Editörler : Pangaea
«90919293949596979899100101»

hydrolics
Şef
24 Nisan 2019 09:46

O hiç belli olmaz biz tepkimizi ortaya koyarsak doğru dürüst alım olur.Ha ben o a yada b partisinin torpilisiyim benim işime gelemez deniliyorsa onun da keyfi bilir haram yemeyi hak adleden bir toplum olduk sonuçta.

ekrmbzc, 5 yıl önce

A partisi C partisi hangisi gelirse kendi adamlarını almaya çalışacaktı. Bunlar da öyle yapacak. Şaşılacak bir durum yok ortada

tumblr3
Kapalı
24 Nisan 2019 10:40

bu haber ulusal basında yer alırsa ve gündemde kalırsa ister istemez insanların tepkisini ve merakını çeker bu yüzden torpil dönmez ve sadece mülakata girenlerin değil ülkenin tepkisini çekmemek amacıyla hele hele hak ve hakikat vurgusu yapan bir başkanın mülakata girenleri kpss puanıyla alması uygun görülür diye düşünüyorum

ekrmbzc, 5 yıl önce

A partisi C partisi hangisi gelirse kendi adamlarını almaya çalışacaktı. Bunlar da öyle yapacak. Şaşılacak bir durum yok ortada

Sv73410
Aday Memur
24 Nisan 2019 14:12

Kpss puanı ile değil de mesleki soruları bilenleri almaları daha adil olur bu kadar insanı mülakata çağırmıyacaktılar o zaman Kpss puanı ile alınacaksaydı

Aras1442
Aday Memur
24 Nisan 2019 14:19

mesleki soru bize sorulmadı o nasıl olacak.
Sv73410, 5 yıl önce
Kpss puanı ile değil de mesleki soruları bilenleri almaları daha adil olur bu kadar insanı mülakata çağırmıyacaktılar o zaman Kpss puanı ile alınacaksaydı

Mamiyami
Aday Memur
24 Nisan 2019 14:21

Gündeme gelsek bence bir faydasını görürüz de daha önce mülakata giren varmıydı yani sonuçların 2.5 ay geçmesi normal mi

Hukuki olarak bekleme süresi nedir

book05
Aday Memur
24 Nisan 2019 14:23

merkeziden gidenler çıkarıldığında sıramalarda değişiyor bununda dikkate alınması lazım

iskiaday
Aday Memur
24 Nisan 2019 14:31

form da yerel yönetimler whatsapp grubundan birileri burdaysa beni ekleyebilir mi?

Field Engineer
Aday Memur
24 Nisan 2019 16:27

Sürecin mümkün olduğu kadar çabuk sonuçlanması için sesimizi Ekrem İmamoğluna duyurmalıyız. Neticede yapılan bu alım mevzuata uygun, el altından yapılan bir alım değil

Tarık2332
Aday Memur
24 Nisan 2019 17:30

arkadaşlar ekrem imamoğlunun instagram hesabında ki son gönderisinin altına hep birlikte yazalım diğerleri de beğensin

Sv73410
Aday Memur
24 Nisan 2019 18:12

Sorulmuştur sen anlamamışsındır bölüm neydi
Aras1442, 5 yıl önce
mesleki soru bize sorulmadı o nasıl olacak.

hydrolics
Şef
24 Nisan 2019 18:50

Bazılarına sorulmadı dini soru sorulan var havadan sudan sorulan var.Bir kere o kurulda teknik uzman yoktu nasıl ölçtüler bir mühendisi teknikeri?

Sv73410, 5 yıl önce

Tarık2332
Aday Memur
24 Nisan 2019 19:15

(İSKİ MÜLAKAT SONUÇLARI 461) Sayın başkanımız sizlerin emeğe saygınız olduğunu biliyoruz. Mülakat sonuçlarının KPSS puanına göre alınmasını isteyen binler var. Hakkımızı Koruyun Sayın Başkanımız

Tarık2332
Aday Memur
24 Nisan 2019 19:16

arkadaşlar imamoğlunun instagramda ki son paylaşımı atların resmi olan paylaşımın altında bu post var yorum yazın aynısını paylaşın bu hepimizin sorunu destek olalım arkadaşlar
Tarık2332, 5 yıl önce
(İSKİ MÜLAKAT SONUÇLARI 461) Sayın başkanımız sizlerin emeğe saygınız olduğunu biliyoruz. Mülakat sonuçlarının KPSS puanına göre alınmasını isteyen binler var. Hakkımızı Koruyun Sayın Başkanımız

ekrmbzc
Aday Memur
24 Nisan 2019 19:23

O şekilde olabilir veya istanbulda seçimin tekrarlanması durumunda puan toplamak için kpss puan sıralamasına göre gerçekleştirir alımı

tumblr3, 5 yıl önce

bu haber ulusal basında yer alırsa ve gündemde kalırsa ister istemez insanların tepkisini ve merakını çeker bu yüzden torpil dönmez ve sadece mülakata girenlerin değil ülkenin tepkisini çekmemek amacıyla hele hele hak ve hakikat vurgusu yapan bir başkanın mülakata girenleri kpss puanıyla alması uygun görülür diye düşünüyorum

Tarık2332
Aday Memur
24 Nisan 2019 19:25

arkadaşlar ben yazdım orada toplanalım. yasamkocunuz33 adlı isimle yazdım orada sesimizi duyuralım
Tarık2332, 5 yıl önce

Aras1442
Aday Memur
24 Nisan 2019 20:13

bilip bilmeden anlamamışsındır demek ne kolay yaa sorulmadı arkadaşım sorulmadı.
Sv73410, 5 yıl önce

lion0707
Şef
24 Nisan 2019 21:03

en kısa sürede yazacağım. Resimlerin yoruma açık olduğunu bilmiyordum.

Tarık2332, 5 yıl önce
arkadaşlar ben yazdım orada toplanalım. yasamkocunuz33 adlı isimle yazdım orada sesimizi duyuralım

bir memur adayı
Aday Memur
24 Nisan 2019 23:30

Arkadaşlar buradan gelip okuyup gidenler varsa lütfen en azından Twitter da hesabınız varsa yoksa hesap açmak çok kısa bir zaman orada sesimizi duyurmaya çalışalım çünkü sanıyorum herkesin sabrının sonuna geliyoruz

sunky
Aday Memur
25 Nisan 2019 03:40

Arkadaslar genelge ile belediyenin rutin işleri dısındaki tüm işlemler askıya alınmıştır. Sizin tepkiniz yada herhangi bir aktiviteniz hiçbir şeyi değiştirmeyecektir. Aksine üstelerseniz, klavuzda yazdıgı gibi iski alımı iptal etme özgürlügüne sahip. İşin sonunda sesiniz çok cıkıyor diye alımı askıya almak yerine tamamen bitirebilirler. Şu günlerde memur alımı için birşeyler beklemek biraz hayal ürünü gibi. Belediye meclisi bile daha 2. toplantısını yapıp komisyonları yeni belirledi. Sizin yaptıgınız basvurudaki, komisyona verdiğiniz o kagıtlar tekrar incelemeye alınır. Bu sefer Ekren beyin atadığı kişiler inceleme yaparlar. Referansları kontrol ederler, siyasi parti üyeliklerinizi kontrol ederler, hangi STK larda görev almıssınız bunların bile kontrolü tekrar yapılır. Üzülerek söylüyorum, referans kısmına bir önceki yönetim varken yararınıza olacagını düşünüp yazdıgınız isimler simdi aleyhinize olabilir. Kolay iş degil. 500 e yakın memur alımı gerceklesecek ve alınan kişilerde olusacak sorunlar yeni yönetimin üstüne kalacak. Bu yüzden tekrar incelemeden gecmesi de çok doğal. Sabırla bekleyin. Alımlar ya iptal edilip bundan 6 7 ay belkide 1 sene sonra tekrar bir ilan verilir veya a basvuruda verdiğiniz belgeler üzerinden tekrar bir değerlendirme yapılıp, bazı adaylar elendikten sonra kpss puanına göre atamalar gercekleşir. Demem o ki bir yerlerden sesimizi duyuralım diye cabalamanız sadece alımların iptal olması ile sonuclanır.

Bu arada alım sonrasında yeni belediyeyi suclayacak arkadaslarda cıkabilir. Eğer bir önceki yönetim gercekten alımı gerçekleştirecek olsaydı zaten gününe girilmeden sonuclar acıklanırdı, ipler onların elindeydi. Sonuclardan sonra yargılayanlar mutlaka olur ama bu dediğimi iyi düşünsünler. Şimdi alım iptal olsa ki normali budur. Yeni belediye calısacagı elemanları mülakata tabii tutmadan eski yönetimin kararına göre alamaz. Bu yüzden yeni yönetimi kimse suclayamaz. Bir günah kecisi aranıyorsa alımları secimden önce acıklamayan yönetimen baskası degildir. Alımlar iptal olursa bir çok kişi de Ekrem beyi emege saygısızlık yaptı diye suclayacak adım gibi eminim ama kafanızı kullanın :)

Kou.m.m.m41
Kapalı
25 Nisan 2019 09:27

Mülakatta hiç kimse melek kesilmesin hak falan şimdi de kimde b partisi yazıyorsa onu alcaklar biz arada kalanlara yine haksızlık yapılcak gerçek bu iptal etmekte ayrı bir zulüm adamlar 4 bir taraftan gelmiş şimdi iptal edecek özel işlerde bile "referans" söylenirken şimdi de bu gelenler kendi adamlarını alacak bu açık ve net.

Toplam 3580 mesaj
«90919293949596979899100101»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi