Editörler : Pangaea
«3456789101112131415

fizyoxxx
Kapalı
31 Aralık 2021 17:24

Asdep ne demek
SosyalÇalışmacı000, 2 yıl önce

Alımın nasıl yapılacağı net değil.

Clown35
Şef
31 Aralık 2021 17:28

Bence mülakatsız ya :)

Alımın nasıl yapılacağı net değil.

31 Aralık 2021 19:25

Aile Sosyal Destek Personeli

fizyoxxx, 2 yıl önce
Asdep ne demek
31 Aralık 2021 19:27

Bekliyoruz, İçimden geçen de mülakatsız ama yine de çok zor. Sizce neden mülakatsız olur?

Clown35, 2 yıl önce

Bence mülakatsız ya :)

Clown35
Şef
31 Aralık 2021 20:08

Mümkün görünmüyor. Bakanın ilk çeyrek sözüne güvenmek istiyorum. Son çeyrek dese bile mülakatlı olursa çok zor. Hem onlar hem bizler için zorluk olacak.

Bekliyoruz, İçimden geçen de mülakatsız ama yine de çok zor. Sizce neden mülakatsız olur?

Atamaabekleyen
Aday Memur
01 Ocak 2022 13:28

Arkadaşlar herhangi bir duyum alan var mı

Clown35
Şef
01 Ocak 2022 16:13

Bu hafta, en geç haftaya ilana çıkacak

Atamaabekleyen, 2 yıl önce
01 Ocak 2022 16:32

İibf den dee alim olacak değil mi

Clown35, 2 yıl önce

Bu hafta, en geç haftaya ilana çıkacak

01 Ocak 2022 16:47

Yanlış görmediysem bugün bi twette gördüm arkadaş mülakatsız alım ile ilgili tweet ini bakan yardımcısı beğenmiş bu olayı mülakatsız alıma yorabiliriz 1-2 hün önce buna benzer bir durum yine yaşanmıştı.

Clown35
Şef
01 Ocak 2022 18:54

İkisi de bana ait elimden geldiğince her yere, herkese yazıyorum. Bu birçoğumuz için son şans olacak. Kimsenin hakkı yensin istemem. Mülakatlı atamada atansam bile hak edip atanamayanlar için çok üzülürüm. Keşke herkes elinden geldiğince sesimizi duyurmaya çalışsa. Geçen twitter etkinliği yaparken muhalif sesler çıktı diye etkinlik sonlandırıldı, bi anda mülakatlı olacak twitleri silin bilmem ne dendi. Sosyal hizmetin ruhunda sindirilmek, bastırılmak mı var Allah aşkına. Susturuldukça kaybedeceğiz herkes elini taşın altına koymak zorunda.

Yanlış görmediysem bugün bi twette gördüm arkadaş mülakatsız alım ile ilgili tweet ini bakan yardımcısı beğenmiş bu olayı mülakatsız alıma yorabiliriz 1-2 hün önce buna benzer bir durum yine yaşanmıştı.

amilsaglam
Aday Memur
01 Ocak 2022 19:34

Arkadaşlar bir şey soracağım. 2020 kpss'den 87 aldım. Bölüm Eem. Özel sektörde İşi bırakıp var gücümle 2022'ye hazırlanma düşüncem var. Özelde asgari ücretin biraz fazlasını alıyorum ve tempo çok fazla yorucu. İş ile sınava hazırlanma aynı anda yürümez. Ben bu puanı ne kadar yükseltebilirim tam olarak kendimden emin değilim. Bu riske girmeli miyim?

Clown35
Şef
01 Ocak 2022 20:25

Başlık açın hocam burada size yardımcı olabilecek yoktur sanırım.

amilsaglam, 2 yıl önce

Arkadaşlar bir şey soracağım. 2020 kpss'den 87 aldım. Bölüm Eem. Özel sektörde İşi bırakıp var gücümle 2022'ye hazırlanma düşüncem var. Özelde asgari ücretin biraz fazlasını alıyorum ve tempo çok fazla yorucu. İş ile sınava hazırlanma aynı anda yürümez. Ben bu puanı ne kadar yükseltebilirim tam olarak kendimden emin değilim. Bu riske girmeli miyim?

ShiroYasha
Aday Memur
01 Ocak 2022 20:38

Asdep sosyoloji kontenjanı ne olur bir fikri olan var mı?

01 Ocak 2022 21:11

Hocam o gün etkinliğin bırakılması hiç iyi olmadı, neden korkuyoruz veya kim istedi bilemiyorum ancak önemli olan son dakikaya kadar bırakmamak...

Clown35, 2 yıl önce

İkisi de bana ait elimden geldiğince her yere, herkese yazıyorum. Bu birçoğumuz için son şans olacak. Kimsenin hakkı yensin istemem. Mülakatlı atamada atansam bile hak edip atanamayanlar için çok üzülürüm. Keşke herkes elinden geldiğince sesimizi duyurmaya çalışsa. Geçen twitter etkinliği yaparken muhalif sesler çıktı diye etkinlik sonlandırıldı, bi anda mülakatlı olacak twitleri silin bilmem ne dendi. Sosyal hizmetin ruhunda sindirilmek, bastırılmak mı var Allah aşkına. Susturuldukça kaybedeceğiz herkes elini taşın altına koymak zorunda.

01 Ocak 2022 21:13

O tivitleri silin diyen korkak yavşak kesin mülakatla atanır bak görürsün

Clown35, 2 yıl önce

01 Ocak 2022 21:14

En az 125 diyorum ancak sizin meslek derneği bakanlıkla ne kadar iletişim halinde oldular bu daha önemli

ShiroYasha, 2 yıl önce

Asdep sosyoloji kontenjanı ne olur bir fikri olan var mı?

İzzet KALDAN
Aday Memur
01 Ocak 2022 22:16

2019/6 mülakatsızdı, bu da öyle olur inşallah.

Clown35
Şef
01 Ocak 2022 22:46

İnşallah, tek isteğimiz bu. Kimsenin hakkı yenmesin

İzzet KALDAN, 2 yıl önce

2019/6 mülakatsızdı, bu da öyle olur inşallah.

Atamaabekleyen
Aday Memur
02 Ocak 2022 11:07

Arkadaşlar bugün rüyamda tercih kılavuzunu inceliyordum bununla yatıp bununla kalkıyoruz

Clown35
Şef
02 Ocak 2022 11:31

Ösym üzerinden miydi hocam :)

Arkadaşlar bugün rüyamda tercih kılavuzunu inceliyordum bununla yatıp bununla kalkıyoruz
Toplam 289 mesaj
«3456789101112131415

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi