Editörler : crops35

Kapalı
10 Nisan 2012 13:02

elektrik faturalarina %50 indirim uygulanıyor mu?

raporum oldugu halde şu ana kadar herhangi bir yerlerde indirim haklarindan yararlandığım yok ama ödeme zorluğu çekince mecburen indirim varsa indirim hakkına başvurmayı düşünüyorum.

genel olarak hangi yerlerde ne indirim varsa bilen arkadaşlar yazarsa memnum olurum.

mdenizli
Daire Başkanı
10 Nisan 2012 13:09

denizli de elektrik aydem a.ş. uygulamıyor

su belediye (uygulanıyorsa)% 50

otobüs belediye '' ücretsiz

cep tel avea(elele konuşalım)20 tl 400 dk her yöne avea içi sınırsız

şehirlerarası otobüsler % 30 şirkete göre

bhozer
Şube Müdürü
10 Nisan 2012 14:08

bedaş a bugün mail attım.gelen cevap

Sayın İlgili;

Elektrik faturalarında indirimden sadece gazi ve şehit aileleri yararlanmaktadır.Bilginize sunulur.

BOĞAZİÇİ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

nice_42
Kapalı
04 Mayıs 2012 17:30

konya medaş da indirim yapmıyor bu şirketler özelleşti yapmazlar şehit ve gazilere elbette yapılsın ama bu ülkenin engellilerine de yapılsın sonuçta insanlar zar zor hayatlarini sürdürüyor geçiniyorlar.

mehmet3488
Şube Müdürü
04 Mayıs 2012 17:36

türk telekomun sosyal tarifesi vardı 12 TL geliyordu %40 üzeri engelli raporu olana 9 nisan 2012 tarihinde kampanya bitmişti ve ben 10 nisan tarihinde başvurmaya gittiğimde şansızlığıma tükirim dedim ama ttnet hala devam ediyor %25 indirim iski %50 var devam ediyor

efekentli55
Memur
04 Mayıs 2012 21:29

Engelli öğretmen arkadaşlarım, sizlerden yardım istiyoruz. Bizi hor görenlere 'Eğitimi aksatıyorsunuz bu yüzden engelli öğretmen ataması yapmayacagız' diyenlere cevap vermeye gidiyoruz. Gerekli katılım sağlandıktan sonra randevu alınacak ve Anakara'ya gidilecek. İki gündür uğraşıyoruz maalesef 10 kişi dışında kimse cesaret edemiyor! Mesele bizim meselemiz arkadaşlar gidip konusucağız bakanlıkta ve Allah'ın izniyle atamamızı yaptıracağız...

Ayrıca belirmek istiyorum bu bir EYLEM değildir. Sadece bakanlıktan randevu alıcaz ve gidip dertlerimizi anlatacagız...

Gerçekten bizim bu yolda olma niyeti taşıyan arkadaşlarım bu gruptaki https://www.facebook.com/groups/engelliogretmen/ İsmail Gökdeniz Sert ve Raziye Su arkadaşlarımla iletişime geçiniz.

05 Mayıs 2012 12:52

ben akhisar'da yaşıyorum elektrikte yok ama su faturalarında indirim var ama oranını bende bilmiyorum.

nice_42
Kapalı
14 Mayıs 2012 16:49

turkcel engelli faturada turkcel içi 1500 dk diger yönler 500 dk 20 tl vergi 1.25 tl alıyor fatura hatlar iyi hoş güzel veriyorsunuz ama faturalı hatlara güvenemiyorum böle diyip fatura şişkin gelebiliyor.

incredible19
Aday Memur
15 Mayıs 2012 08:22

elektrikde indirim yok

mehmet1999
Kapalı
16 Mayıs 2012 22:17

su zaten az geliyor işinize geliyorsa en önemliler olan doğalgaz ve elektirkte yüzde elli indirim yapın.

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi