Editörler : swat3410
08 Kasım 2017 14:18

Polis olamadım çok üzgünüm

Arkadaşlar malümunuz hali hazırda devlet memuruyum adliyede ama polis olmayı çok istiyodum dün spor parkurunu geçemedim kalıbım ve boyum uzun oldugu için yapamadım 51 snyde kaldım cok üzülüyorum bi morel verin içim daralıyo valla çok istiyodum bu son şansdı yaş şartından dolayı geçsem iyimi olurdu onuda bilmiyorum ama çok üzgünüm : (

Şamil Şahin
Şube Müdürü
08 Kasım 2017 14:22

Kesinlik ile üzülme. Zaten devlet memurusun ve belirli bir yaşam tarzın var. Polis teşkilatındaki arkadaşlar ile görüşürsen %90 memmun değil polislerin çalışma şartlarından dolayı. Çalışma şartları o kadar polisin şuan kurum değişikliğine izin verilse %80 kurum değiştirirler

Bamsı13
Memur
08 Kasım 2017 14:31

Keşke bana adliyede memurluk verseler bi dakka durmam. Bak keyfine ne işin var polislikte

ovarlokçuu
Yasaklı
08 Kasım 2017 14:34

polis olanda pişman olamayanda

whisqy18
Şef
08 Kasım 2017 14:36

Geçmiş olsun. Üzülmek birşeye yaramıyor malesef önüne bak görevde yükselmelere mesela. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Şamil Şahin
Şube Müdürü
08 Kasım 2017 14:38

Birğün çok sevineceksin polis olmadığın için.

efeege37
Memur
08 Kasım 2017 16:09

Allah?ın sevdiği kuluymuşsun ki polislik olmamış yat kalk şükür et bence

sfm61
Daire Başkanı
08 Kasım 2017 16:13

Kardeş başka derdin mi yok! Bırak zaten memursun derdin nedir? Davulun sesi uzaktan hoş gelir...

lalezgi
Aday Memur
08 Kasım 2017 17:39

zaten devlet memurusunuz pardon ama okadar işşiz arkadaşımız varken parkurda en iyiyisini yapan arkadaşlarımız sacma sapan sebeplerden elendi siz yine devlet memurusunuz, biz napalım onlar napsın? bırakında gelecegine yön verecek arkaşlarımız kazansın sizin kaybedicek hiçbirseyiniz yok . zaten 68 bin başvuru var devlet memeru olmussunuz hala insanların önünü tıkıyosunuz allaha şükür edinki bi işiniz var sizden çok daha kötü durumda olan insanlar var. bence biraz tevekkül edin

legamin
Şube Müdürü
08 Kasım 2017 17:57

Polis olamayanlar amir oluyor onu dene paem mi her ne haltsa referans bul gerisini düşünme ...

Simdi desenki varmi benle becais yapacak inan 100 polisten 90 i tamam der... kafaya takma

netpolis
Aday Memur
08 Kasım 2017 23:30

Arka sokaklar dizisini kaldırmak lazım ..izleyp izleyip böyle konuşuyorlar işte..

okan4515
Aday Memur
09 Kasım 2017 08:33

Dostum bu mesleklerin ikisininde iki ucu boklu değnek başka alanlara yönel bari

sfm61
Daire Başkanı
09 Kasım 2017 08:56

Dostum var git yolunaaa... zannediyor musun meslek içi şartlar pmyo dan ya da pomem den daha kolay... madem hastaydım diyorsun kabul ediyorsun bu işe bulaşma iyice hasta eder bu meslek....

akdim
Aday Memur
09 Kasım 2017 09:19

6 yıl polislik yaptım, yemin ediyorum ki lisans kpss puanım ile mübaşirlik mülakatına girdim. he kazandım mı en yüksek kpss puanı bende olmasına rağmen (aynı zamanda lise, önlisans ve lisans mezunları başvurdu) mülakatta elendim. şimdi o kpss puanı ile başka memurluğa atandım. yemin ediyorum ki dünya varmış. yaşadığımı hissettim. şükürler olsun rabbime.

Şamil Şahin
Şube Müdürü
09 Kasım 2017 09:46

Nokta atışı yapmışsın. Bir tanıdık esnaf vardı. Oğlu iki defa polisliğe girdi kazanamadı . Ama okus pokus ile komiser olmuş. Allah hakkımı bırakmasın.

legamin, 6 yıl önce

Polis olamayanlar amir oluyor onu dene paem mi her ne haltsa referans bul gerisini düşünme ...

Simdi desenki varmi benle becais yapacak inan 100 polisten 90 i tamam der... kafaya takma

Koray2017
Şube Müdürü
09 Kasım 2017 13:46

Buyuyunce bende polis olacam insallah.

(Guzel kardesim adliyeye hic mi polis gelmiyor. Bi sohbet etsene. Sanirim sen hep Adliye noktadaki polis abla-abileri otururken gorup ozeniyorsun.)

Arka sokaklar iyidir. Riza (daha bende rutbesini cozemedim) baba ve ekibinden her il ve ilceye verilmelidir

alperoni
Şef
09 Kasım 2017 15:32

Bir gün bizi anayacaksın

sicilyalı44
Aday Memur
09 Kasım 2017 16:24

Umarım biz de 12 / 12 mesaisini gördükten sonra pişman olmayız

onder390
Aday Memur
09 Kasım 2017 18:22

zaten memur olduğun için Tanrı seni korumuş, daha ne istiyorsun.Olaya "bizzat" gelip müdahale etmesini mi bekliyorsun?demekki başka birşey istemelisin.bu şarkıyı " you can't always get what you want " akla getirir.hayal kırıklıkların arttıkça isteklerinin olmamasına alışırsın.sonra bir tanesi olur olduğunda da umurunda olmaz.üzülmek istiyorsan tabiki üzül ,ancak,burada verilemeyecek tavsiyelerden 1-2 tanesini uygula enazından kafayı dağıt.Ve bol şans.

Bond001
Genel Müdür
10 Kasım 2017 01:25

Kardeş dünyanın en şanslı insanıymışın dua et kazanamadığına biz kaçmak istiyoz 7 aydır yakamızı bırakmadılar

nur31
Aday Memur
10 Kasım 2017 11:41

Şakamısınız siz. Polis olamadım diye üzülüyorsunuz, üstelikte devlet memuruyken. Diyecek bir söz bulamadım şimdi.

Toplam 42 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi