Editörler : F16 Gökçen
11 Şubat 2012 23:37

aöf ingilizce yi nasıl geçerim

ortaokulda ve lisede zor hatta öğrenemediğimiz ingilizce yi 2 ayda nasıl öğrenipte sınıf geçerim veya çıkmış sorulardan çıkıyormu bilgisi olan varsa yazabilirse sevinirim herkese sınavlarında şimdiden başarılar dilerim

kpssönlisansbolu
Aday Memur
12 Şubat 2012 21:18

çıkmış sorulardan soru çok çıkar vede murat yayınlarının kitabından ben çalışmıştım ve son 10 yılın çıkmış sorularını çözdüm ve geçtim yüksede almıştım şuan hatırlamıyorum inş sizde iyi bir puan alırsınız

srhtank
Aday Memur
12 Şubat 2012 23:50

ortalama kaç soru çıkıyor çıkmış sorularda bilgisi olan varsa paylaşabilirmi

ölücanlar_42
Şube Müdürü
14 Ağustos 2012 10:58

öncelikle hem aöf kredili sistemde kayıt yenileme hemde bütünleme sınavında mağdur olup bu konuda hakkını sonuna kadar arayıp mutlu sona ulaşan tüm arkadaşlarımı kutluyorum.Şimdi sıra geldi bütünleme sınavına birçok arkadaş gibi bende ingiliz bahar dönemi dersinden kaldım malum sınava 60 gün kaldı daha öncede bu forum sitesinde bize büt verilirse elindeki kaynakları ve imkanları paylaşacağını belirten arkadaşlar vardı şimdi herkesi burda yine dayanışmaya bekliyorum az çok fark etmez kredili sistem ingilizce bahar dönemiyle ilgili elinde kaynak çalışma notu yada karalama vb. ne varsa paylaşalım yoksa o ingilizce kitabından bişey anlacağımız yok şimdiden tşk.arkadaşlar

m.onar
Memur
15 Ağustos 2012 15:37

Alt yapısı olmayan arkadaşlara şimdiden bütünleme sınavları hayırlı olsun. Kitaptan çalışmanın mümkünü yok, yardımcı kitap yok, İngilizce 1 ve 2 yi eski bilgilerinizle geçersiniz belki ama İngilizce 3 ve 4 zor. Kısıtlı zaman süresince kitaptan çalışmak isteseniz de çalışamayacaksınız, kısacası kucağımıza bombayı koydular patlamasın diye dua edicez artık. Konu hakkında düşünce öneri ve şikayetlerinizi [email protected] ve [email protected]

mail adreslerine mutlaka yazın. Maillerinizde Ad Soyad ve TC Kiklik No larınızı yazmayı unutmayın.

cemalkat
Aday Memur
16 Ağustos 2012 08:51

ezberlee sorularııı

cok cokk benzeri cıkıyorrrr

m.onar
Memur
16 Ağustos 2012 12:48

İngilizce dersi değişti. Kredili sistem ingilizcesi Eskisine rahmet okutan cinsten. Yani ezberle soruları dönemi geçti.

16 Ağustos 2012 15:33

www.fotokopion.com sitesinde ingilizce ders notları mevcutmuş bilgi almak isteyen arakadaşlar için siteyi önerebilirim

brk2606
Memur
16 Ağustos 2012 17:34

grammar in use kitabını alın çalışın

ölücanlar_42
Şube Müdürü
17 Ağustos 2012 01:00

arkadaşlar www.fotokopion.com adlı sitenin ingilizce kredilisitem için hazılamış olduğu ders notu varmışben bugün sipariş ettim bu site ayrıca dersane sitesiymiş kendi öğrencilerinede bu notları vermişler ordaki görevli hatta ismi ESRA hanım çok kibar biri 0 507 484 73 83 numaralı telefonu arayın siparişinizi verin sınava o şekilde girin ben birkaç arkadaş ile konuştum hem bu notları bende üniversitenin verdikleri kitabın arkasındaki sorulara çalışanların hepsi geçmiş işte arayıp bulamadığımız fırsat ben araştıracağım başka bişeybulursam burdan paylaşırım hayırlı ramazanlar ve paylaşımlar inşallah bi ingilizceyide halledeceğiz

Fatma karaca 90
Yasaklı
18 Ağustos 2012 12:52

çıkmış soruları ben de bu siteden almıştım.Bütünlemeye kalan arkadaşlar için siteyi ben de önerebilirim.

Başarılar inşallah derslerinizi verirsiniz

themyth55
Kapalı
18 Ağustos 2012 14:27

60 yaşında amca oturup çalışıp geçiyor biraz çalışın bence.

m.onar
Memur
21 Ağustos 2012 13:56

O 60YAŞINDAKİ AMCANIN SORUNU. SEN ŞİMDİ MİLLETE TEMBEL Mİ DİYOSUN KARDEŞİM, BENİM TÜM DERSLERİM AA SADECE İNGİLİZCEM ZAYIF. ŞİMDİ BEN TEMBEL Mİ OLUYORUM YOKSA DEĞİŞTİRİLEN İNGİLİZCE DERSİNİN KURBANI MI? O CAMBİRİDGE KİTABINDAN DERS ÇALIŞMAK İÇİN BİLE İNGİLİZCEYİ BAYA Bİ BİLMEK GEREKİYOR. İNGİLİZCEN ÇOK İYİ MADEM YORUM YAPMA BURDA.

m.onar
Memur
21 Ağustos 2012 14:05

Arkadaşlar İngilizce dersinin A2 seviyesinden B1 seviyesine çıkarılıp B1 seviyesinin bizlere zorunlu tutulması tartışmasız bize yapılmış bir haksızlık. Zira biz bölüme kayıt olduğumuzda bu dersin dil seviyesi A2 idi. Şimdi dereyi geçerken kurallar değiştiriliyor ve Kredili Sisteme geçen bölümler B1 seviyesinde ingilizce görecek deniliyor. Alınan karar sonrası eğitim hayatına başlayan öğrencilerin yapacağı bir şey yok lakin karar öncesi eğitim hayatına başlayan öğrencilere bu dayatma yapılamaz. Ben idari mahkeme için günlerce uğraştım, lakin avukat tutacak imkanımın olmayışı ve hukuki bilgimin olmayışı davanın gerekçelerini ortaya koyma safhasında ve hukuki gerekçeler safhasında beni zorladı. Bu nedenle 150 TL yi boşuna vermemek için dava açmadım. Ama dava dilekçesini hukukçu bir arkadaşına hazırlatabilecek olan bir arkadaş bu dava dilekçesini bizlerle paylayırsa bu davayı her kes açabilir. Hukuki dayanakları ve gerekçeleri sağlam olan bir dava dilekçesiyle bu dava açabilirsek davayı kesin kazanırız ve bu dersten MUAF tutuluruz.

m.onar
Memur
22 Ağustos 2012 17:02

Arkadaşlar yok mu hukukçu eşi dostu olan, bir örnek dava dilekçesi hazırlatıp buradan paylaşsın ki dava açabilelim. Zaman geçiyor.

ölücanlar_42
Şube Müdürü
22 Ağustos 2012 21:34

arkadaşlar www.fotokopion.com adlı sitenin ingilizce kredilisitem için hazılamış olduğu ders notu varmışben bugün sipariş ettim bu site ayrıca dersane sitesiymiş kendi öğrencilerinede bu notları vermişler ordaki görevli hatta ismi ESRA hanım çok kibar biri 0 507 484 73 83 numaralı telefonu arayın siparişinizi verin sınava o şekilde girin ben birkaç arkadaş ile konuştum hem bu notları bende üniversitenin verdikleri kitabın arkasındaki sorulara çalışanların hepsi geçmiş işte arayıp bulamadığımız fırsat ben araştıracağım başka bişeybulursam burdan paylaşırım hayırlı ramazanlar ve paylaşımlar inşallah bi ingilizceyide halledeceğiz

26 Ağustos 2012 13:08

arkadaşlar göksun hocam aöf 2.üniversite okuyanlar için rektörün ders muafiyet sözü verdiğini söylemiş. bende internette biraz araştırdım. bu videoyu buldum.

eğer rektör sözünde durursa ingilizce, türk dili, inkilap gibi derslerden muaf olabiliriz.

http://tvarsivi.com/player.php?y=15&z=2012-04-28 15:06:00

li na
Kapalı
26 Ağustos 2012 14:28

ben hiç çalışmadan geçtiğim için bir fikir sunamayacağım.üstelik temelim de yokken.nasıl oldu ben de bilmiyorum :)

duygu8154
Aday Memur
16 Eylül 2013 14:21

Arkadaslar aöf sağlık kıurumları 1. sınıfa başladım ama çıkmış soruları bulamıyrum yardmcı olursanı

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi