Editörler : F16 Gökçen
«78910111213141516171819

Vazerious
Aday Memur
11 Haziran 2021 18:31

Selamlar, ben bu ilana geçen ay başvurdum. Tek tek süreci anlatmak gerekirse,

Kariyer başvurusundan bir-iki hafta sonra test yapacakları ile ilgili bilgilendirici mail geldi.

Test günü iki ayrı link halinde mail aldım. İlk test 20 dakika 60 soru genel yetenek ama kağıt kalem gerektirmiyor. İkincisi kişilik envanteri testi diyebiliriz. Tamamen nasıl bir insansın soruları, tavsiyem sakin ve yapıcı olan şıklar yönünde ilerlemeniz olur.

Sınava girdikten yaklaşık beş gün sonra telefonla arandım, saat hatta 16.40 idi. Demek ki yoğunluk var diye düşündürdü. Bana sınavımın başarılı olduğunu söyleyip, sinirli bir müşteri gelse nasıl davranırsınız diye soruldu. İkinci soru ise, arkadaşlarınıza sorsak sizi nasıl tanımlarlar sorusuydu. Bu fasılda tatmin edici cevap vermeyenler(burada aynı şehir ve süreçteki birinden anladığım kadarıyla) yeni bir online mülakat daveti almıyor. Ben aldım.

Online mülakat 1 Haziran 15.00'da yapıldı. Üç farklı bölgeden hanımefendi vardı. Normal bir iş görüşmesi gibi ama kariyeriniz bu yönde değil, neden buna yöneldiniz gibi; benimle ilgili olan noktalar daha çok. Buranın da olumlu olması halinde insan kaynakları arayıp teklif verecektir denildi.

Mkrv
Aday Memur
11 Haziran 2021 19:59

Bana telefon da sadece benimle online mülakat gerçekleşeceğini söylediler telefon da bir soru sorulmadı mülakatta da yalnızca bir kişiyle görüştüm benim gibi olan var mı

de007
Aday Memur
11 Haziran 2021 20:02

Dönüş olmadı henüz

Benalindalily, 3 yıl önce

Bana da aynı günde 2 görüntüleme oldu. Mailden dönüş yaparlarsa bana da haber verin lütfen

dagr
Aday Memur
11 Haziran 2021 20:51

Benimkide aynı şekilde oldu. Bir kişiyle görüştüm. Olumlu olursa bölge müdürüyle görüşeceksiniz denildiO görüşmeden olumlu olursa teklif olacakmış benimgibi olan var mı?

Mkrv, 3 yıl önce

Bana telefon da sadece benimle online mülakat gerçekleşeceğini söylediler telefon da bir soru sorulmadı mülakatta da yalnızca bir kişiyle görüştüm benim gibi olan var mı

Fatmaakgzz
Aday Memur
11 Haziran 2021 21:51

Benim de aynen bu şekilde oldu sizinle aynı gün 14.30 da girdim bende sonucu bekliyorum hayırlısı olsun hakkımızda

Vazerious, 3 yıl önce

Selamlar, ben bu ilana geçen ay başvurdum. Tek tek süreci anlatmak gerekirse,

Kariyer başvurusundan bir-iki hafta sonra test yapacakları ile ilgili bilgilendirici mail geldi.

Test günü iki ayrı link halinde mail aldım. İlk test 20 dakika 60 soru genel yetenek ama kağıt kalem gerektirmiyor. İkincisi kişilik envanteri testi diyebiliriz. Tamamen nasıl bir insansın soruları, tavsiyem sakin ve yapıcı olan şıklar yönünde ilerlemeniz olur.

Sınava girdikten yaklaşık beş gün sonra telefonla arandım, saat hatta 16.40 idi. Demek ki yoğunluk var diye düşündürdü. Bana sınavımın başarılı olduğunu söyleyip, sinirli bir müşteri gelse nasıl davranırsınız diye soruldu. İkinci soru ise, arkadaşlarınıza sorsak sizi nasıl tanımlarlar sorusuydu. Bu fasılda tatmin edici cevap vermeyenler(burada aynı şehir ve süreçteki birinden anladığım kadarıyla) yeni bir online mülakat daveti almıyor. Ben aldım.

Online mülakat 1 Haziran 15.00'da yapıldı. Üç farklı bölgeden hanımefendi vardı. Normal bir iş görüşmesi gibi ama kariyeriniz bu yönde değil, neden buna yöneldiniz gibi; benimle ilgili olan noktalar daha çok. Buranın da olumlu olması halinde insan kaynakları arayıp teklif verecektir denildi.

Mkrv
Aday Memur
11 Haziran 2021 22:43

Bana bölge müdürüyle görüşeceksiniz denmedi de olumlu ya da olumsuz olursa haber verirler dendi sürecin yeni başladığını yoğun olduğu söyledi ama genel de iki üç kişi oluyormuş mülakatta bizde neden tek kişiydi acaba

dagr, 3 yıl önce

Benimkide aynı şekilde oldu. Bir kişiyle görüştüm. Olumlu olursa bölge müdürüyle görüşeceksiniz denildiO görüşmeden olumlu olursa teklif olacakmış benimgibi olan var mı?

dagr
Aday Memur
12 Haziran 2021 09:54

Bilemiyorum bende de tek kişi vardı. Başka benim gibi olumlu olursa bölge müdürüyle görüşürsünüz denilen oldu mu?

Mkrv, 3 yıl önce

Bana bölge müdürüyle görüşeceksiniz denmedi de olumlu ya da olumsuz olursa haber verirler dendi sürecin yeni başladığını yoğun olduğu söyledi ama genel de iki üç kişi oluyormuş mülakatta bizde neden tek kişiydi acaba

123sema
Aday Memur
12 Haziran 2021 23:18

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum . Ben bi bankadan Cuma günü iş teklifi aldım maaşı beğenmeyip reddettim şuan da düşününce kimse yeni mezuna iş vermiyor tekrar mail attım sizce kabul ederler mi ?

12 Haziran 2021 23:27

Qnbden mi teklif aldınız
123sema, 3 yıl önce

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum . Ben bi bankadan Cuma günü iş teklifi aldım maaşı beğenmeyip reddettim şuan da düşününce kimse yeni mezuna iş vermiyor tekrar mail attım sizce kabul ederler mi ?

Fatmaakgzz
Aday Memur
12 Haziran 2021 23:35

Hangi pozisyon için teklif aldınız ?

123sema, 3 yıl önce

Alaokettil
Aday Memur
13 Haziran 2021 01:47

Bana online mülakat için gelen mailde 1 kişiyle görüşeceğim yazıyordu. Kamera açılınca karşımda 3 kişi vardı.(şube müdürü - bölge müdürü ve insan kaynakları yöneticisi) Online mülakattan sonra başka mülakat yapılmayacak ay sonuna kadar olumlu olumsuz mutlaka dönüş yapacaklarını söylediler. Ankara gişe için görüşme yaptım. Mülakatlar neye göre tek ya da birkaç kişi anlayamadım

Fatmaakgzz
Aday Memur
13 Haziran 2021 09:11

Merhaba sizin deneyiminiz var mıydı yeni mezun musunuz?

Alaokettil, 3 yıl önce

Bana online mülakat için gelen mailde 1 kişiyle görüşeceğim yazıyordu. Kamera açılınca karşımda 3 kişi vardı.(şube müdürü - bölge müdürü ve insan kaynakları yöneticisi) Online mülakattan sonra başka mülakat yapılmayacak ay sonuna kadar olumlu olumsuz mutlaka dönüş yapacaklarını söylediler. Ankara gişe için görüşme yaptım. Mülakatlar neye göre tek ya da birkaç kişi anlayamadım

Alaokettil
Aday Memur
13 Haziran 2021 14:45

Merhaba, daha önce bir bankanın çağrı merkezinde 1.5 yıl deneyimim var

Mkrv
Aday Memur
13 Haziran 2021 18:33

Bugün aranan oldu mu ben saat 1 gibi insan kaynaklarından arandım ve başka bir pozisyon için tekrar görüşme yapacaklarını söylediler başka var mı aranan

dagr
Aday Memur
13 Haziran 2021 18:56

Hangi pozisyon için görüşeceksiniz tekrar

Mkrv, 3 yıl önce

Bugün aranan oldu mu ben saat 1 gibi insan kaynaklarından arandım ve başka bir pozisyon için tekrar görüşme yapacaklarını söylediler başka var mı aranan

Mkrv
Aday Memur
13 Haziran 2021 19:14

Gişe için olduğunu söylediler daha önceki bireysel içindi

dagr, 3 yıl önce

Hangi pozisyon için görüşeceksiniz tekrar

mclkgl
Aday Memur
13 Haziran 2021 20:48

ben de görüşmeye davet edildim, neler soruyorlar nasıl geçiyor acaba

Mkrv
Aday Memur
13 Haziran 2021 20:55

Yaşadığı ikamet ettiği şehir dışında görüşme yapan var mı

Fatmaakgzz
Aday Memur
13 Haziran 2021 21:05

Mülakattan bahsediyorsunuz sanırım herkes kendi şehrinde yapıyor diye biliyorum ben

Mkrv, 3 yıl önce

Yaşadığı ikamet ettiği şehir dışında görüşme yapan var mı

dagr
Aday Memur
13 Haziran 2021 21:49

Bende bireysel için görüştüm. Olumlu olursa bölge müdürüyle görüşüceksiniz denildi. Ama hiç ses yok daha beklemek en zoru

Mkrv, 3 yıl önce

Gişe için olduğunu söylediler daha önceki bireysel içindi

Toplam 375 mesaj
«78910111213141516171819

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi