Editörler : Pangaea
22 Temmuz 2017 21:40

2017/1 Devlet malzeme ofisine mühendis olarak atananlar

merhaba, 2017/1 devlet malzeme ofisine mühendis olarak atanan arkadaşlar, istenen belgeler kurumun sitesinde yayımlandı. ama anlamadığım birkaç konu var. istenen belgeler listesinde 12.maddede belirtilen "Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü İşe Giriş Sistem Bilgilendirme Formu"nda personel tipini sormuş. sözleşmeli mi kadrolu mu olacak? bir diğer soruda şunu sormuş: tabi olduğu kanun 5510 mu 5434 mü olacak?

bu arada, devlet malzeme ofisi 399 kit değil mi? sorulara cevap verirseniz sevinirim, teşekkürler...

hassanay
Memur
23 Temmuz 2017 11:21

Mrb hocam evrak listesi nerde acaba ben bulamadım da

Bu arada mühendis değilim o yüzden diğer sorulara cvp veremedim

tam3yilolmus
Aday Memur
24 Temmuz 2017 12:11

Arkadaşlar kurumu aradım sordum. Personel tipi SÖZLEŞMELİ olacak. Tabi olduğu kanun 5510 (önceden devlette çalışmamış olanlar) olacak. Ve bu 12.maddedeki pdf formu elle doldurulacak. Bir de kuruma emin olmak için sağlık raporunu sordum. Istemediklerini söyledi.

hassanay
Memur
24 Temmuz 2017 12:20

Peki hocam 12. made dışındakiler normal bilgiseyardan dolduralacak dimi

tam3yilolmus, 7 yıl önce

Arkadaşlar kurumu aradım sordum. Personel tipi SÖZLEŞMELİ olacak. Tabi olduğu kanun 5510 (önceden devlette çalışmamış olanlar) olacak. Ve bu 12.maddedeki pdf formu elle doldurulacak. Bir de kuruma emin olmak için sağlık raporunu sordum. Istemediklerini söyledi.

tam3yilolmus
Aday Memur
24 Temmuz 2017 16:45

Evet bilgisayarda doldurdum ben bu madde dışındaki kalanları.

hassanay, 7 yıl önce

Peki hocam 12. made dışındakiler normal bilgiseyardan dolduralacak dimi

muhendiscs
Kapalı
24 Temmuz 2017 18:16

Kurumla ben de görüştüm. Güvenlik soruşturması harici çıktı alıp da doldurabilirsiniz.

tam3yilolmus
Aday Memur
24 Temmuz 2017 21:19

Belgelerin hepsini bilgisayarda doldursak da sıkıntı oluyor mu?

muhendiscs, 7 yıl önce

Kurumla ben de görüştüm. Güvenlik soruşturması harici çıktı alıp da doldurabilirsiniz.

gonewith
Aday Memur
24 Temmuz 2017 23:44

Arkadaşlar güvenlik sorusturmasinda 6. maddede var yok kutucugüna nasıl tık attınız? Onlar şekil olarak görünüyor.

tam3yilolmus
Aday Memur
25 Temmuz 2017 15:35

Kutucuğun üzerinde sağ tıklayıp otomatik şekil/resim biçimlendir deyin. Renk yazan yerin yanında dolgu efektleri diye bir seçenek var. Oraya tıklayın. Desen sekmesi çıkıyor yukarıda. Oradan istediğiniz şekli seçin. Ben küçük dama tahtası şeklini seçtim. Böylece ne kutucuğun boyutu değişiyor ne de bozulma oluyor. Tik işareti koymanız şart değil. Kutucuğun içinde şekil de olabilir.

gonewith, 7 yıl önce

Arkadaşlar güvenlik sorusturmasinda 6. maddede var yok kutucugüna nasıl tık attınız? Onlar şekil olarak görünüyor.

gonewith
Aday Memur
25 Temmuz 2017 16:26

Hocam yetkiliye sordum bugün çıktıda sonra çarpı atarsınız dedi bende öyle yaptım. Acaba bi sorun olur mu imzayı da ıslak atıyoruz sonuçta değil mi?

gonewith
Aday Memur
25 Temmuz 2017 17:03

garanti olması için öyle yapıp cıkarıcam . teşekkürler.

tam3yilolmus
Aday Memur
25 Temmuz 2017 17:34

Ben 12.maddedeki pdf formu hariç diğer tüm belgeleri bilgisayarda doldurdum. Sonra çıktı alıp imzaladım hepsini.

gonewith, 7 yıl önce

Hocam yetkiliye sordum bugün çıktıda sonra çarpı atarsınız dedi bende öyle yaptım. Acaba bi sorun olur mu imzayı da ıslak atıyoruz sonuçta değil mi?

gonewith
Aday Memur
25 Temmuz 2017 18:06

12. Madde formunda sicil no nedır orayı bilmediginiz yeri boş bırakmamı söyledi çalışan. Bağkur ssk numarası yazan yer önceden bi kurumda çalışanlar için mi geçerli? Aileden dolayı bagkurlu olunca bagkur numarasi çıkmıyor .

tam3yilolmus, 7 yıl önce

Ben 12.maddedeki pdf formu hariç diğer tüm belgeleri bilgisayarda doldurdum. Sonra çıktı alıp imzaladım hepsini.

tam3yilolmus
Aday Memur
25 Temmuz 2017 19:10

Sorduğunuz soru hakkında bilgim yok ama ben bilmediğim yerleri boş bıraktım. Kuruma gittiğimde orada sorup dolduracağım.

gonewith, 7 yıl önce

12. Madde formunda sicil no nedır orayı bilmediginiz yeri boş bırakmamı söyledi çalışan. Bağkur ssk numarası yazan yer önceden bi kurumda çalışanlar için mi geçerli? Aileden dolayı bagkurlu olunca bagkur numarasi çıkmıyor .

mosfet17
Kapalı
25 Temmuz 2017 19:15

sıkıntı olmaz istersen 2 tane çıkart kafan rahat etsin

gonewith, 7 yıl önce

gonewith
Aday Memur
25 Temmuz 2017 19:20

aynen, tekrar çıkardım.

mosfet17, 7 yıl önce

sıkıntı olmaz istersen 2 tane çıkart kafan rahat etsin

tam3yilolmus
Aday Memur
25 Temmuz 2017 19:51

arkadaşlar kuruma belge teslim etmeye ne zaman gidiyorsunuz?

hassanay
Memur
26 Temmuz 2017 12:44

herkes mühendis mi acaba satın alma uzman yardımcısı olarak yerleşen yok mu 4 kişiyiz bi türlü bulamadım diğer arkadaşları :(

tam3yilolmus
Aday Memur
26 Temmuz 2017 20:32

Konu başlığını da mühendis olarak açtığım için o yüzden herkes mühendis gibi :)

hassanay, 7 yıl önce

herkes mühendis mi acaba satın alma uzman yardımcısı olarak yerleşen yok mu 4 kişiyiz bi türlü bulamadım diğer arkadaşları :(

hassanay
Memur
26 Temmuz 2017 20:42

belki dedim ben gibi uzman yardımcısı olan birileri yorum yapmıştır :)

tam3yilolmus, 7 yıl önce

Konu başlığını da mühendis olarak açtığım için o yüzden herkes mühendis gibi :)

tam3yilolmus
Aday Memur
26 Temmuz 2017 21:09

Aynen haklısınız kurum atamada çok kişi de almadı zaten bildiğim kadarıyla.

hassanay, 7 yıl önce

belki dedim ben gibi uzman yardımcısı olan birileri yorum yapmıştır :)

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi