Editörler : cihan27E.Kayı Han

sadece gercek
Kapalı
05 Aralık 2022 01:31

hocam bu kadar sertleşmeye gerek yok. bence de lüzumsuz sataştı ama fazla büyütmeyelim. benden sert yazmışsın.

zaten hepimiz aynı geminin 3.sınıf yolcusuyuz. tansiyona gerek yok

Alper-Z, 1 yıl önce

soytarılık yapma kardeş. 2-3 ayda bu memlekette insanların siyasi ve ekonomik kanaatlerini etkileyecek bir sürü demeçler olaylar gelişmeler olabilir. velev zırnık bir şey değişmese insanlar olaylara farklı bakıp fikir değiştirebilir.

maskaralık yapma varsa fikrini yaz yoksa geeksiz çeneni kapa.

Produss
Daire Başkanı
07 Aralık 2022 19:38

Uzun süredir dediğim gibi diyor bak. Okuma yazma bilmediğin dangoz diyerek hakaret ettiğini sananlar anlıyorum. Ayrıca senle sevgili falan değiliz. Var git yoluna

Alper-Z, 1 yıl önce

o mu yazmış ne yazmış bilmem ama adam ayet yazmıyor. 2 ay sonra fikrin değişebilir ki gayet doğal. 2 ay sonra yine değişebilir. ben de 2 ay önce şimdikinin yarısını bekliyordum. vizyonunu bence sen geliştir ve dangozca atar yapma

Android60
Genel Müdür
07 Aralık 2022 20:41

Bugün asgarı ücret toplantısında genel kanıya göre ve yapılan anketlete göre çalışanlar 7850 tl istiyonul işverenler ise 7050 tl asgarı ucret 7850 tl olursa memura %40 zam gelmesi imkansız gibi bişey

Soldierm
Yasaklı
07 Aralık 2022 20:50

Ben hazirana kadar zam diye tabir ettikleri şeyi istemiyorum iple çekiyorum o günü kendi adıma bir beklentim yok hayata dair umudum da kalmadı onun için beni bu hale getirenlerin rezil rüsva olduklarını göreyim Yeter bana parayla pulla işim kalmadı.....

07 Aralık 2022 22:33

Helal olsun anladigi dilden konuşmuşsun bunun
Produss, 1 yıl önce

Uzun süredir dediğim gibi diyor bak. Okuma yazma bilmediğin dangoz diyerek hakaret ettiğini sananlar anlıyorum. Ayrıca senle sevgili falan değiliz. Var git yoluna

08 Aralık 2022 00:33

Tahminimce asgari ücret yüzde 46 zamla 8030 TL olacaktır. Memurlara da ya bin lira seyyanen zam eklenecek ya da yüzde 5 refah payı ekleyebilirler.

ten.ralrumem
Daire Başkanı
08 Aralık 2022 07:59

50 başlık 500 mesaj yazıp, içlerinden birisi tutunca da ben demiştim diyecekler daha dur :)

Produss, 1 yıl önce

2 ay önce eylülde SENİN YAZDIGIN bir mesaj:

yüzde 20 cepte gibi şimdilik

daha önceki tecrübelere bakarak

bu iddialı vaat üzerine zammın yüzde 25'e kadar yolu olabilir ya da yüzde 20 üstüne belli maaş grupları için seyyanen 1000 lira filan gibi ek zam gelebilir.

tecrübem bundan fazlası mümkün değil diyor.

vergi dilimleri güncellenir yüzde 20-25 arası zam gelirse öp başına koy olur

bu arada promosyon konusu hepten kapandı

o da ekimde gündeme gelirse seçim hazırlığı yoluna girer..

Produss
Daire Başkanı
09 Aralık 2022 20:14

Temmuz'da da çok diyenin oldu aldık 2.5 oturduk. Hayal kurmayın

fuzuli-i sani, 1 yıl önce

Tahminimce asgari ücret yüzde 46 zamla 8030 TL olacaktır. Memurlara da ya bin lira seyyanen zam eklenecek ya da yüzde 5 refah payı ekleyebilirler.

hande73
Memur
09 Aralık 2022 22:08

Asgari ücrete %40, memura %35 oranında zam bekliyorum

10 Aralık 2022 11:41

Daha çok beklersin
hande73, 1 yıl önce

Asgari ücrete %40, memura %35 oranında zam bekliyorum

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler