Editörler : swat3410
«181920212223242526272829»

turu44
Şube Müdürü
13 Mayıs 2019 23:52

İstanbul seçiminde ak parti zaten geride bunun öncesinde 3600 ü çıkartır tayini İstanbul a çıkan polisleri de bir an önce seçmen olarak başlatırlar onun için sonuçlar açıklanır hemen herşey de hazırdır şuan ben böyle düşünüyorum istanbuldan tayini çıkanlarıda bekletirler böyle bir sirkülasyona ihtiyaçları var İstanbul?u kazanmak için

Ildirili
Kapalı
14 Mayıs 2019 00:18

sadece sana gülüyorum. Ne diyeyim. Allah yardımcın olsun.

06yıldız038
Aday Memur
14 Mayıs 2019 00:34

Arkadaşlar 27 Mayıs 27 Mayıs...SMS te atılmayacak..

ericc
Memur
14 Mayıs 2019 00:36

Dogudan batiya tayinde kayseri ile bursa yi beraber 1.nci 2.nci sirada yazabilir miyiz?Torba olayi varmis kimi yazarsin kimi ikisinden birini yazacaksin falan diyor bilgisi olan varsa yardimci olsun lutfen

ericc
Memur
14 Mayıs 2019 01:21

Bu sene ki bati tercih gruplarini paylasabilecek olan var mi?

raski
Aday Memur
14 Mayıs 2019 03:10

Aynen devrem ancak benim ogrendigim kaynak saglam degil gibi. Tam olarak guvenemiyorum. Ancak şurası kesin, herkesin gidecegi yerler belirlendi. Sadece iş aciklamaya kaldi.

Reizz, 5 yıl önce
seçimin ne getireceği duyumunun tarihine bağlı seçim yenilenme kararından sonra aldıysan bu duyumu aynıdır.
14 Mayıs 2019 03:11

arkadaşlar benim şahıs fikrim bayramdan once açıklanacak ve son mesai günü de ilişkiler kesilecek.

Ildirili
Kapalı
14 Mayıs 2019 03:24

Aileden ayrı 3 sene geçirdim. Kızım büyü kocaman oldu. Yanlarında olamadım. İzin süresi falan geçin bunları. Kokularına hasret kaldım. Tez zamanda açıklayında biraz neşemiz yerine gelsin. Günler kısaldıkça odanın duvarları daha bir yürür oldu üstüme. Sormayın psikolojin iyimi diye. Soranlara susyorum biraz tebessüm ediyorum.

Reizz
Aday Memur
14 Mayıs 2019 08:27

İstanbula geleceklerin seçimden önce başlatılması için bu hafta açıklamaları şart çünkü 23 haziran seçim en az 14-17 haziranda başlamaları lazım. buda meğil iznini atama yazısının gelmesini dikkate alırsak 17 mayıs-20 mayıs tarihlerinde açıklamaları lazım. tahminimdir.
Ildirili, 5 yıl önce

Seçimler sadece bir ili kapsar. YSK seçimde olduğu gibi önemli bir mazeret olmadıkça görevde durmayı isteyeceğine gögöre öyle senin dediğin gibi millet rapor derdine düşmez. Erken açıklanacak tayinler ile doğudan batıya gideceklerde İstanbul çıkanlara seçimden önce işbaşı yaptırıp ilin polis sayısını katlarlar. Seçim bitimide İstanbul kadrosuna hadi gidin derler.

Reizz
Aday Memur
14 Mayıs 2019 08:36

kardeşim duyduğun bir şey varsa konuş yoksa buradan kendi tahminlerinle milletin siniri bozma. egm bu ne yapacağı belli olmaz bi baktın açıkladı bu akşam senin tahminlemi iş yapacak adamlar kaynak diyor sağlam diyor duyum diyor sen tahmininle konuşuyorsun ayıptır ya
Göktürk 71, 5 yıl önce
beyler siz duymak istediklerinizi söylendiğinde mutlu oluyorsunuz yine söylüyorum seçimden önce beklemeyin... niye mi söyleyim İstanbul'da seçim yenilecek tayininin çıktığını öğrenen adam o hengamede göreve gider mi??? gitmez. raporunu alır yoluna bakar

Göktürk 71
Aday Memur
14 Mayıs 2019 09:05

ne kaynağı :) EGM personel daire başkanı hariç hiç kimse ne zaman açıklanacağını bilemez. ben yüzde yüz demek istemiyorum ancak yüzde 95... süreci hep birlikte göreceğiz arkadaşlar
Reizz, 5 yıl önce
kardeşim duyduğun bir şey varsa konuş yoksa buradan kendi tahminlerinle milletin siniri bozma. egm bu ne yapacağı belli olmaz bi baktın açıkladı bu akşam senin tahminlemi iş yapacak adamlar kaynak diyor sağlam diyor duyum diyor sen tahmininle konuşuyorsun ayıptır ya

Evcar
Aday Memur
14 Mayıs 2019 09:53

Kendi tahminlerinle milletin sınırını bozma demis bi arkadaş. secimden önce aciklancak dense şak şak şak secimden sonra dense olur mu öyle şey yav :)))

Nimo53
Aday Memur
14 Mayıs 2019 10:02

Oysa bir umuttu hep gönlü besleyen dayan yüreğim diyen :)

Reizz
Aday Memur
14 Mayıs 2019 10:34

Anlatmak istediğimi anlamadan cevap yazmışın hiç şaşırmadım :)
Göktürk 71, 5 yıl önce
ne kaynağı :) EGM personel daire başkanı hariç hiç kimse ne zaman açıklanacağını bilemez. ben yüzde yüz demek istemiyorum ancak yüzde 95... süreci hep birlikte göreceğiz arkadaşlar

Polis0308
Kapalı
14 Mayıs 2019 11:31

Arkadaşlar lütfen tartışma ortamı oluşmasın burda bir sayfa açılmış konu ile ilgili fikri olan yazar geçer ancak ikili münakaşa sataşma olmasın bu sayfayı takip eden herkes bir beklenti ve merak içerisinde görmek istediğimiz en son şey tartışma kavga zaten teşkilat olarak bir çok eksikliğimiz var bide birbirimizi yemeyelim.

Criter
Daire Başkanı
14 Mayıs 2019 11:57

Reizz burdan okuyorum sabah akşam kendi kafana göre tahmin yapan sensin millete demediğin kalmamış önce millete bişey demen için kendin kafana göre yorum yapma çelişme kendinle
Reizz, 5 yıl önce

ogrenciyim
Kapalı
14 Mayıs 2019 12:06

Geçen sene tayin ile ilgili açılan forum başlığında 290 . Sayfada açıklanmıştı . Bu sene daha 21. Sayfadayız. Kimsenin umudu yok demektir daha

Reizz
Aday Memur
14 Mayıs 2019 12:30

ben duyduğumu yazıyorum bir daha oku dostum
Criter, 5 yıl önce
Reizz burdan okuyorum sabah akşam kendi kafana göre tahmin yapan sensin millete demediğin kalmamış önce millete bişey demen için kendin kafana göre yorum yapma çelişme kendinle

samban10
Şube Müdürü
14 Mayıs 2019 13:01

Seçmen listeleri değişmeyecek aynı listeler oy kullanacak bu şart var bu secımde .Eğer iktidar partisi polısın cogunlugunun kendısıne oy verdıgını düşünüyorsa secım bitene kadar yollamaz (Tahmin)

turu44, 5 yıl önce

İstanbul seçiminde ak parti zaten geride bunun öncesinde 3600 ü çıkartır tayini İstanbul a çıkan polisleri de bir an önce seçmen olarak başlatırlar onun için sonuçlar açıklanır hemen herşey de hazırdır şuan ben böyle düşünüyorum istanbuldan tayini çıkanlarıda bekletirler böyle bir sirkülasyona ihtiyaçları var İstanbul?u kazanmak için

Kutlukkagann
Memur
14 Mayıs 2019 13:17

Kurumun geçmişte birtakım gelişmelere dayalı olarak tayinleri geç açıklamasından dolayı mantıken bayramdan sonra açıklanacağını düşünürken, kalben de hemen bu hafta açıklanmasını arzu ediyorum :) Ayrıca konu başlığı kişisel tahminlere yönelikken, herkesin kendi düşüncesini dile getirmesinden daha doğal ne var?
Toplam 13769 mesaj
«181920212223242526272829»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi