Editörler : E.Kayı Han
«267268269270271272273274275276277278»

Bi Milyon
Memur
27 Haziran 2019 15:41

https://forum.memurlar.net/konu/2380535/4.sayfa

"memurların toplu sözleşme talepleri diye bir sayfa açılmış bikaç kişi de bir liste yapmış oraya fakat kadro olayını hiçbiri dillendirmemiş benim girdiğim entrlere de basmışlar eksiyi hadi bunlar neyse de memurlar.net editörlerinden biri de konuyu takipteyim yazmış ya el insaf bu başlık altında aylardır milyon tane yorum yapılmış bir tane editör de gelip şu kadro meselesine destek vermedi yazıklar olsun taliamtla çalışan satılık kalemlere

Bi Milyon
Memur
27 Haziran 2019 15:44

bu arada Sn. İsmail KONCUK yine mecliste harika bir konuşma yapmış twitterdan konuyla ilgili izlemenizi tavsiye ederim @ikoncuk

Bi Milyon, 5 yıl önce

https://forum.memurlar.net/konu/2380535/4.sayfa

"memurların toplu sözleşme talepleri diye bir sayfa açılmış bikaç kişi de bir liste yapmış oraya fakat kadro olayını hiçbiri dillendirmemiş benim girdiğim entrlere de basmışlar eksiyi hadi bunlar neyse de memurlar.net editörlerinden biri de konuyu takipteyim yazmış ya el insaf bu başlık altında aylardır milyon tane yorum yapılmış bir tane editör de gelip şu kadro meselesine destek vermedi yazıklar olsun taliamtla çalışan satılık kalemlere

feynetezhebun
Aday Memur
27 Haziran 2019 15:57

arkadaşlar bence bu süreçte tüm platformlardan aktif olamaliyiz. ekşi sözlükde bence bunlardan biri çünkü çoğu haber sitesi buradan popüler olan şeyleri kendi sitelerinde paylaşıyor ,bunlara amiral gemisi haber siteleride dahil. ekşi sözlükte sözleşmeli memurun kadroya geçirilmesi başlığına ben entry girdim. sizlerden ricam ekşi sözlük yazarı iseniz başlığa entry girmeniz degilseniz, üyelik alıp çaylak olarak entry girmeniz ( çok basit bir şekilde üye olunabiliyor) aşağıya başlığının linkini bırakıyorum https://eksisozluk.com/sozlesmeli-memurun-kadroya-gecirilmesi--5612287
27 Haziran 2019 16:33

Önceki yıllarda bu kadar dillendirilmiyorduk sayımız arttıkça sesimiz gürlesti.Ben sağlık bakanlığında çalışan süresiz sözleşmeli birisi olarak şunu belirteyim 4+2 arkadaşlar 3+1 oldu haberine s3vinmediler bile ha 4 ha 6 diyorlar birde bizim yerimizde olsalar ne yaparlardı ben İsmail koncuğu dinlerken gözlerim doldu.Bizim adımıza bütün doğruları söyledi mutlaka takip ve takdir edilmeli.

ode_ode
Şef
27 Haziran 2019 18:41

Arkadaşlar bizi kadroya geçirmek gibi ufak bir girişimleri dahi yoktu o yüzden hiç gündem de olmuyorduk. Ama şuan adaletsizlik herkes görüyor bunu avantaja çevirmeliyiz ve sesimizi Syn. Cumhurbaşkanı'na duyurmalıyız. Syn. Emrullah İşler e de teşekkür ediyoruz sayesinde gündem olduk varlığımız duyuldu çok ciddiyim.

4b4b4b
Aday Memur
27 Haziran 2019 19:29

Sendikalarınızdan istifa edin arkadaşlar.!

Lnmsl
Memur
27 Haziran 2019 19:49

Aynı güzel haberi;bizle ilgili hiçbir konuyu haber yapmayan memurlar nette haber yapmış.sağolun,sizinde hakkınız ödenmez .gerçekten iyiki varsınız

https://www.memurlar.net/haber/838661/diger-sozlesmeliler-de-3-1-e-dahil-edilecek-mi.html

adjuvan.rtt
Aday Memur
27 Haziran 2019 19:57

Sendikalardan istifa etmeyenler iş işten geçmesinini beklemekte .toplu sözleşmeye söz gelmeden icraatimizi göstermek zorundayız .her gün boş haberleri görmekten sıkıldım 4b li tekniker

adjuvan.rtt
Aday Memur
27 Haziran 2019 19:58

4+2 lerden sevinen bile yok yırtınan bizler adamlar kibirleriyle aman be ne olacak zaten biz kadromuzu alacaktık çokta önemli değil 3+1 vermeleri .hey ALLAHIM sen yardım et bizlere

hemmalatya
Şube Müdürü
27 Haziran 2019 20:02

bu arada ben tşk ederim..sorun hepimizin

Brusk76, 5 yıl önce
eline koluna ağzına sağlık tüm arkadaşlarımızın adına teşekkürlerimizi sunuyorum

hemmalatya
Şube Müdürü
27 Haziran 2019 20:04

haberin içeriğini okumadım daha

adjuvan.rtt
Aday Memur
27 Haziran 2019 20:07

Yahu haberi okudum dalga geçmesinler bizlerle seçim sözleri onlara ait zaten .sanki yeni bir habermiş gibi boş laflar değil kurula getirsinler defalarca oylamaya sunsunlar net

hemmalatya
Şube Müdürü
27 Haziran 2019 20:10

bu site böyle bi başlık atınca kanun teklifi vermişler sandım ama talepte bulunmuşlar bi nevi uyarmışlar.....haber okunsun diye her türlü sahtekarlık yapıyorlar..teklif etselerdi şaşardım zaten

hemmalatya, 5 yıl önce

haberin içeriğini okumadım daha

kykda4Bli
Kapalı
27 Haziran 2019 20:41

kamubiz'in haberleri genelde reklam kokar. Güvenilir değil. Çoğu boş çıkıyor.

Diyetisyen45
Memur
27 Haziran 2019 20:56

vicdan olmayınca olmuyor işte, adalet ne güzel bir şey !!

27 Haziran 2019 20:56

Ben anladım diğer sözleşmelilere sonra bakarız demiş önemli olan öğretmenlerdi demis

hemmalatya
Şube Müdürü
27 Haziran 2019 21:08

önümüzdeki dönem dediği ne..genel seçimlere kadar susun mu demek istemiş..offf yaa

ilyas ortopedi, 5 yıl önce

Ben anladım diğer sözleşmelilere sonra bakarız demiş önemli olan öğretmenlerdi demis

ode_ode
Şef
27 Haziran 2019 21:34

Şimdi memurlar net te haber okudum kanun teklifi kabul edilmiş süreli sözleşmeliler için ( tövbe tövbe ne çeşit kadrolar çıktı) sonra sizin haberinizi okudum umut fakirin ekmeği biri bitiyor biri çıkıyor ne diyelim bilemedim. Bence bu sefer olacak teklif kabul edilecek

hemmalatya
Şube Müdürü
27 Haziran 2019 21:56

teklif değilmiş talep ve rica da bulunulmuş ..haberin içeriği farklı başlığı farklı maalesef..ben de MHP olunca acaba dedim teklif mi verildi diye

ode_ode, 5 yıl önce
Şimdi memurlar net te haber okudum kanun teklifi kabul edilmiş süreli sözleşmeliler için ( tövbe tövbe ne çeşit kadrolar çıktı) sonra sizin haberinizi okudum umut fakirin ekmeği biri bitiyor biri çıkıyor ne diyelim bilemedim. Bence bu sefer olacak teklif kabul edilecek

Beyazbarett
Aday Memur
27 Haziran 2019 22:36

Memur-sen genel başkanı Ali Yalçın bey şu an Ahaber kanalında canlı yayında. Tv bakarken denk geldi.

Toplam 15990 mesaj
«267268269270271272273274275276277278»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi