Editörler : Pangaea

siverekli.turkceci
Aday Memur
10 Şubat 2019 12:43

Hayırlı olsun hocam :)
ddmozz, 5 yıl önce

Herkese hayırlı uğurlu olsun inşallah :) Ben Ağrı Diyadin'e atandım. Bilgi verebilen olursa çok sevinirim:)

İsaaydogannn
Aday Memur
10 Şubat 2019 12:50

Şanlıurfa/Eyyübiye?ye atanan arkadaşlar var mı aramızda

Gizemogrt
Aday Memur
10 Şubat 2019 13:44

Yine evimize atandık

siverekli.turkceci
Aday Memur
10 Şubat 2019 13:56

İnşallah tez zamanda atanıp kurtulursunuz hocam
Gizemogrt, 5 yıl önce

Yine evimize atandık

Hey sen
Aday Memur
10 Şubat 2019 14:21

Atanan hocalarıma hayırlı olsun Ceylanpınar merkeze atanan bayan arkadaşlarımız varsa iletişime geçelim, ben de Ceylanpınar'a atandım.

GünTugba
Aday Memur
10 Şubat 2019 15:30

Servis imkanı var mı her okulun acaba ya da dolmuş otobüs gibi imkanlar nasıl? Ayvat en yakın mahallle sanırım benim okula, ne kadar sürer acaba ?Bebeğim varda o yüzden bu kadar detaylı soruyorum hocam kusura bakmayın
siverekli.turkceci, 5 yıl önce
Hayırlı olsun hocam, okula yakın ev tutmanızı önermem. Çünkü okul biraz kenar mahallede kalıyor. O yüzden daha merkezi bir yerde ev tutarsınız, servisle gidip gelirsiniz okula bence.

Muallim4242
Aday Memur
10 Şubat 2019 16:49

Hocam bende sizin okulun yakınında Mimar Sinan ortaokuluna atandım.Ben biraz araştırdım Okullar kenar mahallede kalıyormuş hocamın dediği gibi. Fakat okulların hemen yanındaki çevre yolundan servisler geçiyor diğer bölgele ulaşım kolay yani. Konaklama için Saraykent/Ayvanat veya Yenişehir mahalleleri uygun gibi duruyor hem yeni konutlar var hemde servisle okula yakınmış.
GünTugba, 5 yıl önce
Servis imkanı var mı her okulun acaba ya da dolmuş otobüs gibi imkanlar nasıl? Ayvat en yakın mahallle sanırım benim okula, ne kadar sürer acaba ?Bebeğim varda o yüzden bu kadar detaylı soruyorum hocam kusura bakmayın

Muallim4242
Aday Memur
10 Şubat 2019 16:54

Hocam benim okulum da mimar sinan ortaokulu. Konaklama için Yenişehir veya ayvanat mahalleleri nasıl sizce? Burdan ev tutsak merkezden uzak kalmış olur mu? Çünkü okullar da merkezin dışındA gibi.
siverekli.turkceci, 5 yıl önce
Hayırlı olsun hocam, okula yakın ev tutmanızı önermem. Çünkü okul biraz kenar mahallede kalıyor. O yüzden daha merkezi bir yerde ev tutarsınız, servisle gidip gelirsiniz okula bence.

heisenberg67
Memur
10 Şubat 2019 18:06

saydığınız mahallelerden 50 no lu otobüsle istediğiniz yere 10 dakikada varırsınız hatta yürüme bile 15-20 dakikada çarşıya gidersiniz.ulaşım yönünden çok rahat yere atandınız hayırlı olsun.

Muallim4242, 5 yıl önce
Hocam benim okulum da mimar sinan ortaokulu. Konaklama için Yenişehir veya ayvanat mahalleleri nasıl sizce? Burdan ev tutsak merkezden uzak kalmış olur mu? Çünkü okullar da merkezin dışındA gibi.

heisenberg67
Memur
10 Şubat 2019 18:11

ayrıca ayvanat veya yenişehir mahallelerinde kiralar eve göre gayet uygun ancak ofis mahallesi biraz pahalıdır.bence yenişehir veya saraykentten ev bakın şehir merkezi biraz sıkışık bu söylediğim yerler daha sakin ve aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.

heisenberg67, 5 yıl önce

saydığınız mahallelerden 50 no lu otobüsle istediğiniz yere 10 dakikada varırsınız hatta yürüme bile 15-20 dakikada çarşıya gidersiniz.ulaşım yönünden çok rahat yere atandınız hayırlı olsun.

Demirzengin
Kapalı
10 Şubat 2019 18:30

Kavgadan takipsizlik kararı verilmişti bu durumda olanların dosyası geri bakanlığa gönderiliyor dşyorlar doğru mudur acaba ??? Süreç uzar geç başlarsınız dediler:(((

fegeleinn
Aday Memur
10 Şubat 2019 18:33

Ev, çalışma masasına atandım :D Atanan arkadaşlara tebrikler hayatınızda başarılar hayırlı olsun :)

siverekli.turkceci
Aday Memur
10 Şubat 2019 18:34

Sizin için en uygun olan Ayvanat mahallesinde ev tutmanız hocam. Gidiş geliş konusunda sorun yaşamazsınız böylece. Kiralar da daha uygundur.
Muallim4242, 5 yıl önce
10 Şubat 2019 19:36

Arkadaşım akçakaleye atandı ev imkani nasildir

Ferda 63
Kapalı
10 Şubat 2019 20:33

sizinki kişiyle değil işiyle evlenmek hatırlatırım 1 hafta önce sizin de işiniz yoktu yeni atandınız..
çekiyorum gülümse, 5 yıl önce

Konya Selçuklu hocam. Sırada hayırlısıyla evlilik var. Helal süt emmiş okul önceci veya PDR'ci bir kız bulursam basacağım ona nikahı.

Ferda 63
Kapalı
10 Şubat 2019 20:40

rica ederim hayırlı olsun
sacromicia35, 5 yıl önce
İlk tercihimdi hocam teşekkür ederim:)

Ferda 63
Kapalı
10 Şubat 2019 20:43

insanları Şartlı Sevme huyunuzdan bi vazgeçemediniz bi bitmediniz be
çekiyorum gülümse, 5 yıl önce

Konya Selçuklu hocam. Sırada hayırlısıyla evlilik var. Helal süt emmiş okul önceci veya PDR'ci bir kız bulursam basacağım ona nikahı.

KronikMuallime
Aday Memur
10 Şubat 2019 22:20

Mardin Artuklu'da kiralar, ortam nasıldır hocalarım?

siverekli.turkceci
Aday Memur
10 Şubat 2019 23:26

Artuklu merkez ilçe olduğu için kiralar biraz yüksek olabilir bence
KronikMuallime, 5 yıl önce

Mardin Artuklu'da kiralar, ortam nasıldır hocalarım?

jaferrrr
Aday Memur
10 Şubat 2019 23:31

ceylanpınara atananlar sorularınız varsa cevaplamaya çalışırım

Toplam 155 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi