Editörler : Pangaea

ali tunadır
Aday Memur
12 Haziran 2021 16:53

Teşekkrlr başka da yapabileceğimiz bir şey yok galiba.

İmam6314, 3 yıl önce
Aynı durumdayız hocam ben de kilise atandım ama ne yapacağımı bilmiyorum. Ticaret bakanlığının sayfasını takip etmenizi öneririm

Atanmahayalleri
Aday Memur
12 Haziran 2021 18:19

Özelde aktif avukatım şu an levha kaydım var 2021/6 ataması ile de atandım şu an nasıl bir yol izlemem hakkında bileğisin olan var mı ? Mesai saatleri dışında olduğundan henüz başkanlığa ulaşamadım

İmam6314
Aday Memur
12 Haziran 2021 19:59

Arkadaşlar merhabalar ben bakayaya düşmüşüm askerlik sisteminde bu işe başlamamız için bir problem olur mu ?

barandyr
Aday Memur
13 Haziran 2021 10:55

Hocam sınur kapılarında yokmuş iç gümrüklerde varmış.
loriennn, 3 yıl önce

bu yolluk meselesi kurum içinde şehir efsanesine döndü. türkiyenin belki de en yoğun sınır kapısında çalışıyorum, 1 senedir yolluğun y sini göremedim. küçümsemek için söylemiyorum da biz burada amele gibi 12-12, 12-24 çalışırken bu yolluğu kimler alıyor biz de merak ediyoruz.

demem odur ki İstanbulda yolluk varsa bile hangi bölgede olduğunu, ne kadar verildiğini kimse söylemez. öyle değişik bir kurum burası. gelince anlarsınız

Atanmahayalleri
Aday Memur
13 Haziran 2021 11:32

Sizce ne zaman iş başı yapılır ? 2020/2 tercih sonuçlar 14 ocakta açıklanmış ve Ticaret bakanlığı atama onay duyurusunu 4 martta ilan etmiş

https://personel.ticaret.gov.tr/data/60018b2a13b87684d461f318/Bakanlığımıza%20yerleştirilmesi%20yapılan%20aday%20listesi.pdf

13 Haziran 2021 13:15

Merhaba arkadaşlar ticaret bakanlığı büro personeli olarak yerleştirildim göreve ne Zaman baslayacagiz ve mülakat olacak mı ?

Duyguyldrm
Aday Memur
13 Haziran 2021 15:09

Herkese öncelikle hayırlı olsun, yarın büyük ihtimalle başvuru evrakları için duyuru yayınlarlar iki haftalık bir süre tanınıyor genelde son teslim tarihi için.. sonrasında da 1 aylık süre sonunda işe başlayacaklar için onaylı listeyi yayınlayacaklardır. Dolayısıyla Temmuzun sonu itibariyle her şey netleşir. O yüzden şimdi keyfini çıkarın derim atanmanızın sonrasına iş güç zaten
13 Haziran 2021 15:51

O bir aylık sürede güvenlik soruşturması gibi bir şey mi yapılıyor ? Yerleştirildikten sonra işe başlatmama gibi bir ihtimal var mı ?
Duyguyldrm, 3 yıl önce
Herkese öncelikle hayırlı olsun, yarın büyük ihtimalle başvuru evrakları için duyuru yayınlarlar iki haftalık bir süre tanınıyor genelde son teslim tarihi için.. sonrasında da 1 aylık süre sonunda işe başlayacaklar için onaylı listeyi yayınlayacaklardır. Dolayısıyla Temmuzun sonu itibariyle her şey netleşir. O yüzden şimdi keyfini çıkarın derim atanmanızın sonrasına iş güç zaten

birümit03
Aday Memur
13 Haziran 2021 16:22

tavan ve taban puanları nerden görebiliriz

Duyguyldrm
Aday Memur
13 Haziran 2021 16:36

Güvenlik soruşturması veya arşiv taraması gibi bir araştırma yapıyor her kurum.. ocaktaki alımda 1 ay sürmüş tahminim yine bu da 1 ay süreceği yönde..
Mülkiyelimatematikçi, 3 yıl önce
O bir aylık sürede güvenlik soruşturması gibi bir şey mi yapılıyor ? Yerleştirildikten sonra işe başlatmama gibi bir ihtimal var mı ?
13 Haziran 2021 17:18

Anladım, teşekkür ederim:)
Duyguyldrm, 3 yıl önce
Güvenlik soruşturması veya arşiv taraması gibi bir araştırma yapıyor her kurum.. ocaktaki alımda 1 ay sürmüş tahminim yine bu da 1 ay süreceği yönde..

Duyguyldrm
Aday Memur
13 Haziran 2021 17:51

ÖSYM mim sonuç açıklama sayfasında var
birümit03, 3 yıl önce

tavan ve taban puanları nerden görebiliriz

raplaym
Aday Memur
14 Haziran 2021 13:46

Gerekli dosyalar için bilgi halen paylaşılmadı. ulaşabilen arkadaşlar var mıdır? Konu hakkında ulaşabilen bir arkadaş özelden yazarsa sevinirim.

raplaym
Aday Memur
16 Haziran 2021 21:15

edirneye yerleşen varsa özelden yazabilir mi?

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi