Editörler : Pangaea
«232425262728293031323334»

atilla1478atilla
Şube Müdürü
13 Şubat 2019 16:26

Sabırlı olalım arkadaşlar bu kadar hamleden sonra bakanlığın bizim içinde bir hamlesi olacaktır.

emrah0101
Aday Memur
13 Şubat 2019 16:34

İnşallah. Heyecan ve dua ile bekliyoruz
atilla1478atilla, 5 yıl önce

Sabırlı olalım arkadaşlar bu kadar hamleden sonra bakanlığın bizim içinde bir hamlesi olacaktır.

John Reese
Memur
13 Şubat 2019 16:52

Geç olsun güç olmasın dedik 7 yıl oldu. Eninde sonunda olacaktır, artık fark edilmez değiliz. Sesimiz duyuluyor.

jeklarit
Daire Başkanı
13 Şubat 2019 18:16

benim hissettiğim ve düşüncem sıranın bize de yaklaştığıdır. Du bakalım zaman ne gösterecek

Bilgihademesi, 5 yıl önce

İlgilendirmiyor hocam. Bu yazı SHÇEK ile MEB de memur olup öğretmenlik yeterliliğine sahip kişilerin öğretmen olabilmesi için.

14 Şubat 2019 09:50

Günaydın arkadaşlar. SHÇEK kanuna göre memur olup öğretmenliğe geçeceklerden sonra sıra memur öğretmenlere gelmeli artık. Adalat ve hukuk bunu gerektirir. Var denilen çalışma artık son bulmalıdır. Hükümet müjdeyi tüm öğretmenlik gruplarına vermelidir.

ohh bee
Aday Memur
14 Şubat 2019 10:10

Sçhek'ten memur olanların mezuniyetlerine göre unvanları değiştirildi bikaç ay önce.Bu durumda sadece onlara özel olabilir.

BySeZar
Aday Memur
14 Şubat 2019 18:53

Milli Eğitimeöğretmen dışında memur oladak geçiş yapabiliyor muyuz

15 Şubat 2019 08:32

Günaydın arkadaşlar, hayırlı cumalar. Her gün olduğu gibi bu günde güzel haberlerin duacısıyız. İnanıyoruz ve kazanacağız.

ashil13
Genel Müdür
15 Şubat 2019 14:41

inanmaya devam edin kazanırsınız :)

oturup herkes gibi çalışın

Bilgihademesi, 5 yıl önce

Günaydın arkadaşlar, hayırlı cumalar. Her gün olduğu gibi bu günde güzel haberlerin duacısıyız. İnanıyoruz ve kazanacağız.

muratalp2010
Aday Memur
15 Şubat 2019 15:26

bu işlerde hakkaniyet varsa... olmalı... sosyal hizmetler yasasına göre aynı bakanlık olsa bili dişardan öğretmen alıyorlarsa... diğer kurumlarda çalışanlar rus memurumu... yüce devletim ne yasalar çıkardı bunuda çıkaracaktır ama biz emekli olacağız herhalde...

MAHONİKARLOFÇA
Aday Memur
15 Şubat 2019 15:31

siz böyle soyleye soyleye ne alımlar yapıldı siz böyle devam edin biz yılmayacaz mücadeleye devam

ashil13, 5 yıl önce

inanmaya devam edin kazanırsınız :)

oturup herkes gibi çalışın

ashil13
Genel Müdür
15 Şubat 2019 15:34

Ne alımı yapılmış pardon? Kendinizi kandırmayın. çalışın dostum. milletin hakkına göz uzatmayın

MAHONİKARLOFÇA, 5 yıl önce

siz böyle soyleye soyleye ne alımlar yapıldı siz böyle devam edin biz yılmayacaz mücadeleye devam

18 Şubat 2019 09:15

Günaydın arkadaşlar. Hem memur öğretmenlerin hemde ek atama bekleyen arkadaşlarımızın hayırlı haberler aldığı bir hafta olması dileğiyle. Memur öğretmenler 657 sayılı kanunun 74 maddesine göre kurumlar arası geçiş uygulamasının tekrar açılmasını istiyor. Sayın Bakanımız artık kanuni hakkımızı geri iade etsin.

MAHONİKARLOFÇA
Aday Memur
18 Şubat 2019 09:54

Kimin haklı kimin haksız olduğuna sen mi karar veriyorsun sen kimsin ? Ne işe yararsın ? Kimi nasıl alacağına Devlet sana mı danışacak ? Burdan laf yetiştireceğine icraat yap.

ashil13, 5 yıl önce

Ne alımı yapılmış pardon? Kendinizi kandırmayın. çalışın dostum. milletin hakkına göz uzatmayın

John Reese
Memur
18 Şubat 2019 10:02

Milletin hakkı derken neyi kast ediyorsun? Memur öğretmenler uzaydan mı indi, öğretmenlik kadroları size mi tapulu? Göster tapusunu al kadronu yoksa boş konuşma. Memur öğretmenlerin hepsi en az senin kadar o üzerinde xxx Üniversitesi Eğitim Fakültesi yazan yerlerden mezun. Millet olmadık yerden diploma devşirip öğretmen olurken, şu yazıyı yazdığımız an Meb 2828'lileri Meb'e geçirmeye hazırlanırken siz burdan laf yetiştirince devletin, aaa bak aşil olmaz dedi, biz bunu iptal edelim diyeceğini mi sanıyorsun?

Bu başlığın asıl amacı farkındalık oluşturmak, bilinen her yerde olarak bir yetkiliye denk gelme ihtimalini oluşturmak. Yoksa sizden icazet almak, izin istemek değil.

Bir de dostum falan deme, kaç yaş büyüklerinle konuşuyorsun. İlla bir hitap kullanacaksan hocam demen daha doğru olur.

ashil13, 5 yıl önce

musti160
Aday Memur
19 Şubat 2019 08:38

Günaydın arkadaşlar inş güzel haberler alacağımız günler yakın mücadeleye devam kim ne derse desin bilgi eksikliklerinden anlayışsızlıklardan meydana gelen itiraz,engellemelere aldırmayın hatta dahada arttırın mücadeleyi her kanaldan

ashil13
Genel Müdür
19 Şubat 2019 09:50

Hadi oradan be. Millet aç, işsiz, sen kendini düşünüyorsun. Tabiki kula hakkına girmek istiyorsun dahası ne? Madem bu kadar öğretmenlik sevdalısın, o zaman öğretmen olsaydın vaktiyle

MAHONİKARLOFÇA, 5 yıl önce

Kimin haklı kimin haksız olduğuna sen mi karar veriyorsun sen kimsin ? Ne işe yararsın ? Kimi nasıl alacağına Devlet sana mı danışacak ? Burdan laf yetiştireceğine icraat yap.

iras
Genel Müdür
19 Şubat 2019 09:57

şimdi sana 2006 2007 2008 lise matematik kontenjanının toplamda 100 olduğunu anlatmaya kalkardımda anlamazsın kerdeş

ashil13, 5 yıl önce

Hadi oradan be. Millet aç, işsiz, sen kendini düşünüyorsun. Tabiki kula hakkına girmek istiyorsun dahası ne? Madem bu kadar öğretmenlik sevdalısın, o zaman öğretmen olsaydın vaktiyle

inşaatcıbora
Aday Memur
19 Şubat 2019 09:58

bilen arkadaşlara sormak isterim mühendisim üniversiteden dsi ye geçmek istiyorum bu kurumlararası geçiş mi oluyor zamanı var mı her zman olabilir mi şartını bilen varsa aydınlatırsa memnun olurum

ashil13
Genel Müdür
19 Şubat 2019 10:00

Bak ne güzel, zor şartlarda atanabildiğini, işsizliğin ne olduğunu biliyorsun demek ki KERDEŞ.

iras, 5 yıl önce

şimdi sana 2006 2007 2008 lise matematik kontenjanının toplamda 100 olduğunu anlatmaya kalkardımda anlamazsın kerdeş

Toplam 823 mesaj
«232425262728293031323334»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi