Editörler : ayşegül bgm
29 Mart 2020 01:49

4 B Hemşire Ek Ödeme

Arkadaşlar Üniversite Hastanesinde yoğun bakım alanında çalışıyorum. Maalesef 4 B olduğumuz için memuriyet derece hesaplaması yapılmıyor. Ek ödeme konusunda bilgisi olan tahminen ne kadar bir ödeme olacağını söyleyebilir mi ? Şimdiden teşekkür ederim

Bir garip hemşire
Aday Memur
29 Mart 2020 09:06

Merhabalar ben de Özel hastane de hemşireyim şu an iskurla çalışıyorum ek ödeme bizi de kapsar mı

Kadiruzun60
Aday Memur
29 Mart 2020 10:18

Maalesef
Bir garip hemşire, 4 yıl önce

Merhabalar ben de Özel hastane de hemşireyim şu an iskurla çalışıyorum ek ödeme bizi de kapsar mı

OrtHmş
Aday Memur
29 Mart 2020 13:28

Bilgisi olanlardan cevap bekliyorum arkadaşlar.

K.balık
Aday Memur
29 Mart 2020 14:27

Hastane kendi bünyesinde bi derecelendirme yapıyor performans bordrosuna bakarsan e devletten orda tavan ödeme yazıyor mesela bende 2300 görünüyor ama şu ana kadar aldığım en yüksek bu ay o da 700 bi sonraki ay ne olur bilmiyorum

OrtHmş
Aday Memur
29 Mart 2020 14:39

Siz lise hemşiremisiniz ? Biz daha önce lise hemşire olduğumuzdan dolayı maalesef performans almadığımız için e devlette bahsettiğiniz bordro gözükmüyor. O yüzden dolayı bir hesap yapamadım.

K.balık, 4 yıl önce
Hastane kendi bünyesinde bi derecelendirme yapıyor performans bordrosuna bakarsan e devletten orda tavan ödeme yazıyor mesela bende 2300 görünüyor ama şu ana kadar aldığım en yüksek bu ay o da 700 bi sonraki ay ne olur bilmiyorum

OrtHmş
Aday Memur
29 Mart 2020 19:34

?

K.balık
Aday Memur
01 Nisan 2020 15:37

Değilim teknikerim. Valla en temiz Bilgi mutemetlik arayın bence. Bu dönemde 2. Veya 3. Basamak hastanedeyseniz yatmak zorunda merak etmeyin
OrtHmş, 4 yıl önce

Siz lise hemşiremisiniz ? Biz daha önce lise hemşire olduğumuzdan dolayı maalesef performans almadığımız için e devlette bahsettiğiniz bordro gözükmüyor. O yüzden dolayı bir hesap yapamadım.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi