Editörler : crops35

Kapalı
08 Ağustos 2017 17:54

2018 Önlisans kpss ne zaman olur ve çalışmaya başladınız mı?

Ne diyorsunuz ve çalışmaya başladınız mı? Ben düz memurluk için deneyeceğim ondan iyi puan yapmam gerekiyor ama daha başlamadım

M.said16
Memur
08 Ağustos 2017 19:32

Yarın başlıyorum türkçe ile. Mat var. Hedef ilk 100

Kahvelikek
Kapalı
08 Ağustos 2017 20:12

Bölüm nedir biraz erken değil mı

M.said16, 7 yıl önce

Yarın başlıyorum türkçe ile. Mat var. Hedef ilk 100

M.said16
Memur
09 Ağustos 2017 22:36

elektrik mezunuyum

bu sene sivil savunma ve itfaiyecilik okuyacağım :)

Kahvelikek, 7 yıl önce

Bölüm nedir biraz erken değil mı

UmutsuzVaka44
Aday Memur
09 Ağustos 2017 23:01

Ben 3 4 aydır başladım ama aralıklı çalışıyodum, matematiği yarıladım diğer derslere de yeni başladım son 1 aydır aralıksız çalışıyorum. Amacım bol soru çözmek, bol soru tipi görmek. Sizin gibi düz memurluk için uğraşıyorum.

Kahvelikek
Kapalı
10 Ağustos 2017 10:21

Anladım gerçi düz memurluk için yüksek puan gerekli önceden başlamak daha iyi olur ama kendi alaninizdan girme şansınız daha yüksektir. Düz memurluk baya yüksek kapatıyor.

UmutsuzVaka44, 7 yıl önce

Ben 3 4 aydır başladım ama aralıklı çalışıyodum, matematiği yarıladım diğer derslere de yeni başladım son 1 aydır aralıksız çalışıyorum. Amacım bol soru çözmek, bol soru tipi görmek. Sizin gibi düz memurluk için uğraşıyorum.

fazılosman
Aday Memur
10 Ağustos 2017 16:08

Bende eylulde baslayacagim.alt yapi var gecmis senelerden tek sorun matematik.gecen sene calismadan girdim 80 aldim. Ama 2014 kpss den alt yapimla girmistim. Benimde matematigi halletmem gerekecek.birde anayasada degisiklik oldu mu.yeni kitap mi almak gerekir

10 Ağustos 2017 16:50

2018 kps ne zaman ?

fazılosman
Aday Memur
10 Ağustos 2017 17:19

Eylul yada ekim olur yine herhalde

10 Ağustos 2017 17:43

Teşekkür ederim fazilosman

Kahvelikek
Kapalı
10 Ağustos 2017 19:00

Değişiklikler oldu ama yeni bir kitap gerekir mi pek bir fikrim yok ben de ekim gibi başlamayı düşünüyorum. Düz memurluk kadroları için de baya bir yüksek almak gerekiyor. Umarım geç değildir. Sizin durumunuz içinse temeliniz iyiymiş zorlanmazsiniz

fazılosman, 7 yıl önce

Bende eylulde baslayacagim.alt yapi var gecmis senelerden tek sorun matematik.gecen sene calismadan girdim 80 aldim. Ama 2014 kpss den alt yapimla girmistim. Benimde matematigi halletmem gerekecek.birde anayasada degisiklik oldu mu.yeni kitap mi almak gerekir

fazılosman
Aday Memur
11 Ağustos 2017 00:08

Sözel derslerle ite kaka boyle puan alinabiliyor, yuksek netlerin puani degil bu yani.daha iyisi olabilir biraz daha fazla calismak lazim,kasım sözel dersler icin.hic mat yapmadim cunku 3 tane yapmisimdir.yeni anayasa almak lazim o zaman. Sozel ders sorunu olan arkadaslar kisa yollarla bu isi cozerler korkulcak bir sey degil. Kadro konusunda benimde kaygilarim var,haziranda gorduk duz memurluk kadrolarini.aciktan alimlar olacak ama sonucta onlarada kpss puaniyla girilecek siralamaya,calismakta fayda var.herkes elinden geleni yapsin,kimin nasibiyse hakkiysa kazansın.tek istegimiz memur olmak ama herkes memur olamaz malesef, yapildigimiz ne varsa yapacagiz.kismet.herkese basarilar yolunuz acik olsun

ezgi2011
Şef
11 Ağustos 2017 14:43

arkadaslar çalısmaya başlayanlar kaynak önerileriniz varsa önerin lütfen ayrıca puanlar sıralamalar faln ne durumda takip edenler bilgi verebilirmi muhasebe mezunuyum alt yapı var birz tabi unutuldu sınavla puanlarla alakalı yeni sınav sistemleriyle alakalı bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim

elifffcinarrr
Yasaklı
06 Kasım 2017 20:50

Çok acele etmedik önlisans için ama Ankara Kuzey Akademiye arkadaşımın ve abimin desteği ile kaydımı 3 hafta önce olmuştum ilk dersimizi yavaştan işledik ve 4 dersimin hocası da gerçekten tecrübeli ve kaliteli geldi :)

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi