Editörler : swat3410
«500350045005500650075008500950105011501250135014»

F16short
Aday Memur
21 Şubat 2021 18:39

Hey gidi hey zamanında fetöş e fetöş diyorum biat etmiyorum diye beni elemişlerdi akademiye girerken yalakalığını yapıp biat edenleri asil listeden catur cutur aldılar, mazlumun ahı var çıkacak hile hurda ile girenlerden !!!

Worrk
Memur
24 Şubat 2021 22:21

İşlemler

Cümleten sabır be selamet dileklerimle

7ocak2017 açık

23haziran 2020 ihraç

Mevzu 2013 Haziran bankaya bir miktar döviz yatırmadan mütevellit

Yer Antalya

Kurum emniyet

28/07/2020 tarihinde bölge mahkemesine

Dava açtık ve 08/02/2021 tarihinde haksızlığa uğradığımız ve tüm yasal vede özlük

haklarımızın verilmesi gerekliliğini oy birliğiyle göreve döndürülmemiz gerektiği mahkeme oy çokluğuyla karara bağlamış. Yani iade kısaca.

30 gün istinaf yolu açık olmak şartını koymuş

Milyon kere iade etseler bizden gidenleri yerine koyamazlar. Bunca forumda bir bilgi kırıntısı için çırpınan onbinlerin ahı kimseye rahat ettirmez.

Buralarda bu çilehanelerde bunca garibanı bırakıp gitmek gibi oluyor. Hayır.

ya hep ya hiç. Mazlumun ahı indirir şahı demişler.

Sabırla davanıza ve haklarınıza sahip çıkın

Takipçisi olun

Hiçbir şeylerine inanmıyor ve güvenmiyorum

Buralardaki arkadaşlar bu ülkenin en temiz insanları.

Bu arada emeklilik istemiştik ve emekli olduk.

Ama döneceğim ve bizi terörist belliyen pek

Muhterem mesai arkadaşlarımın gözlerinin

İçine bakarak ?bana maklube tarifi verecek kimseler yokmuuuu? diyeceğim. Sahte dostlukları şöööyle raftan indirip bir tozunu üfürleim değilmi?

Av Ali Aktaş can dostum allahım samimi

Hizmetlerinde muvaffak etsin davamızı takip

etti ve mutlu haberi verdi.

En azını yaşayanınız ben olayım

Buruk ve hüzünlü bir tebessüm haldeyiz

Değermiydi bu enkazı oluşturmaya

Allahım her birinizi en kısa sürede güzelliklerinizi paylaşma anlarımıza herbirimizi tanık etsin

Ahiret dostlarım

Dünyada görüşemeyeceğiz ama gerçek dünya

komşuluğumuz daim ve baki kalacak

Vesselam. Allah?a emanetsiniz.

HAK-LI polis
Memur
25 Şubat 2021 23:15

Hayırlı uğurlu olsun evvela .:))darısı tüm bu anı bekleyen ekmeği için namerde muhtaç olan esas vatan evlatlarına nasip olsun Rabbim yüzümüze baksın
Worrk, 3 yıl önce

İşlemler

Cümleten sabır be selamet dileklerimle

7ocak2017 açık

23haziran 2020 ihraç

Mevzu 2013 Haziran bankaya bir miktar döviz yatırmadan mütevellit

Yer Antalya

Kurum emniyet

28/07/2020 tarihinde bölge mahkemesine

Dava açtık ve 08/02/2021 tarihinde haksızlığa uğradığımız ve tüm yasal vede özlük

haklarımızın verilmesi gerekliliğini oy birliğiyle göreve döndürülmemiz gerektiği mahkeme oy çokluğuyla karara bağlamış. Yani iade kısaca.

30 gün istinaf yolu açık olmak şartını koymuş

Milyon kere iade etseler bizden gidenleri yerine koyamazlar. Bunca forumda bir bilgi kırıntısı için çırpınan onbinlerin ahı kimseye rahat ettirmez.

Buralarda bu çilehanelerde bunca garibanı bırakıp gitmek gibi oluyor. Hayır.

ya hep ya hiç. Mazlumun ahı indirir şahı demişler.

Sabırla davanıza ve haklarınıza sahip çıkın

Takipçisi olun

Hiçbir şeylerine inanmıyor ve güvenmiyorum

Buralardaki arkadaşlar bu ülkenin en temiz insanları.

Bu arada emeklilik istemiştik ve emekli olduk.

Ama döneceğim ve bizi terörist belliyen pek

Muhterem mesai arkadaşlarımın gözlerinin

İçine bakarak ?bana maklube tarifi verecek kimseler yokmuuuu? diyeceğim. Sahte dostlukları şöööyle raftan indirip bir tozunu üfürleim değilmi?

Av Ali Aktaş can dostum allahım samimi

Hizmetlerinde muvaffak etsin davamızı takip

etti ve mutlu haberi verdi.

En azını yaşayanınız ben olayım

Buruk ve hüzünlü bir tebessüm haldeyiz

Değermiydi bu enkazı oluşturmaya

Allahım her birinizi en kısa sürede güzelliklerinizi paylaşma anlarımıza herbirimizi tanık etsin

Ahiret dostlarım

Dünyada görüşemeyeceğiz ama gerçek dünya

komşuluğumuz daim ve baki kalacak

Vesselam. Allah?a emanetsiniz.

HAK-LI polis
Memur
27 Şubat 2021 16:32

Güncel

Masum mazlum
Daire Başkanı
28 Şubat 2021 15:23

Kamu görevinden çıkarılan polisin açıkta geçen sürelerin fiili hizmetten sayılarak askerlikten muaf olduğunun kabul edilmesi ve ödenen bedelli askerlik ücretinin davacıya iadesine dair 30.12.2020 tarihli İdare Mahkemesi kararı.

https://twitter.com/insan_hukuk/status/1365985414373404674

sarsılmaz34
Aday Memur
01 Mart 2021 12:40

İstanbul Anadolu yakası iş arıyorum acilen sigorta başlatmam lazım yardımcı olabilecekler mesaj gönderirse sevinirim.

Ist3447
Şef
02 Mart 2021 18:22

Arkadaslar herkese iyi gunler. 701khk liyim. Silah paramin iadesi icin dilekce ornegi lazim yardimci olursaniz sevinirim

26nisan26nisan26
Aday Memur
03 Mart 2021 13:28

Sadece kışlamadan mahkemeden dönen yok.mu acaba

26nisan en kötünisan
Şube Müdürü
04 Mart 2021 22:31

Arkadaşlar iyi Akşamlar uzun süredir forma yazmadım. Kimselerde kalmamış buralarda. İdari Mahkemeye başvuralı nerdeyse 1 Yıl oldu ancak uyap vatandaşta herhangi bir gelişme gözükmüyor. Emniyet Hala savunma göndermemiş ? Süreç nasıl ilerliyor? Bilgi sahibi olan varmı?

antepmalatya
Memur
05 Mart 2021 18:12

6 ay önce gözaltına alınmıştım, adli kontrolle serbest kalmıştım, adli kontrol hemen kaldırılmıştı, adliye adli emanete telefonumu sorayım dedim, gözaltından iki hafta sonra takipsizlik verilmiş, telefonunumuda teslim aldım, altı ay boşuna haber beklemişim. Baro avukatına yazıyı yazmışlar oda bilgi vermemiş

antepmalatya
Memur
05 Mart 2021 18:13

Bende aynı durumdayım, bekliyorum, hiçbir bilgim yok
26nisan en kötünisan, 3 yıl önce
Arkadaşlar iyi Akşamlar uzun süredir forma yazmadım. Kimselerde kalmamış buralarda. İdari Mahkemeye başvuralı nerdeyse 1 Yıl oldu ancak uyap vatandaşta herhangi bir gelişme gözükmüyor. Emniyet Hala savunma göndermemiş ? Süreç nasıl ilerliyor? Bilgi sahibi olan varmı?

end_ottomann_
Aday Memur
05 Mart 2021 18:52

Emniyet 2.savunmayi göndermiyor . Benim de aynı beklemeye devam. Sadece mahkeme evrakları istemiş hakkımdaki bilgilerle ilgili

2608
Aday Memur
05 Mart 2021 20:43

Maalesef aynı arpa boyu bile bizim için çok mesafe ama o da yok, yaprak kıpırdamıyor 1 yıldır.

faruk3
Daire Başkanı
06 Mart 2021 20:29

S.a arkadaşlar sadece ea koddan dolayi yargilandigim davadan beraat aldim dosya suan istinafta. Halihazirda çıkmış olan istinaf ve yargitay karari var mi bu konuyla alakali olarak

semil27nisan
Memur
08 Mart 2021 00:27

Arkadaşlar, 701 KHK lıyım. Kod ea, kurs taksidi 0, ofis hayır, etüt 0, eş durum hayır, adli idari yok, tanık yok, diğer kriterlerin hiçbiri yok, Kasım 2019 da dava açıldı 25. İdare ye 16 ay oldu halen karar yok. Ne kadar sürecek bu durum, ne olacak sizce?

semil27nisan
Memur
08 Mart 2021 00:29

Bu arada olumlu üst amir kanaat raporu da mevcut. Mahkeme isteyeceği bütün bilgi belgeleri istemiş

denistpol
Aday Memur
08 Mart 2021 18:06

Merhabalar. Bende ayni durumdayim. 2020 aralikta idareye basvurdum, egm halen cevap verecek 2.savunmayi. hic bir ilerleme yok hala. 25. Idareden cevap bekleyen varmi. Ayrica yaklasik 2 yil once alinan telefonum geri iade edilmesi. Bu normalmi. Beraat alali cok oldu.

denistpol
Aday Memur
08 Mart 2021 18:08

2019 Aralık olacaktı

denistpol, 3 yıl önce

Merhabalar. Bende ayni durumdayim. 2020 aralikta idareye basvurdum, egm halen cevap verecek 2.savunmayi. hic bir ilerleme yok hala. 25. Idareden cevap bekleyen varmi. Ayrica yaklasik 2 yil once alinan telefonum geri iade edilmesi. Bu normalmi. Beraat alali cok oldu.

faruk3
Daire Başkanı
08 Mart 2021 19:56

S.a arkadaslar bugün eşim teme çağırıldı malum fislemeyle alakali olarak sebep olarak es durumu evet yazmasıymış ama kimlik bilgileri esimin bilgileri değil konuya anlam veremedim böyle bir durumla karşılaşip esi ifadeye cagirilan var mi

Gskolik
Aday Memur
09 Mart 2021 21:08

Hangi il acaba, sadece 41 iline mi özel acaba bu durum

faruk3, 3 yıl önce
S.a arkadaslar bugün eşim teme çağırıldı malum fislemeyle alakali olarak sebep olarak es durumu evet yazmasıymış ama kimlik bilgileri esimin bilgileri değil konuya anlam veremedim böyle bir durumla karşılaşip esi ifadeye cagirilan var mi
Toplam 102884 mesaj
«500350045005500650075008500950105011501250135014»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi