Editörler : oto-danisman-expert
16 Mayıs 2019 14:55

Subay alımlarında ne oldu ne bitti
Beyler subay alımlarında telefonla çağrı bitti mi ne oldu ne bitti. Bilgisi olan varsa burdan bi yazsın.
16 Mayıs 2019 15:21

Ben piyade 1988 bekliyorum ama bakalım iki gündür ses cıkmıyor kimseden

İnşmüh3535
Aday Memur
16 Mayıs 2019 15:31

Herhangi birini arayan olsa oda yazsa bılgı sahıbı olucazda bekliyoruz belkide boşa.

adanalıarkeolog
Aday Memur
16 Mayıs 2019 18:18

Arkadaşlar böyle hepimiz birbbirimizden medet beklersek olacak değil böyle 201 kişilik sadece piyade de boş vardı toplamda 360 boş vardı kara kuvvetlerinde ve çoğu arkadaşımızın telefonu kapalı polis okullarında eğitim görüyorlar yani aramalar ciddi derecede kayması lazımdı. Görünen o ki aramalardan istediklerini alamadılar ve 2 numara aryıor yani iki memur malum hava sıcaz oruçluyuzda çalışmıyorlar arkadaşlar aradıkları numaraya ulaşamıyorlar onu arayuıp duruyorlar. Şimdi bize düşen iki görev var izmir okulununu arayalım sürekli bastıralım aramaları hızlandıralım yada milli savunma bakanlığını arayuıp durumu söyleyim bir elin nesi var iki elin sesi var herkes okulu arar baskı kurarsa sistem hızlı işlemeye başlar. Yoksa 29 mayısta 200 kişilik boş kontenjan verecek KKK lığı. Seneye girecek olanlarda sanacak ki her başvuran girdi hatta boş verdi okullar diye.

fuat ankara
Aday Memur
16 Mayıs 2019 19:21

Doğru diyorsun kardeş bu böyle olmaz arayalım ve buraya da yazalım

WLY5Z8FT
Aday Memur
16 Mayıs 2019 22:29

Arkadaslar yarin mesai saatleri icerisinde arayalim hep birlikte ararsak ciddiye alirlar en azindan

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi