Editörler : crops35
«67891011121314151617»
09 Ekim 2017 16:22

Değerli arkadaşlar

Belki hazır cevap istiyorum gibi olacak fakat yinede sormak istiyorum

AÖF- DIŞ TİCARET mezunuyum

Memurlukta hangi yerlere başvurabiliyorum , mesela İstanbulda memur olma şansım var mı?

....

ege-93
Kapalı
14 Ekim 2017 23:00

bugün tam 1 yıl kaldı 2018 kpss ye :)

heyysanadiyom, 7 yıl önce

Değerli arkadaşlar

Belki hazır cevap istiyorum gibi olacak fakat yinede sormak istiyorum

AÖF- DIŞ TİCARET mezunuyum

Memurlukta hangi yerlere başvurabiliyorum , mesela İstanbulda memur olma şansım var mı?

....

ege-93
Kapalı
15 Ekim 2017 16:48

Arkadaşlar kaynak olarak neleri kullanıyorsunuz ?

ege-93, 7 yıl önce

bugün tam 1 yıl kaldı 2018 kpss ye :)

keremcem200
Yasaklı
21 Ekim 2017 13:04

KPSS kaynak tavsiyesi için birçok yayın var lisans-lise-önlisans kaynakları aynıdır farketmez,konu dağılımı,anlatımı aynı...soru düzeyi biraz fark eder...Benim tavsiyem KUZEY AKADEMİ YAYINLARI VE SORU BANKASI ÇOK SAĞLAM YAYINLARI

elifffcinarrr
Yasaklı
23 Ekim 2017 20:42

Kaynak almadım,daha ama Kuzey Akademiye önlisans olarak 4 kasım gruplarına yazıldım,hakkımızda hayırlısı neyse o olsun,90 üstü puan alıp merkezi atama ile yerleşmek istiyorum,bazı arkadaşlarımada dershane konusunda tavsiyelerde bulundum,yoksa konsantre olmamız ve çalışmamız zor gibi

ysmntl63
Aday Memur
24 Ekim 2017 15:12

merhaba,

sizin kitaplarınız nasıl kullanılmış mı ? eğer temizse talibim almak istiyorum

lalati, 7 yıl önce

Meraba arkadaşlar. öncelikle sınava hazırlanan bütün arkadaşların ALLAH yardımcısı olsun.

Bende bu yoldan geçen sene geçtim ve 2016 kpss den 88 alarak sağlık bakanlığına atandım.

Geçen seneden kalan 12 adet temiz kitabımı 50 lira ücretle satıyorum. Durumu olmayan dersaneye gidemeyen arkadaşlar varsa alıp yararlanabilir. Kitaplara aşağıdaki linkten bakabilirsiniz

https://i.hizliresim.com/rJ8rWN.jpg

https://i.hizliresim.com/LOgrkG.jpg

https://i.hizliresim.com/7yXz9W.jpg

elifffcinarrr
Yasaklı
25 Ekim 2017 21:05

Kuzey Akademide 4 kasımda başlayacak olduğum gruba arkadaşımda bugün kayıt olmuş,haberi yeni aldım,süper derslere başlamak için sabırsızlanıyorum,ders çalışmayı çok sevmem ama dershane ve arkadaşımın desteği ile başlarsan beni kimse durduramaz ki

haticeguzelll20
Yasaklı
26 Ekim 2017 17:37

Çok iyi bir dershanede derse başlayacaksın,hocalarının ve dershanenin kıymetini bil,canım,başarılar sana

elifffcinarrr, 6 yıl önce

Kuzey Akademide 4 kasımda başlayacak olduğum gruba arkadaşımda bugün kayıt olmuş,haberi yeni aldım,süper derslere başlamak için sabırsızlanıyorum,ders çalışmayı çok sevmem ama dershane ve arkadaşımın desteği ile başlarsan beni kimse durduramaz ki

kpssaysegul06
Yasaklı
27 Ekim 2017 21:23

Dershane programını günlük takip ederseniz ve sistemli çalışırsanız 90 ve üstü puanı alaırsını,Ankaranın en iyi dershanesine yazılmışsınız

keremcem200
Yasaklı
28 Ekim 2017 20:26

Başarılı olursunuz diye düşünüyorum,Dershane seçimin doğru ve hocaları,yayınları,sistemleri vb.çok iyi bir dershanede derse başlayacaksın,kendi çalışma planını dershaneye uygun ve düzenli yaparsanız istediğn üstünde puan bile alırsınız....KuZEY AKADEMİ İLE BAŞARILI OLURSUN :)

Kaynak almadım,daha ama Kuzey Akademiye önlisans olarak 4 kasım gruplarına yazıldım,hakkımızda hayırlısı neyse o olsun,90 üstü puan alıp merkezi atama ile yerleşmek istiyorum,bazı arkadaşlarımada dershane konusunda tavsiyelerde bulundum,yoksa konsantre olmamız ve çalışmamız zor gibi

ege-93
Kapalı
29 Ekim 2017 00:02

Soru bankası bitirenler tavsiye ettiğiniz yayın var mı ?

ege-93
Kapalı
30 Ekim 2017 20:17

Güncel...

gundogansezen888
Yasaklı
05 Kasım 2017 15:16

HEM DGS Hem de Önlisans için sınava hazırlanmak mantıklı olabilir DGS süreci bitince,genel kültüre zaman ayırmak ne kadar mantıklı olur ki

ege-93
Kapalı
05 Kasım 2017 22:40

Genel kültür icin 3ay yeterli bence

gundogansezen888, 6 yıl önce

HEM DGS Hem de Önlisans için sınava hazırlanmak mantıklı olabilir DGS süreci bitince,genel kültüre zaman ayırmak ne kadar mantıklı olur ki

ege-93
Kapalı
18 Kasım 2017 22:09

nasıl gidiyor çalışmalar :)

ege-93, 6 yıl önce

Genel kültür icin 3ay yeterli bence

paramedikgule
Aday Memur
18 Aralık 2017 18:57

Whatsap grubu var mı ??

ege-93
Kapalı
21 Aralık 2017 15:32

WhatsApp grubunu napicaksin ki 😊

paramedikgule, 6 yıl önce

Whatsap grubu var mı ??

Ezgiisel
Aday Memur
21 Aralık 2017 23:44

Arkadaşlar türkçe için önerisi olan varmı? Türkçede dil bilgisi hiç yapamıyorum ayrıca paragraftada süreyi kısaltmam lazım bu arada günlük soru çözümündede aşırı sıkılıyorum. Bunun için öneriniz varmı?

Matematik bilgi işi işlem yapma kabiliyeti sorun değil

Genel kültürde tamamen bilgi işi ama Türkçe okuduğunu anlama işi ve hızlı çözmen gereken bir şey. Tavsiyesi olanları dinlemek istiyorum

TeknikerMustafa1991
Aday Memur
22 Aralık 2017 15:34

bravo arkadaşım bende bu mantıkla çalıştım hep hiç bilmiyordum tarihimi keyif alark çalışarak çok iyi konuma getirdim benimde 1 boş ve 1 yanlışım vardı sadece.. çoğrafyayıda aynı mantıkla iy konuma getirdim bende atandım şükürler olsun arkadaşlra ALLAH KOLAYLIK VERSİN sabrınız sınava kadar bitmesin.. en önemlisi sabredin ve kendinize güvenin inanın...

antalyam1003, 7 yıl önce

başarılar dilerim sizlere.puanım 93 ve sizlere söyleyeceğim şudur ki : tarih netleriniz coğrafya netleriniz yükselsin diye bu 2 derse çalışmayın.Tarihimizi ve coğrafyamızı öğrenmek için çalışın böylece hem genel kültürünüze katkısını olduğunu hissedersiniz hemde bir masada oturduğunuzda sohbetinizi ve kalitenizi etkilediğinizi hissedersiniz bu da size haz verir işte bu hazda sizleri başarılı tutar.Ben sayısal öğrencisiydim tarihten nefret ederdim ama 2016 sınavında 24 doğru vardı.Bunun sebebi de bu taktiğimdi.Tekrardan başarılar dilerim

elifffcinarrr
Yasaklı
24 Aralık 2017 19:12

İnşallah Kerem Hocam çoooooookkkkk teşekkür ederim,biz emeklerimizi sonuna kadar vermekle yülümlüyüz ...

keremcem200, 6 yıl önce

Başarılı olursunuz diye düşünüyorum,Dershane seçimin doğru ve hocaları,yayınları,sistemleri vb.çok iyi bir dershanede derse başlayacaksın,kendi çalışma planını dershaneye uygun ve düzenli yaparsanız istediğn üstünde puan bile alırsınız....KuZEY AKADEMİ İLE BAŞARILI OLURSUN :)

Toplam 370 mesaj
«67891011121314151617»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi