmeleridir diye soruyordu net hatırlıyorum

30 Temmuz 2019 10:50

https://i.hizliresim.com/JVay7E.png

Bu linki yeni sekme yapıp açın arkadaslar, ne kadar doğru bilemem ama 75 soru da derlenmiş

sefa-24
Daire Başkanı
30 Temmuz 2019 10:50

Telefondan cevap yazmak için chrome sağ üstte seçeneklerden masaüstü sitesine tik koyun o zaman telefondan cevap yazabilirsiniz. Ben telefondan yazıyorum

30 Temmuz 2019 10:52

Hocam soruları paylaştım link olarak

sefa-24, 5 yıl önce

Telefondan cevap yazmak için chrome sağ üstte seçeneklerden masaüstü sitesine tik koyun o zaman telefondan cevap yazabilirsiniz. Ben telefondan yazıyorum

30 Temmuz 2019 10:53

Hocam link olarak paylaştım biraz önce soruları

Esrycl, 5 yıl önce

aslında instagramdan birortak sayfa acılsa oradan hem soruları paylaşırız hemde daha kolay olur buradan bnm içinbiraz zor telefondan mesaj yazamıyorum bu siteye

Simsiyahh
Kapalı
30 Temmuz 2019 10:54

Arkadaşlar bm çevre ile ilgili bir soru vardı,ben onu çevre ile başlayan bir şık vardı onu işaretledim.tam hatırlayan var mı şıkları ve onun doğru cevabı neydi acaba?

Esrycl
Aday Memur
30 Temmuz 2019 10:56

çok teşekkürleraldım

Sosyalciii123, 5 yıl önce

Hocam link olarak paylaştım biraz önce soruları

philosophia35.
Aday Memur
30 Temmuz 2019 11:02

merhaba sosyal bilgiler öğretmenliği yazdım büyük ihtimal tutacak ama atamaları nasıldır ?

bide kamuda çalışıyorum sadece sınavlarına gitsem izin vermezler değil mi ?

Simsiyahh
Kapalı
30 Temmuz 2019 11:03

Hepsini yakala sorusunn cevabı ne olacaktı arkadaşlar hatırlayan var mı?

sefa-24
Daire Başkanı
30 Temmuz 2019 11:08

Hocam onun da cevabı belli bi sınıfın çizgisinde ilerler olacaktı. Yani belli bir sınıfın çizgisinde ilerleyemez. Araştırdım ben o partileri

Simsiyahh, 5 yıl önce
Hepsini yakala sorusunn cevabı ne olacaktı arkadaşlar hatırlayan var mı?

Simsiyahh
Kapalı
30 Temmuz 2019 11:26

Hocam ben iki şık arasında kalmştım,biri bu dediğinizdi diğerini hatırlayamadım.
sefa-24, 5 yıl önce

Hocam onun da cevabı belli bi sınıfın çizgisinde ilerler olacaktı. Yani belli bir sınıfın çizgisinde ilerleyemez. Araştırdım ben o partileri

sefa-24
Daire Başkanı
30 Temmuz 2019 11:32

Pragmatik falan biseyler diyordu onla arasında kalmışsınızdır

Simsiyahh, 5 yıl önce
Hocam ben iki şık arasında kalmştım,biri bu dediğinizdi diğerini hatırlayamadım.

Simsiyahh
Kapalı
30 Temmuz 2019 11:35

Evet evet hocam ne güzel hatırladınz:)çok iyi oldu,çok saolun.ben sizin ilk dediğinizi işaretlemişimdir.
sefa-24, 5 yıl önce

Pragmatik falan biseyler diyordu onla arasında kalmışsınızdır

30 Temmuz 2019 11:36

Hocam bende soruyu tam olarak hatırlamıyorum ama çevre ile başlayan şıkkı isaretledim. Bence doğru yaptık onu.

Simsiyahh, 5 yıl önce
Arkadaşlar bm çevre ile ilgili bir soru vardı,ben onu çevre ile başlayan bir şık vardı onu işaretledim.tam hatırlayan var mı şıkları ve onun doğru cevabı neydi acaba?

Nur2120
Aday Memur
30 Temmuz 2019 11:41

65 gkgy , 58 eğitim, 55 özet sizce umut var mı puan kaç gelir?

Rmznts
Şef
30 Temmuz 2019 11:55

Hocam tam sınırdasınız. 80,5 81,5 civarı puan geleceğini tahmin ediyorum. Sınav ortalamaları çok önemli.

Nur2120, 5 yıl önce

65 gkgy , 58 eğitim, 55 özet sizce umut var mı puan kaç gelir?

Toplam 472 mesaj
«456789101112131415»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi