Editörler : ayşegül bgm
23 Ekim 2021 21:56

Osman Kaya ve Aras Ali size cevap verebileceğiniz bir soruyla geldim
Valla bence buna cevap verebilirsiniz çünkü yayınınızı hatırlayınca bu söyleyeceklerimden aşırı emindiniz. Şimdi şöyle 30.924 sayısının kesin olduğunu sadece arttırılmaya çalışıldığını alımın çok büyük olasılıkla tekte olacağını ama ikiye bölünse bile bu sayının 2022 ocak ayına kadar alınacağını sayının diğer yıla sarkıtılmayacağını söylemiştiniz. Bu söylediklerinizde ama fakat asla şu bu vs yoktu çok netti geçen paylaşımda da sayı ile alakalı bir sıkıntı olmadığını söylediniz. Şu an da süreç bize söylüyor ki bu yıl tek alım ancak olabilir 30.924sayısı tekte mi gelecek acil instagram hikayeye davet ediyorum sizleri. DERNEĞİNİZİN HAKKINI VERİN LÜTFEN

Anesteziy1
Aday Memur
23 Ekim 2021 21:59

ya sn

23 Ekim 2021 22:00

?

Anesteziy1, 2 yıl önce

ya sn

Anesteziy1
Aday Memur
23 Ekim 2021 22:07

2020 eylül ayı 2018 puanı ile atama hemen yapılacak dediler yalan söyledikleri yetmedi sağlıkçıları birbirine girdirdiler

2021 şubatta kesin atama dediler patladılar

2021 nisanda kesin atama dediler balon gibi patladılar

2021 mayıs haziranda atama tarihi verenler yalancı adi insandır demeye başladılar :)

2021 eylül gibi kesin atama dediler balon

2021 ekim 14 özgüvenli atama hayırlı olsun dediler etna gibi patladılar

kısacası forumun geçmişine gidersen bunların kim olduğunu neden inanmaman gerektiğini anlarsın

boş duyumcular listesi ;

ars osmn(kitap satıyorlar sendika geliri)

employ(gelir bilgisi yok)

saglıkmevzuat(gelir bilgisi yok)

saglıkcı birligi (kişisel takipçi ve kitap satma geliri)

ankarakulsi gib sülo mülo ampul olan dinlemeye gerek bile olmayan

fikir hocam youtube her ay ortasında atama olacak der

unuttuğum varsa eklersiniz

23 Ekim 2021 22:16

E bunlar dernek mernek kurdular ama offf ya reklam mıydı hepsi tühhh bak çok aşırı yıkıldımşimdi :((( EN ÇOK YIKILACAĞIM ŞEY İSE KILAVUZ GELİNCE BUNLARIN MÜRİTLERİ ? KARDEŞİM BUNLAR BAKAN MI YAAAA BAKAN BİLE YANILIYOR ? diyerek peşlerinden gidecek olması kötüler her zaman var olmaya devamedecek

Anesteziy1, 2 yıl önce

2020 eylül ayı 2018 puanı ile atama hemen yapılacak dediler yalan söyledikleri yetmedi sağlıkçıları birbirine girdirdiler

2021 şubatta kesin atama dediler patladılar

2021 nisanda kesin atama dediler balon gibi patladılar

2021 mayıs haziranda atama tarihi verenler yalancı adi insandır demeye başladılar :)

2021 eylül gibi kesin atama dediler balon

2021 ekim 14 özgüvenli atama hayırlı olsun dediler etna gibi patladılar

kısacası forumun geçmişine gidersen bunların kim olduğunu neden inanmaman gerektiğini anlarsın

boş duyumcular listesi ;

ars osmn(kitap satıyorlar sendika geliri)

employ(gelir bilgisi yok)

saglıkmevzuat(gelir bilgisi yok)

saglıkcı birligi (kişisel takipçi ve kitap satma geliri)

ankarakulsi gib sülo mülo ampul olan dinlemeye gerek bile olmayan

fikir hocam youtube her ay ortasında atama olacak der

unuttuğum varsa eklersiniz

Anesteziy1
Aday Memur
23 Ekim 2021 22:19

atandığım an memurlarnetide silerim telegramıda ondan sonrası umrumda bile olmaz malesef

Kılavuzbeklerkenöldü, 2 yıl önce

E bunlar dernek mernek kurdular ama offf ya reklam mıydı hepsi tühhh bak çok aşırı yıkıldımşimdi :((( EN ÇOK YIKILACAĞIM ŞEY İSE KILAVUZ GELİNCE BUNLARIN MÜRİTLERİ ? KARDEŞİM BUNLAR BAKAN MI YAAAA BAKAN BİLE YANILIYOR ? diyerek peşlerinden gidecek olması kötüler her zaman var olmaya devamedecek

23 Ekim 2021 22:21

Valla ben de törenle silicem hocam ama bu konuların burda olması çok güzel oluyor bence gelecek nesiller açar bakar kim nedir ne değil.

Anesteziy1, 2 yıl önce

atandığım an memurlarnetide silerim telegramıda ondan sonrası umrumda bile olmaz malesef

23 Ekim 2021 22:24

aynen öyle kardeşim yaşıtlarım instagram twitter sosyal medya takılıyor. ben emekli gibi her dakika memurlar netteyim. yakında mynette tavla oynamya da başlarım bu gidişle. emekliye döndük abv hepsinin 1 yıl oldu.

Anesteziy1, 2 yıl önce

Anesteziy1
Aday Memur
23 Ekim 2021 22:26

umarım bakarlar bizim gibi bodoslama girerlerse neyin ne olduğunu anlayana kadar tükenirler malesef allah birdaha memurlarnetin ismini bile hatırlatmasın :D:D

Kılavuzbeklerkenöldü, 2 yıl önce

Valla ben de törenle silicem hocam ama bu konuların burda olması çok güzel oluyor bence gelecek nesiller açar bakar kim nedir ne değil.

Anesteziy1
Aday Memur
23 Ekim 2021 22:29

bende aksine sosyal medyadan soğudum iyice dışarı çkıp gezip alışveriş yapmak içimden gelmiyor evde durup uyumak istiyorum atamanın olduğu güne kadar tükendim gerçekten dizi filan izliyordum onlarında hepsi bitti bıktım kısaca varsa sağlam dizi önerisi olan bu arada :((:((:(

Anesteziy1, 2 yıl önce

Saglikmevz
Kapalı
23 Ekim 2021 22:44

Onların yalancı olduğunu yeni mi anladın boşuna soru yöneltmeyin onlar yalaka onlar umut tüccarı onlar din sömürücüsü onlar para peşinde ve onlar ne zaman ağır bir tag açılsa ertesi gün bir atama duyurusu veriyor kanmayın bunlara olabildiğince diğer insanlara da bunları yayın ki gelecek nesiller bu ve bunlar gibi vasat insanları iyice tanısınlar

23 Ekim 2021 22:47

Hocam bu karekter sizlerin ismini söyleyerek neden reklam olmalarını anların emeklerine yap sürüyoruz boşver in herkes bu forumdakilerin ne halt olduğunu biliyo evet herkes olumlu şeyler duymak istiyo ama net olmamız lazım resmi kurumlardan gelmedikçe inanmayın inanmayacazda ve bu şahısların ismini reklam yapmayalım hocam
23 Ekim 2021 22:54

Hocam Arası felan savunmuyorum ama videonun birinde mayıstan önce alım felan beklemeyin diyordu Şubatı dediğini duydum evet 6k felan gibi ama. Nisan felan demedi sanki ama bu yıl gelmezse 30k onuda sileriz tamamen. Sonra ver elini üniversite hastaneleri ne denk gelirsee.

Astronaut
Yasaklı
23 Ekim 2021 23:01

Aralık-Ocak

Anesteziy1
Aday Memur
23 Ekim 2021 23:02

Kasımı geçmez abartmayın

Astronaut, 2 yıl önce

Aralık-Ocak

23 Ekim 2021 23:07

2020 gibi olacak hocam bence kasım duyuru aralık ilk hafta tercihler ocak iş başı zaten zimmete düşme 1 ay sürüyor

Anesteziy1, 2 yıl önce

Kasımı geçmez abartmayın

Lisans hemş
Şube Müdürü
23 Ekim 2021 23:26

Bence kardeşim bu ortamda herkez yaniiliyor iken Aras beyin, Osman Bey'in,Duran hocanın ,mevzuatın olsun (gerisini çok takip etmem tanımamda )30k vs sayısı çok muamma .

İnşaallah Kasım'da olsun aralıkda olsun ocağa falan olmasın tabiki (okadar da değil )aylar çok önemli olmasada sayı hepsinden daha mühim .

Ben sayının doğruluk payının çok olduğunu sanmıyorum. Bu sayı doğru ise ocağa 2022 ye sarkıtmadan yapılsa iyi olur .Eğer sayı 15 k falansa hiç yapmasınlar daha iyi .

Herkez çok bekledi sayı önemli .Ama sayıdan önce tabi atamanın var olduğunu çok yakın olduğunu bakanın birinci derecede ağzından duymak daha önemli .Saydığım duyumcular dahil ben kimseye güvenmiyorum .Bir saat sonra açıklanacak deseler yine inanmıyorum artık .

Patlıyor genelde herşey nedenini bilmem ama. Sanki alım olacak olsa bence bize hissettirir bakanlık .

23 Ekim 2021 23:39

Valla ben bakandan yuvarlak yuvarlak cümleler duyarsam yine inanmam :)) He şöylede derse ayrı atıyorum; 11 aydır alım bekleyen mağdur sağlıkçı genç arkadaşlarım biliyoruz çok beklediniz çok yıprandınız ama biz biraz aşıyla falan uğraştık ama şimdi size sıra geldi 30k tek seferde alınmak üzere alımı ösym ye ilettik daha önce açıklamış olduğum duyurulardan farklı olarak size bu sefer kılavuz tarihi de veriyorum sevgili gençlik kılavuzunuz da 1/7 Aralık haftasında yayınlanacaktır sizleri heyecanla bekliyoruuuuz güzel güzel tercihler yapın bakalım :))) derse inanırım :D

Lisans hemş, 2 yıl önce

Bence kardeşim bu ortamda herkez yaniiliyor iken Aras beyin, Osman Bey'in,Duran hocanın ,mevzuatın olsun (gerisini çok takip etmem tanımamda )30k vs sayısı çok muamma .

İnşaallah Kasım'da olsun aralıkda olsun ocağa falan olmasın tabiki (okadar da değil )aylar çok önemli olmasada sayı hepsinden daha mühim .

Ben sayının doğruluk payının çok olduğunu sanmıyorum. Bu sayı doğru ise ocağa 2022 ye sarkıtmadan yapılsa iyi olur .Eğer sayı 15 k falansa hiç yapmasınlar daha iyi .

Herkez çok bekledi sayı önemli .Ama sayıdan önce tabi atamanın var olduğunu çok yakın olduğunu bakanın birinci derecede ağzından duymak daha önemli .Saydığım duyumcular dahil ben kimseye güvenmiyorum .Bir saat sonra açıklanacak deseler yine inanmıyorum artık .

Patlıyor genelde herşey nedenini bilmem ama. Sanki alım olacak olsa bence bize hissettirir bakanlık .

Astronaut
Yasaklı
23 Ekim 2021 23:50

Bu haziranı geçmez abartmayın değil miydi?:)

Anesteziy1, 2 yıl önce

Kasımı geçmez abartmayın

Anesteziy1
Aday Memur
24 Ekim 2021 00:10

Kasımı geçerse zaten hepimiz deliririz o saatten sonrada atama umrumuzda olmaz zaten :):)

Astronaut, 2 yıl önce

Bu haziranı geçmez abartmayın değil miydi?:)

Memuriyetyolu06
Aday Memur
24 Ekim 2021 00:18

30924 sayısının küsüratına kadar öğrenenler atamatarihini öğrenemiyor bende buna ayar oluyorum.

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi