Editörler : E.Kayı Han
17 Eylül 2019 20:05

Sözlü Mülakat Sonuçları Hk...!

Son aldığım bilgiye göre Adalet Bakanlığı Ocak itibari ile işbaşı yapacağını ve mülakatlarında ocaktan önce açıklanacağına dair bir duyum aldım... Malum herkesin bilgisi dahilin güvenlik soruşturması minimum 8 ay sürerken bu sefer maksimum 3 ayı bulmayacağına dair bir söylenti geziniyor.. umarım öyle olurda biran önce işbaşı yapar hayırlısı ile inşallah..! (Sadece Bir Duyum Gerçekte çıkmayabilir...!) Hayırlı Haberler Almanız Dileğiyle Selam ve Dua iLe...

Arthur099
Memur
17 Eylül 2019 20:20

infaz koruma, katiplik vs alımları açıklandığı zaman daha uygulama sınavları bile başlamamışken adliyenin sitesinde sözlü mülakatın başlayacağı tarih ve sonuçların en geç eylül ayının sonunda açıklanacağını okumuştum. yani öyle yazıyordu. sonuçlar eylül ayının sonuna kadar açıklanır diye düşünüyorum

Akin5234
Memur
17 Eylül 2019 20:50

Arkadaşlar biz adliyede mülakat sıramızı beklerken bir yetkili bize durumu anlattı şu dünya da hiçbir kimse mülakatın ne zaman açıklanacağını bilmiyor kim ne derse desin inanmayın sisteme yani uyapa ben giriyorum bu yorumları hayret ile okuyorum demişti o yüzden yok duyum aldım yok şöyle söylendi hepsi hikaye. Aynı kişi çok yüksek ihtimal Ocak ilk haftası açıklanır dedi. Herkese iyi akşamlar.

mahmutt159
Daire Başkanı
17 Eylül 2019 22:05

selmun sleamuneyki

Sayin cihan1can

Yazmış olduğunuz metni buraya kopyalıyorum : "hebele hebele hevele hubele hevele

Cevap veriyorum : Öncelikle bu forumda duyumlara itibar edilmemektedir. Duyumlar hiçbir zaman aslı olmayan şeylerdir. Bahsettiğiniz üzere "güvenlik soruşturması 8 ay" sürüyor ve herkein bilgisi dahilin de demişsiniz cevap veriyorum hebele hubele. Soruşturmalar 8 ay sürmüyor kimse de öyle birşey demedi... pardon duyum aldınız ordan herkesin bilgisi dahilin de olduğunu öğrendiniz :))

Tarihler 2018 Mülakat başlangıçları 9 eylül Mülakat açıklama tarihleri kasım-şubat arası biz en erken açıklanan adliyeyi baz alarak hesaplarsak 9 eylül ile 28 şubat arası tam 5 ay 19 gün sürmüş yani 8 ay muhabbeti BOŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ.

Bu sefer 3 ayi bulmuyacağı söylentisi muhtemelen ankara da güvenlik soruşturmaları yapan başkanlıktan çıkan bilgidir kendileri yoldan geçeni durdurup "Bu seneki adalet bakanlığı alımlarındaki güvenlik soruşturmaları 3 ayı bulmuyacak bunu duyurun" şeklinde söyledikten sonra bunu duyan kişi hemen internet ve telefon ile insanlara yayarak bilgiyi herkese ulaştırırlar ama rüyaların da :)

Ve bende bir duyum ekliyerek cevabımı sonlandırıyorum.

Duyumumdur : Nihai başarı listesi herkesin sözlü mülakati bitmeden açıklanacaktır. Duyum aldım duyum bu evet kaynak ise duyumdur Selamet ile ( Hebele hubele )

OguzCakan58
Kapalı
17 Eylül 2019 23:54

Kardeşim senin ciddi psikolojik sorunların var.

mahmutt159, 5 yıl önce

selmun sleamuneyki

Sayin cihan1can

Yazmış olduğunuz metni buraya kopyalıyorum : "hebele hebele hevele hubele hevele

Cevap veriyorum : Öncelikle bu forumda duyumlara itibar edilmemektedir. Duyumlar hiçbir zaman aslı olmayan şeylerdir. Bahsettiğiniz üzere "güvenlik soruşturması 8 ay" sürüyor ve herkein bilgisi dahilin de demişsiniz cevap veriyorum hebele hubele. Soruşturmalar 8 ay sürmüyor kimse de öyle birşey demedi... pardon duyum aldınız ordan herkesin bilgisi dahilin de olduğunu öğrendiniz :))

Tarihler 2018 Mülakat başlangıçları 9 eylül Mülakat açıklama tarihleri kasım-şubat arası biz en erken açıklanan adliyeyi baz alarak hesaplarsak 9 eylül ile 28 şubat arası tam 5 ay 19 gün sürmüş yani 8 ay muhabbeti BOŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ.

Bu sefer 3 ayi bulmuyacağı söylentisi muhtemelen ankara da güvenlik soruşturmaları yapan başkanlıktan çıkan bilgidir kendileri yoldan geçeni durdurup "Bu seneki adalet bakanlığı alımlarındaki güvenlik soruşturmaları 3 ayı bulmuyacak bunu duyurun" şeklinde söyledikten sonra bunu duyan kişi hemen internet ve telefon ile insanlara yayarak bilgiyi herkese ulaştırırlar ama rüyaların da :)

Duyumumdur : Nihai başarı listesi herkesin sözlü mülakati bitmeden açıklanacaktır. Duyum aldım duyum bu evet kaynak ise duyumdur Selamet ile ( Hebele hubele )

mahmutt159
Daire Başkanı
18 Eylül 2019 00:43

psikologa gittim beni psikiyatriye yolladı ona göründüm

Dedi senin bişeyin yok ama yakın zamanda olur görüşürüz bi kaç aya dedi tam anlıyamadım ama bi daha gidecem herhalde bilmiym bende tam

Ama ciddi bşey değildir ya

OguzCakan58, 5 yıl önce

Kardeşim senin ciddi psikolojik sorunların var.

serenad42
Aday Memur
18 Eylül 2019 08:27

Afyon İKM mülakatları eylül sonuna kadar sürüyor. Sonuçlar muhtemelen ocak'tan önce açıklanmaz. Açıklandıktan sonra işe başlama ne kadar sürer bilmiyorum.

Bzsy
Aday Memur
18 Eylül 2019 10:55

:) :)
mahmutt159, 5 yıl önce

selmun sleamuneyki

Sayin cihan1can

tutnakkatibi
Kapalı
18 Eylül 2019 11:08

Kasım gibi açıklanır diye düşünüyorum tabi sadece tahmin ne zaman açıklanacağını kimse bilemez.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi