Editörler : Pangaea
09 Ekim 2019 16:09

siyasi ve ekonomik gelişmeler
arkadaşlar içinde bulunduğumuz siyasi, askeri ve ekonomik ilişkilerin atanma sayısına nasıl etki edeceğini düşünüyorsunuz?

Birbilinmeyen
Kapalı
09 Ekim 2019 16:21

Aynen bunu bende merak ediyorum

utachi
Kapalı
09 Ekim 2019 16:23

illa ki eder. trump gene tehdit etmiş ekonominizi yerle bir ederim diye. doları nasıl 5 liraya kadar yükselttiyse devamını da getirir. operasyon da başlamış zaten az önce. yaptırımlar da bu hafta başlar.. kötü ekonomi demek atamanın da olumsuz etkileneceği demektir.

Bergman48
Aday Memur
09 Ekim 2019 16:26

Trump güvenli bölge konusunda bi sıkıntı duymuyor kendisi çekti zaten askerlerini ordan sadece Türkiye nin güvenli bölge dışında ilerlemesini istemiyor
utachi, 5 yıl önce

illa ki eder. trump gene tehdit etmiş ekonominizi yerle bir ederim diye. doları nasıl 5 liraya kadar yükselttiyse devamını da getirir. operasyon da başlamış zaten az önce. yaptırımlar da bu hafta başlar.. kötü ekonomi demek atamanın da olumsuz etkileneceği demektir.

utachi
Kapalı
09 Ekim 2019 16:28

evet sn. cumhurbaşkanıyla ilk görüştüğünde bu operasyona yeşil ışığı yakmıştı. ama sonra yeniden kararını değiştirdi hocam.. mevzu artık,türkiye suriyenin kuzeyine girerse yaptırımlar uygularız a döndü. hatta lindsey graham'ın açıklamasını okuyunuz,operasyon başlarsa cehenemmden çıkacak yaptrımlar uygularız diye

Bergman48, 5 yıl önce
Trump güvenli bölge konusunda bi sıkıntı duymuyor kendisi çekti zaten askerlerini ordan sadece Türkiye nin güvenli bölge dışında ilerlemesini istemiyor

Bergman48
Aday Memur
09 Ekim 2019 16:35

bekleyip göreceğiz artık Graham Türkiye dostu gibi gözükürken bi anda değişti işin siyasi boyutunu şu an kimsenin çok iyi anlayabildiğini düşünmüyorum zaten
utachi, 5 yıl önce

evet sn. cumhurbaşkanıyla ilk görüştüğünde bu operasyona yeşil ışığı yakmıştı. ama sonra yeniden kararını değiştirdi hocam.. mevzu artık,türkiye suriyenin kuzeyine girerse yaptırımlar uygularız a döndü. hatta lindsey graham'ın açıklamasını okuyunuz,operasyon başlarsa cehenemmden çıkacak yaptrımlar uygularız diye

fhurghan
Kapalı
09 Ekim 2019 16:38

trumpun sorunu yok. sadece tr ye sunu dedi benim dedigim yer disina cikmayacaksin cikarsan ekonomi olarak bedelini odersin, ters etki yapmaz su asamada.
utachi, 5 yıl önce

eray1818
Şef
09 Ekim 2019 16:41

bizim zaten 30 kmden daha da ileri gitme gibi bir amacımız yok hocam sizin de dediğiniz gibi trump sınırları aşarsak yaptırım uygulayacakki zaten öyle bir amacımız yok o yüzden pek olumsuz etkilemez çok büyük bir şey olmazsa

fhurghan
Kapalı
09 Ekim 2019 16:44

zaten firatin dogusuna girdigimizde de atama oldu sorun etmeyin yahu bizim atamamiz cok maliyetli bir is degil. 60bin ogretmen = 4.5milyar tl yillik hasilamiz = 1 trilyon tl.
eray1818, 5 yıl önce

bizim zaten 30 kmden daha da ileri gitme gibi bir amacımız yok hocam sizin de dediğiniz gibi trump sınırları aşarsak yaptırım uygulayacakki zaten öyle bir amacımız yok o yüzden pek olumsuz etkilemez çok büyük bir şey olmazsa

Bergman48
Aday Memur
09 Ekim 2019 16:45

aslında en az zararla atlatalım şu günleri atanma bi gün gelir zaten
eray1818, 5 yıl önce

eray1818
Şef
09 Ekim 2019 16:47

bu arada sosyal medyalara giriş yapamıyorum sizde giriyor mu ?

fhurghan
Kapalı
09 Ekim 2019 16:50

sorun yok benim.
eray1818, 5 yıl önce

bu arada sosyal medyalara giriş yapamıyorum sizde giriyor mu ?

utachi
Kapalı
09 Ekim 2019 18:13

https://www.haberler.com/abd-den-turkiye-nin-suriye-harekatini-12511262-haberi/

buyur oku. türkiye girerse dediler.ekonomik yaptırımlar yolda anlayacağın.

fhurghan, 5 yıl önce
trumpun sorunu yok. sadece tr ye sunu dedi benim dedigim yer disina cikmayacaksin cikarsan ekonomi olarak bedelini odersin, ters etki yapmaz su asamada.

fhurghan
Kapalı
09 Ekim 2019 18:28

o yaptirimlari trump onaylamayacagi icin sorun yok.
utachi, 5 yıl önce

https://www.haberler.com/abd-den-turkiye-nin-suriye-harekatini-12511262-haberi/

buyur oku. türkiye girerse dediler.ekonomik yaptırımlar yolda anlayacağın.

fhurghan
Kapalı
10 Ekim 2019 11:42

++++
Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi