Editörler : Lanet

KARDELEN.20
Aday Memur
19 Haziran 2013 23:34

yyg_yrlg sözleşmeli olacağın için bi sorun teşkil etmez die biliyorum ama sen tam olarak öğrenip genel bi konu açıp ordan sorsan daha net bilgiler alabilirsin.

kademli
Müsteşar Yardımcısı
20 Haziran 2013 09:30

Sözleşmeliyken eğer 657 ye tabi atanırsanız P3 KPSS ile istifa edip başlayabilirsiniz yeni yerinize bir sıkıntı olmaz.

yyg_yrlg, 11 yıl önce

arkadaşlar lütfen yardım edin,

lisans mezunuyum, bugün evimin yakınındaki ilköğretim okulundan biriyle görüştüm, okul aile birliği yöbeticisi olduğunu ve yazı işleri için elemana ihtiyacı olduğunu söyledi, sözleşmeli devlet memurluğu gibi bişeyden bahsetti, SORUM şu ben 2014 kpss 4b ye hazırlanıyrm şimdiden, p3 statüsünde tercih için, eğer ben bu işi kabul edersm kpss için bana engel teşkil eder mi? sözleşmeyi ne olarak verecekler bilgim yok, yarın öğreneceğim konuyu ve detayları, bana bilgi verebilir msnz?

28 Haziran 2013 22:31

arkadaşlar sizlere bir sorum olacaktı..?

nüfustan belediyeye geçmeyi düşünüyorum, acaba belediyelerin çalışma şartları, koşulları, nedir ..tavsiye eder misiniz? düşüncelerinizi alabirlir miyim ?

29 Haziran 2013 02:02

merabalar.. ben bu atama döneminde ilçe belediyesini yazmayı düşünüyorum..ilçe belediyesinde 8-1 th mühendis maaşı ne kadardır?belediye encümenimi belirler kadrolu mühendisin maaşını yoksa sabitmidir? ikinci sorum yeni büyükşehir kanunuyla ilçe belediyeleri büyükşehire bağlandı ilerde aynı il sınırında olan merkezdeki belediyelere yada büyükşehire geçme olanağım varmıdır? bilgisi olan paylaşırsa sevinirim şimdiden tşkler..

relyrt
Aday Memur
30 Haziran 2013 11:47

zabıta 6 gün çalışıyormuş?? pazar da iş çıktı çağırıyorlarmış. memur 5 günden fazla çalışır mı??

genclic
Aday Memur
30 Haziran 2013 22:50

kadrolu 657 müh. maaşı alırsınız bunun encümenle alakası yoktur ancak belediye sosyal denge(sds) veriyorsa bunun miktarını belediye meclisi belirler

hakkıyenilmişhakkı, 11 yıl önce

merabalar.. ben bu atama döneminde ilçe belediyesini yazmayı düşünüyorum..ilçe belediyesinde 8-1 th mühendis maaşı ne kadardır?belediye encümenimi belirler kadrolu mühendisin maaşını yoksa sabitmidir? ikinci sorum yeni büyükşehir kanunuyla ilçe belediyeleri büyükşehire bağlandı ilerde aynı il sınırında olan merkezdeki belediyelere yada büyükşehire geçme olanağım varmıdır? bilgisi olan paylaşırsa sevinirim şimdiden tşkler..

relyrt
Aday Memur
10 Temmuz 2013 13:00

şehitkamil belediyesini aradım

eğer atanan bütün arkadaşlar belgeleri bu cumaya kadar yetiştirebilirse

bir ihtimal erken başlatabilirlermiş (yalnız kurumu arayıp bu konuda rahatsız etmeyelim - ben yeterince bilgi aldım - belki erken başlatabiliriz dediler)

emin değilim ama hem belki ramazan ikramiyesi de alabiliriz

herkese haber edin hemen belgeleri göndersinler

ayrıca belgelerin tümünü yetiştirmek zorunda değiliz

kurum belge olmadan da atama yapar

sonradan eksik belgeleri tamamlayabiliyoruz

işsiz beklemekten gına geldi

http://www.memurlar.net/haber/387949/

tüm arkadaşlar benimle irtibata geçsin

telefon numaram : 05375532514

relyrt
Aday Memur
10 Temmuz 2013 20:48

+

relyrt
Aday Memur
11 Temmuz 2013 10:50

arkadaşlar belgelerimizi gönderelim

relyrt
Aday Memur
12 Temmuz 2013 19:28

şehitkamil adayları

belgelerimizi hemen yollayalım

bir an önce başlayalım çalışmaya

iki haftadır arıyorum kiralık stüdyo daireler genellikle üniversite-karataş civarı fiyatları

1+0 = 400-450 tl

1+1 = 500-550

2+1 = 600-650

yalnız bunların çoğu balkonsuz ve bunaltıcı

tavsiyem ferah bişeyler arayın

internetten yeni ilan tarihli olanları araştırın

1 - 2 ay içersinde üniversite öğrencileri ortada stüdyo da bırakmaz

tunca22
Memur
28 Temmuz 2013 22:43

İlçe Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü, İlçe Belediyesinde Münhal Bulunan Yazı İşleri Müdürü kadrosuna, Atanmak için belediyeye dilekçe verse, belediyece izlenecek yol nedir,dilekçenin kabul edilmesi kime bağlıdır, yasal olarak böyle bir naklen atanma imkanı varmıdır, belediyenin kabul etmesi durumunda, muafakatı il valiliğinden mi talep edecek, bakanlıktanmı, bakanlık onay vermeme durumu varmıdır ....

NURDAM
Memur
30 Temmuz 2013 12:08

ya belediyede nasıl işe başlatıyorlar nasıl başvurdunuz bilgisi olan varsa bana da anlatabilir mi

ben inşaat teknikerliğini bitirdim bide işletme aöf bitirdim kpssden 77 aldım iki üni okudum ama işsizim

belediyede işe başlamak için ne gerek nasıl başvuruyorsunuz biri bana da yol göstersin

ben belediyeye iş başvuru formu doldurdum ta nisan ayında ama alınmadım gerçekten torpille tanıdıkla mı alınıyor lütfen bilen biri anlatabilir mi üzülüyorum boşuna üni okumuş gibiyim emegim e yazık

NURDAM
Memur
30 Temmuz 2013 12:10

burda sözleşmeli çalışanlara sordum

NURDAM, 11 yıl önce

ya belediyede nasıl işe başlatıyorlar nasıl başvurdunuz bilgisi olan varsa bana da anlatabilir mi

ben inşaat teknikerliğini bitirdim bide işletme aöf bitirdim kpssden 77 aldım iki üni okudum ama işsizim

belediyede işe başlamak için ne gerek nasıl başvuruyorsunuz biri bana da yol göstersin

ben belediyeye iş başvuru formu doldurdum ta nisan ayında ama alınmadım gerçekten torpille tanıdıkla mı alınıyor lütfen bilen biri anlatabilir mi üzülüyorum boşuna üni okumuş gibiyim emegim e yazık

ahmetkaptan0748
Aday Memur
31 Temmuz 2013 08:57

evet nurdam boşuna okumuşun torpilin yoksa giremessin belediyeye

NURDAM
Memur
05 Ağustos 2013 11:17

ya bunun benim sorumla ne alakası var

ben nasıl sözleşmeli alınıyorsunuz diye sordum kardeşim

ziraneyes, 11 yıl önce

http://www.trtturk.com.tr/haber/cumhurbaskani-gul-sozlesmeli-personel-hakkindaki-kanunu-imzaladi.html

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi