Editörler : ayşegül bgm

miraçnurse
Kapalı
30 Mart 2020 10:52

İç egede sanırım alım sayıları biraz düşük diğer illere oranla diye hatırlıyorum. Marmara ve iç anadolu olarak istanbul ankara konya gibi büyük illeri yazmayı düşünüyorsanız atanırsınız diye düşünüyorum ama yine bulunduğunuz çevreden yazın istediğiniz yerleri yazın olma ihtimali var az alan yerlerin de sıralamanız çok kötü değil bence.

Hemşireee-0000
Aday Memur
30 Mart 2020 10:58

Özel sektör işi tam belli değil eğer onlar olmassa senin gelebilir ankara konya adana şehir gibi çok alan yerleri ve tek tük alan bi kaç yer yaz
miraçnurse, 4 yıl önce

Biri de bana akıl versin ben ne yapayım 30 bindeyim antalyada yaşıyorum çevre illeri yazmayı düşünüyorum istanbula gitme şansım çok zor ankara konya belki nereyi yazmalıyım 30 bine ankara konya gelme şansı var mıdır ne düşünüyorsunuz

miraçnurse
Kapalı
30 Mart 2020 11:56

İnşallah ya sağolun yazicam

Hemşireee-0000, 4 yıl önce
Özel sektör işi tam belli değil eğer onlar olmassa senin gelebilir ankara konya adana şehir gibi çok alan yerleri ve tek tük alan bi kaç yer yaz
30 Mart 2020 12:19

puanınız kaç acaba

Hemşiree97, 4 yıl önce

Ben hatay istiyorum gakat 19.953 ile gelmeyecek gibi bu yuzden adana ve antep ekledim gelir mi bilmiyorum fikri olan var mı

hemsireamamezun
Aday Memur
30 Mart 2020 13:25

Güncel olmayan 23 bin, güncel de 11500 oluyor. Tercih yapmayanlar, üniversite hastaneleri falan çıkarınca en az 1500 kişi gider diye düşünüyorum. 9300 kişi alacaklarsa önümde 2000 kişi falan oluyor. Aradakileri de diğer sebeplerden çıkarsak, 9 bin e çok yaklaşıyor. Sapma olmadan. Sapmayla beraber listenin içine girerim diye tahmin ediyorum. O yüzden doğu pek yazmadım. İnşallah açıkta kalmam. Allah herkesin gönlüne göre versin. :)

miraçnurse, 4 yıl önce

İç egede sanırım alım sayıları biraz düşük diğer illere oranla diye hatırlıyorum. Marmara ve iç anadolu olarak istanbul ankara konya gibi büyük illeri yazmayı düşünüyorsanız atanırsınız diye düşünüyorum ama yine bulunduğunuz çevreden yazın istediğiniz yerleri yazın olma ihtimali var az alan yerlerin de sıralamanız çok kötü değil bence.

miraçnurse
Kapalı
30 Mart 2020 13:41

Açıkta kalmazsınız sapma daha fazla our merak etmeyin. Hayırlısı olsun inşallah :)

hemsireamamezun, 4 yıl önce

Güncel olmayan 23 bin, güncel de 11500 oluyor. Tercih yapmayanlar, üniversite hastaneleri falan çıkarınca en az 1500 kişi gider diye düşünüyorum. 9300 kişi alacaklarsa önümde 2000 kişi falan oluyor. Aradakileri de diğer sebeplerden çıkarsak, 9 bin e çok yaklaşıyor. Sapma olmadan. Sapmayla beraber listenin içine girerim diye tahmin ediyorum. O yüzden doğu pek yazmadım. İnşallah açıkta kalmam. Allah herkesin gönlüne göre versin. :)

Faşizan
Kapalı
30 Mart 2020 13:51

Güncel sıralamamızı nasıl öğreniyoruz biri yardımcı olabilir mi?

hemsireamamezun
Aday Memur
30 Mart 2020 14:10

Sağlık Bakanlığı sözleşmeli alım yaptığı için her atananın işe başlamayacağını kabul ediyor örneğin hala ünivesitede okuyor sınava girmiş ama mezun olamamış.O yüzden her zaman ösymde ilk sıralama yazıyor. Günceli hesaplamak demek sizin önünüzden kaç kişi gitmiş bakmak demek. Yani eğer sizden düşük puanla atanan yoksa demek ki herkes önünüzden atanmış ve sıralamanız öne geliyor demek. Ama diyelim puanınız 73 ve atanamadınız. Bu da demek ki sizden düşük puanla atanan var ve onlar önünüzden elenmemiş. O zaman yapmanız gereken sizden yüksek puanla atanan herkesi önceki atama listesinden kontrol edip tek tek çıkarmak.

Bugüne kadar 3 alımda toplam 11.500 kişi atandı. Eğer bu 11500 kişi de sizden yüksek puanlıysa direkt sıralamanızdan çıkarmanız gerek. Örnek: 20 bin sıralaması olan biri olsun. En düşük puanla atanan kişi bugüne kadar 16 binde olduğuna göre, bu kişi atanan herkesi önünden çıkaracak. Güncel sıralaması da böylece 20000-11500=8500 olmuş oluyor.

Siz belki de sadece hesaplamayı sordunuz ama bu soruyu soran çok kişi var o yüzden detaylı cevaplamak istedim. :)

Faşizan, 4 yıl önce

Güncel sıralamamızı nasıl öğreniyoruz biri yardımcı olabilir mi?

besyocu8
Memur
30 Mart 2020 14:23

Puanın kaç tam olarak

Faşizan, 4 yıl önce

44 binde lisans hemşirelik ihtimali nedir sizce eğer ihtimal yoksa işkur üzerinden temizlik görevlisi olarak başvuruda bulunacağım 😂

Hemşiree97
Aday Memur
30 Mart 2020 14:31

70.59 sizinki?

NesrinAda, 4 yıl önce

puanınız kaç acaba

Faşizan
Kapalı
30 Mart 2020 17:55

Puanım 62,1. Hemsireamamezun çok teşekkürler detaylıca açıklamışsınız herkes için yararlı olacağını düşünüyorum. Dediğinize göre yaptığımda önümde 32.450 kişi olmuş oluyor. Bana da bi gülme geliyor. Bu arada söylediğiniz formülden üni hastanesinde çalışan hemşire sayısını da çıkarırsak atandım bilee :D acaba son açıklamalara göre atanamayacağı için tercih yapmayacak olan kaç kişi var şimdi tek sorunumuz bu :)

Faşizan
Kapalı
30 Mart 2020 17:59

62,1 puanım.atanmış kişi sayısını çıkardığımda sıralamam 32.450. Bu arada söylediğiniz formülden üni hastanesinde çalışan hemşire sayısını da çıkarırsak atandım bilee :)) son açıklamalara göre tercih yapmayacak olan kişi sayısı önemli formüle onu da eklersek tamamdır. Bu arada hemsireamamezun detaylı açıklama için teşekkürler.

Hayalperesthemşire
Müsteşar
30 Mart 2020 18:19

Afyon uşak Kütahya ilçeleri, Bilecik düzce Sakarya bursa Tekirdağ Edirne muhakkak bunlar olsun gelme şansı var, sonrasına garantiye gitmek istyrsan istabvul Konya Ankara İzmir gibi şehirleri de yaz

hemsireamamezun, 4 yıl önce

Güncel olmayan sıralamam 23 bin, marmara çevresi ve ege iç kesimlerle iç anadolu düşünüyorum. Gelme ihtimali nedir sizce ?

Faşizan
Kapalı
30 Mart 2020 18:45

Ben hiç tercih yapmasam mı acaba boşuna bir de tercih parası ödemeyelim

hemsireamamezun
Aday Memur
30 Mart 2020 22:24

Maalesef tercih vermeyecek kişi sayısını hesaplamak imkansız, tercih sayıları konusunda da kendimce hesaplama yapıyorum. Bu konuda daha tecrübeli kişiler bilgi verirse daha iyi olur. Ama sapma konusunda büyük sayılardan bahsediyorlar. 30 bine gelebileceğini söyleyenler var. Tabi ki yine de önemli olan sizin kararınız :)

Faşizan, 4 yıl önce

Ben hiç tercih yapmasam mı acaba boşuna bir de tercih parası ödemeyelim

hemsireamamezun
Aday Memur
30 Mart 2020 22:26

Ben de öyle düşünüyorum teşekkür ederim :)

Hayalperesthemşire, 4 yıl önce

Afyon uşak Kütahya ilçeleri, Bilecik düzce Sakarya bursa Tekirdağ Edirne muhakkak bunlar olsun gelme şansı var, sonrasına garantiye gitmek istyrsan istabvul Konya Ankara İzmir gibi şehirleri de yaz

xxxlxxxl
Kapalı
30 Mart 2020 23:42

Arkadaşlar merhaba sizce devlet hastanelerini mi döneri ve çalışma koşulları daha iyi yoksa eğitim araştırma yada şehir hastanelerinin mi ?

XAMIL1905
Aday Memur
03 Nisan 2020 21:40

100 100 gelir geçen alim zaten 72.29 la kapatmisti
hittime, 4 yıl önce

16000 soralama72.29 antep ve cevresi

Bluehemsire
Aday Memur
05 Nisan 2020 15:38

Umarım bana da ihtimal 0 demezsiniz 69.2 23 bin Hatay ve ilçeleri lisans hemşire
Hayalperesthemşire, 4 yıl önce

İhtimal ne yazıkki sıfır hocam

Hayalperesthemşire
Müsteşar
05 Nisan 2020 16:49

Hocam o dedgm kişi 44 binde atanma şansı var mı diye sorguluyor, kime sorsa ihtimal sıfır der, gerçekler bu malesef.. Hatay önceki alıma göre fazla almış, sizden yüksek elbet yazan vardr, ama size de gelme şansı var, çok fazla kişiden Hatay duymadık, umarm tek hatayla sınırlı kalmamışsndr

Bluehemsire, 4 yıl önce
Umarım bana da ihtimal 0 demezsiniz 69.2 23 bin Hatay ve ilçeleri lisans hemşire
Toplam 125 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi