Editörler : Pangaea
«789101112131415161718»

mehmetgsfb
Aday Memur
01 Eylül 2021 23:45

Sağlık ocağında Aile hekiminden fiziki yeterlilik sınavına girebilir ibareli rapor alacaksınız kimlik HES hodu rapor ile parkura geleceksiniz

Vural Demir, 3 yıl önce
Bakanlık sitesinde parkur için doktordan belge istiyorlar. Bilgisi olan var mı

Vural Demir
Aday Memur
01 Eylül 2021 23:47

Teşekkürler
mehmetgsfb, 3 yıl önce

Sağlık ocağında Aile hekiminden fiziki yeterlilik sınavına girebilir ibareli rapor alacaksınız kimlik HES hodu rapor ile parkura geleceksiniz

umur4141
Aday Memur
02 Eylül 2021 11:15

Rapor alan var mı ? Sağlık ocakları rapor üzerine ibare ekleyebiliyor mu ?

alemsefam
Şef
02 Eylül 2021 11:44

1 saat sadece bir nöbet kulubesinde muhafaza memuru eğitim verdi şöyle tutacaksın şöyle sıkacaksın sökeceksin falan o kadar gidip atış yaparak göstermediler yani

mehmetgsfb, 3 yıl önce

E silah eğitimi fln

alemsefam
Şef
02 Eylül 2021 13:47

bu bizim yeni gelecek alt devrelerde pek iş yok galiba bu sene forumda yaprak kımıldamıyor bizler soru sormak için adam arardık mumla birileri tanıklarını bulur bu işi yapan ona sorar gelir burda paylaşırdı whatsaap grupları vardı bir sürü orda millet yardımlaşırdı sorular birbirini kovalardı şimdi çıt çıkmıyor arkadaşlar tuzunuz kuru galiba

vanguardman
Aday Memur
02 Eylül 2021 14:39

Hocam siz çakılı demişssiniz onu anlamadım ben zorunlu rotasyon var diye biliyordum sanki yanlışmıyım ?

alemsefam, 3 yıl önce

bu bizim yeni gelecek alt devrelerde pek iş yok galiba bu sene forumda yaprak kımıldamıyor bizler soru sormak için adam arardık mumla birileri tanıklarını bulur bu işi yapan ona sorar gelir burda paylaşırdı whatsaap grupları vardı bir sürü orda millet yardımlaşırdı sorular birbirini kovalardı şimdi çıt çıkmıyor arkadaşlar tuzunuz kuru galiba

vanguardman
Aday Memur
02 Eylül 2021 15:43

Arkadaşlar fiziki yeterlilik sınavı ile mülakat aynı gün mü olacak öğrenebilen var mı ?

02 Eylül 2021 15:51

Bakanlık, personelleri sözleşmeli alacağını ifade etti acaba belli bir yıldan sonra örneğin sağlık bakanlığı veya MEB gibi kadroya geçiş durumu var mı yoksa daimi sözleşmeli mi olacak yeni alınan personeller

alemsefam
Şef
02 Eylül 2021 15:58

sözleşmelilerde rotasyon yok atandığınız yerde sürekli çalışıyosunuz ancak kadro gellirse o zaman rotasyon olur o da şuan pek mümkün görünmüyor

vanguardman, 3 yıl önce

Hocam siz çakılı demişssiniz onu anlamadım ben zorunlu rotasyon var diye biliyordum sanki yanlışmıyım ?

alemsefam
Şef
02 Eylül 2021 15:59

şuanda 4 b olarak atanacaksınız ve süresiz sözleşmeli arkadaşlar ama seçime kadar ne olur ne biter belli olmaz belki kadro gelir

elektroniktek, 3 yıl önce

Bakanlık, personelleri sözleşmeli alacağını ifade etti acaba belli bir yıldan sonra örneğin sağlık bakanlığı veya MEB gibi kadroya geçiş durumu var mı yoksa daimi sözleşmeli mi olacak yeni alınan personeller

mehmetgsfb
Aday Memur
02 Eylül 2021 16:21

Sözleşmelide olsak işten çıkarma gibi bi durum olmaz değilmi yani kadrolu gibi iş garantisi varmı

alemsefam, 3 yıl önce

şuanda 4 b olarak atanacaksınız ve süresiz sözleşmeli arkadaşlar ama seçime kadar ne olur ne biter belli olmaz belki kadro gelir

alemsefam
Şef
02 Eylül 2021 16:42

hocam işte iş garantisi olmadığı için sözleşmeli zaten imzaladığınız söleşmede bir madde var personelin hizmetine gerek kalmadığında sözleşme fesh edilir diye yani bu şu demek 2 dudak arasındasınız her daim kendinizi garantide hissedemezsiniz ha durduk yere de şuana kadar çıkartılan görmedim yüz kızartıcı bir suçunuz yoksa kimse de sizi çıkarmak için can atmıyor ama işte ellerinde de böyle bir koz var malesef

mehmetgsfb, 3 yıl önce

Sözleşmelide olsak işten çıkarma gibi bi durum olmaz değilmi yani kadrolu gibi iş garantisi varmı

mehmetgsfb
Aday Memur
02 Eylül 2021 17:27

Şimdi diyelim bunu kazanıp atansak Aralık ayındaki Merkezi yerleştirme de tercih yapıp kadrolu atanırsak başka kuruma geçiş yapabiliyormuyuz

alemsefam, 3 yıl önce

hocam işte iş garantisi olmadığı için sözleşmeli zaten imzaladığınız söleşmede bir madde var personelin hizmetine gerek kalmadığında sözleşme fesh edilir diye yani bu şu demek 2 dudak arasındasınız her daim kendinizi garantide hissedemezsiniz ha durduk yere de şuana kadar çıkartılan görmedim yüz kızartıcı bir suçunuz yoksa kimse de sizi çıkarmak için can atmıyor ama işte ellerinde de böyle bir koz var malesef

alemsefam
Şef
02 Eylül 2021 18:13

Kadrolu alıma geçersiniz onda sıkıntı olmaz hocam

alemsefam
Şef
02 Eylül 2021 20:26

Arkadaşlar bakım bu sitede daha önce muhafaza memurluğu mülakatlarında sorulmuş sorular paylaşılmış bunlara göz gezdirin mutlaka tabi gerçekten kazanmaya niyetiniz varsa

alemsefam
Şef
02 Eylül 2021 20:28

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

02 Eylül 2021 20:41

Arkadaşlar kazanıp gitmezsek ne olur? sözleşmeli subaylığı düşünüyorum seneye ona engel olur mu istediğim şehir gelmezse gitmem Gümrük muhafazaya çünkü

Htc.klksz
Aday Memur
02 Eylül 2021 21:25

Telegram grubu var herkes orda bilgi alisverisi yapiyor ve su an oncelik olarak parkuru tartisiyoruz onceki donemde parkur olmadigi icin yerlesmis birilerini aramiyorlar

alemsefam, 3 yıl önce

Htc.klksz
Aday Memur
02 Eylül 2021 21:27

Farkli tarihlerde olur hocam fyt den 1500 kisiye dusurmeleri lazim Ayrica gec saatlere kadar parkur varmis hangi ara mulakat yapsinlar

vanguardman, 3 yıl önce

Arkadaşlar fiziki yeterlilik sınavı ile mülakat aynı gün mü olacak öğrenebilen var mı ?

mehmetgsfb
Aday Memur
02 Eylül 2021 21:55

Telegram grubu linki nedir acaba

Htc.klksz, 3 yıl önce

Telegram grubu var herkes orda bilgi alisverisi yapiyor ve su an oncelik olarak parkuru tartisiyoruz onceki donemde parkur olmadigi icin yerlesmis birilerini aramiyorlar

Toplam 405 mesaj
«789101112131415161718»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi