Editörler : Pangaea

muhendisimbenya
Yasaklı
17 Ocak 2021 01:10

gidip görmek gerekiyordur bence. küçük yer sonuçta, herkes internete ilan atmamış olabilir.

en kötü ihtmalle kamu kurumlarının misafirhanesi v.s. vardır. orada geçici süre kalınabilir.

fizyorex
Daire Başkanı
17 Ocak 2021 01:14

Dhmi, memurluğu havacılardan alarak hata mı etti acaba

Aimforblabla
Aday Memur
17 Ocak 2021 01:19

Hocam siz kırık çıkıkçı mıydınız?
fizyorex, 3 yıl önce

fizyorex
Daire Başkanı
17 Ocak 2021 01:38

Ben fizyoterapistim. Fakat tahmin ettiğim yerini kırdılarsa kırık çıkıkçıya gitme :D

Aimforblabla, 3 yıl önce
Hocam siz kırık çıkıkçı mıydınız?

Aimforblabla
Aday Memur
17 Ocak 2021 01:42

Ben de kırık çıkık yok da sizdeki kırık çıkığın acısı buraya kadar geliyor....
fizyorex, 3 yıl önce

Ben fizyoterapistim. Fakat tahmin ettiğim yerini kırdılarsa kırık çıkıkçıya gitme :D

fizyorex
Daire Başkanı
17 Ocak 2021 01:51

Noldu niye bu kadar sinirlendin ya hahahahaha :D yoksa tespitimde bir doğruluk payı mı gördün hahahaha

Aimforblabla, 3 yıl önce
Ben de kırık çıkık yok da sizdeki kırık çıkığın acısı buraya kadar geliyor....

Viking10
Kapalı
17 Ocak 2021 02:15

Nasil da zorunuza gidiyor de mi hala :D

fizyorex, 3 yıl önce

fizyorex
Daire Başkanı
17 Ocak 2021 02:55

Aim gitse üzülürüm ama şehir dışında memurluk maaşı=kendi şehrimde fzt maaşı olduğundan çok da ırgaladığım söylenemez :D 96+ adamlar varken bu başlığı açan adamın gitmesi reva mı sence :D

Viking10, 3 yıl önce

Nasil da zorunuza gidiyor de mi hala :D

osmn77
Aday Memur
17 Ocak 2021 07:42

ilana koymuyorlar genelde ama araştırsan bir çok ev var kardeşim, kışın biraz zor olur gemi iptal oluyor genelde ama sakinlik istiyorsan çok güzel bir yer, yazları zaten kalabalık oluyor, oradan gidince özlersin emin ol hayırlı olsun diyorum.

Viking10
Kapalı
17 Ocak 2021 11:02

Teşekkür ederim hocam

osmn77, 3 yıl önce

ilana koymuyorlar genelde ama araştırsan bir çok ev var kardeşim, kışın biraz zor olur gemi iptal oluyor genelde ama sakinlik istiyorsan çok güzel bir yer, yazları zaten kalabalık oluyor, oradan gidince özlersin emin ol hayırlı olsun diyorum.

Viking10
Kapalı
17 Ocak 2021 11:03

Sen kendini avut boyle ben atandim dhmiye sonuç bu şimdi yatsin bakalim 8500+ :D

fizyorex, 3 yıl önce

Aim gitse üzülürüm ama şehir dışında memurluk maaşı=kendi şehrimde fzt maaşı olduğundan çok da ırgaladığım söylenemez :D 96+ adamlar varken bu başlığı açan adamın gitmesi reva mı sence :D

Sbkamuyönetimi
Kapalı
17 Ocak 2021 11:16

Ne diye bu kadar kin duyuyorsunuz anlamadım. Havacılık mezunu bir insanın buraya atanması kadar doğal bir şey olabilir mi? Sadece puana göre yerleştirileceksek tüm bölüm kodlarını kaldıralım isterseniz. Öğretmenliği de mühendisliği de hemşireliği de üç aylık bir eğitimle kurumda öğrenirsiniz eminim.

Her şeyi geçtim adam atanmış, heyecanlı, telaşlı bir şeyler soruyor siz çıkıp tartışma başlatıyorsunuz. Atanmak istiyor olmanızı anlıyorum yüksek puanlarla atanamayacak olmak, atandıktan sonra düşük maaşlar almak da üzücü. Ama bu öfkenin muhatabı buradaki insanlar değil. Mezun sayınızı artıran, özel sektörde kötü şartlarda çalışmanıza sebep olan, kadro sayılarınızı düşüren kim varsa onlara çatarsanız belki bir sonuca da ulaşırsınız.

fizyorex, 3 yıl önce

Cahtko
Şef
17 Ocak 2021 11:23

Maalesef adadan çıkamazsın. Onu geç feribot kalkmadığında Bim A101 rafları boş kalıyor.

Ayrıca DHMİ çokk çok rahat. Havalimanı zaten faal değil. Adada genelde tüm kurumlar rahat ama sen yatmaktan bıkacaksın.

turkishmonk, 3 yıl önce

marmara adalarındaki memurlar için sabah-akşam özel feribot kaldırıyorlar. gökçeada için de kaldırıyorlardır. sen kurumu ara.

gökçeada bildiğin açık hava hapishanesi.

4 mevsim duramazsın orada.

aksoy999
Şube Müdürü
17 Ocak 2021 11:28

Sen kendini yeterince geliştirmişin zaten hayatını yaşa, yatırım yap, at al, araba al, gez dolaş eğlen. Boşversene zaten 8-8,5 k maaş alacaksın.

Viking10, 3 yıl önce

3 veya 4 yil orda kalip kendimi gelistirmem icin buyuk sans ayrica para biriktirilebilir güzel olacagini dusunuyorum ben

fizyorex
Daire Başkanı
17 Ocak 2021 12:37

8500 değil 18500 yatsın benim forum hayatım boyunca bir kişinin atanmasında ekmeğinde yaşantısında gözüm olduğu tek an olmamıştır.

Sadece bu kadar saçma başlık açabilen birisinin Dhminin seviyesini düşürdüğünü düşünüyorum :D

Viking10, 3 yıl önce

Sen kendini avut boyle ben atandim dhmiye sonuç bu şimdi yatsin bakalim 8500+ :D

Viking10
Kapalı
17 Ocak 2021 13:31

Hadi kardeşim git kendi işine bak seviyeni aşma ileriki yaşantinda sorun yasarsin herkes bu kadar normal karsilamayabilir ;)

fizyorex, 3 yıl önce

8500 değil 18500 yatsın benim forum hayatım boyunca bir kişinin atanmasında ekmeğinde yaşantısında gözüm olduğu tek an olmamıştır.

Sadece bu kadar saçma başlık açabilen birisinin Dhminin seviyesini düşürdüğünü düşünüyorum :D

Kerimhaze
Kapalı
17 Ocak 2021 14:11

kardeşim benim orda dhmi memur olarak tanıdığım var bana numaranı özelden yaz seni onla konuşturam akıl al ondan.

Viking10, 3 yıl önce

Yok memur olarak

Viking10
Kapalı
17 Ocak 2021 15:56

Özelden yazdim kardesim

Kerimhaze, 3 yıl önce

kardeşim benim orda dhmi memur olarak tanıdığım var bana numaranı özelden yaz seni onla konuşturam akıl al ondan.

Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi