Editörler : Pangaea

Kapalı
13 Mart 2019 00:03

TÜBİTAK BİLGEM mülakat sonrası

Merhaba arkadaşlar,

19 Şubat 2019 tarihinde TÜBİTAK BİLGEM'de mülakata girdim 22 olmasına rağmen hala kimse aramadı veya soruşturma için belge istenmedi. Bazı konularda 2 hafta gibi bir sürede belge için aranıldığını öğrendim. Bilgisi olan varsa lütfen paylaşın, ayrıca bu mülakata girenler bu konu başlığı altında toplanıp durumdan birbirimizi haberdar edelim. Teşekkür ederim.

gakgoelazig
Aday Memur
13 Mart 2019 11:53

merhaba hocam,

gakgoelazig
Aday Memur
13 Mart 2019 11:54

merhaba hocam,

sen iki haftada yanıt bekliyorsan, kusura bakmayın çook bekleyeceksnz ben şahsen sage sonuçlarını 6 ay bekledim, mam sonuçları 2 ayda açıklandı. sizden önce ekim ayının sonunda bilgem yapıldı hala bir ses seda yok yaklaşık 5 ay olmuş oda.

dakv
Kapalı
02 Mayıs 2019 02:20

Cevap verdiğin için teşekkür ederim. Peki sonuç nasıldı ? Aradılar mı, mail ile mi dönüş yaptılar? Ve olumsuz mu oldu bu dönüş ? Teşekkür ederim.

gakgoelazig, 5 yıl önce

merhaba hocam,

sen iki haftada yanıt bekliyorsan, kusura bakmayın çook bekleyeceksnz ben şahsen sage sonuçlarını 6 ay bekledim, mam sonuçları 2 ayda açıklandı. sizden önce ekim ayının sonunda bilgem yapıldı hala bir ses seda yok yaklaşık 5 ay olmuş oda.

hatice_ayyildiz
Aday Memur
19 Mayıs 2019 04:25

Merhaba. Bende 19/02/2019 da Tübitak Bilgem'de mülakata girdim. Bekliyorum ama henüz bir gelişme yok. En son Cuma günü aradım. Güvenlik soruşturması bitince aynı gün size dönüş yapılacak. Olumsuz olursa da mail ile cevap verilicek denildi.

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi