Editörler : swat3410

MPOLICE
Aday Memur
16 Eylül 2012 02:55

Romantikpol silahın alındı mı?

iyiniyetliyorumcu
Genel Müdür
16 Eylül 2012 20:27

MPOLİCE

psikiyatrık rahatsızlıktanmı malulen emekli oldun.

iyiniyetliyorumcu

romantikpol
Kapalı
16 Eylül 2012 21:54

mpolice abi benim raporum 14 eylülde belli oldu ben hastaneden öğrendim. pazartesi onaylı fotokopi alıp personel şubeye vereceğim işlemler çabuk olsun diye. raporumun teşhis kısmına kardiyolog tarafından ''aktif,silahlı polislik yapması bu durumda sakıncalıdır'' yazıyor. raporumu 5 te gittiğim için cuma günü alamadım. oradaki hemşire ablaya sorduğumda ''C'' dilimi yazdığını söyledi. başka bir şey yok dedi. personel daire bunun için ne sonuç çıkartır. sorunum tansiyon,taşikardi. gih için dilekçe versem kabul ederler mi?

MPOLICE
Aday Memur
16 Eylül 2012 23:45

diğer yazılarını yazışmalarını inceledim de sen ciddi ciddi sınıf değişikliği istiyosun, raporunu ilgi tutup EGM deki amcalara dilekçe verirsen bu iş hızlanır kanaatindeyim, hakkın olduğu üzere memleket falan istiyorsan belirtmelisin buna dikkat ediyorlar, müneccim değilim fakat raporunda söylediğin kadarıyla silahlı görev yapamaz diyorlar, bu istemine yağ sürüyor, dilekçeyle arzularına ulaşman büyük ihtimal, hayırlı olur inş.

romantikpol
Kapalı
17 Eylül 2012 01:17

yarın hastaneden raporumu alıp işlemleri hızlandırmak adına personel şubeye götüreceğim. oraya mı yazayım dilekçemi yoksa personel daire başkanlığına mı? ankarada ailem var bunu belirtmeli miyim?

MPOLICE
Aday Memur
17 Eylül 2012 01:47

tabiki belirtebilirsin, mesajında bakıma muhtaç falan yazmışın onu da belirt, dilekçeni Egm.Per.Dai.Bşk'na yazacan onlar da bakanlığa...

romantikpol
Kapalı
17 Eylül 2012 03:03

raporumu ekte sunuyum mu abi? benim raporum daire başkanlığına ulaşmadan yollasam sorun olur mu? yarın alınca raporun kopyasını yollayım diyorum dilekçeyle birlikte.

mufurözme
Aday Memur
17 Eylül 2012 10:09

mrb. ben terör saldırısında yaralandım.el bombası attılar.vücutta şu an 8 sarapnel var.heyet raporumda sağlık şartları yönt. VI/b/4 kapsamında tarif edilmiştir yazıyaor.yani vücut icinde çıkarılamayan yabancı cisim demek.ben malül olacakmıyım.ayrıca sgk mahkeme kararı istedi benden bende onaylı iddianemeyi gönderdim.durum ne olur.

iyiniyetliyorumcu
Genel Müdür
17 Eylül 2012 10:17

MPOLİCE

psikiyatrık rahatsızlıktanmı malulen emekli oldun.

can_00
Şef
17 Eylül 2012 22:34

mufurözme devrem

benim bildiğim en az C dilimine girmen gerek

lefkelieses
Aday Memur
17 Eylül 2012 22:54

2010 yılında karakol baskınında yaralandım seken mermi belime girdi yaniboşlugumda halen durmakta basit müdahale ile cıkarılamaz raporum var 2cm civarında görevime devam ediyorum emekli olma şansım varmı teşekkür ederim 18 yıllık memurum

MPOLICE
Aday Memur
08 Ekim 2012 16:05

Allahın izni, doktorların okunmuş raporu ile mümkün olabilir, müneccim değilim, raporunda malul yazısına bağlı, yalnız 18 yıl dan sonra madem çalışıyormuşun bu konu bana sıcak gelmedi.

muco11
Aday Memur
14 Ocak 2013 15:26

s.a 4 ay önce benide erenköye sevk ettiler,anksiyete bozukluğu çıktı ,silahı aldılar 2 ay sonra tekrar kurula gireceğim,bana bir yol haritası çıkarabilir misiniz idari polis olabilir miyim,silahı vererlermi v.s

muco11
Aday Memur
14 Ocak 2013 17:05

hani cevap nerdesiniz

MPOLICE
Aday Memur
24 Ocak 2013 20:24

Geçmişolsun devrem, kaç sene oldu memurlukta ?

maliasayis
Aday Memur
30 Ocak 2013 03:15

merhaba mpolice ben 2007 yılında görev başında seyir halinde trafik kazası geçirdim kalçamda platin takılı idari polislik talebinde bulundum b dilimi rapor aldım sgk dan aktif çalışabilir cevabı geldi sonra kendi imkanlarımla tekrar rapor aldım şimdiki raporumda ise c 9 raporu aldım tekrar gönderdim henüz yeni sence bu sefer sgk görüşünü değiştirip vazife malülü kabul eder mi yine red cevabı gelirse dava yoluna gitmeyi düşünüyorum hak iddia edebilir miyim sence şimdiden sağol

MPOLICE
Aday Memur
31 Ocak 2013 16:55

Rabbim şifalar versin devrem, ben burada malulen emeklilik konusunda yardımcı olmaya çalışıyorum.

kubi0951
Aday Memur
31 Ocak 2013 18:03

22 sene oldu oly.yer.inc.lab.br.da 10 sene çalıştım.mesleğe sağlam girdim ancak halen 16/c ye göre çalışıyorum.ben yukarıda bahsettiğim şb.hizmetlerinden dolayı Astım oldğum kanaatindeyim.16/c yi idari polislik yapabirmiyim.16/c den dolayı 2,şark'a gitmemem söz konusu olur mu.

Not.hakem hastene rp.dur.

MPOLICE, 11 yıl önce

Rabbim şifalar versin devrem, ben burada malulen emeklilik konusunda yardımcı olmaya çalışıyorum.

fenerlirambo
Aday Memur
31 Ocak 2013 20:44

devrem bana hastaneden 6 tane cdilimi raporu ve tanede b dilimi raporu verdiler.bunlar plastikcerr.ortapedi.psikiyatri.kardiyoloji.kbb c ayrıca olay terör saldırısı tutanaklar mevcut .kalpkrizi gecirdim bana anjio ve stent taktılar sol el işaret parmağım yarısından fazlası koptu kulak zarlarım patlak kalp ten dolayı amaliyat olamıyorum.acaba beni vazife malülü ve idari polis yaparlarmı

maliasayis
Aday Memur
01 Şubat 2013 20:07

mpolice zaten malülen emeklilik için önce vazife malüllüğünün onaylanması gerekiyor bildiğim kadarıyla yanlış mı biliyorum isteyen emekli oluyor isteyen idari polis olarak devam ediyor

Toplam 74 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi