Editörler : cihan27E.Kayı Han

muharras
Yasaklı
23 Ocak 2023 21:31

La gardaş ben neden beter olacağım ki daha kime oy vereceğini bilmeyen hatta hiç sevmediğiniz bir aday bile önünüze konulursa oy vermek zorunda olacak olan sizler beter oluyorsunuz. Son 21 yıldır beterin beteri oldunuz. Allah sizi kahru perişan etti hala akillanmadiniz. Bu seçimde komple helak edecek yine akillanmayacaksiniz:)

edebiyat7818, 1 yıl önce
Beter ol zen ve senin gibiler

profil444
Memur
23 Ocak 2023 22:19

şart şart şart yetti gayrı

mhmt4127
Aday Memur
23 Ocak 2023 23:02

Bence aday olarak gösterilecek kişinin kasetini falan çıkarmasınlar diye sona bırakıyorlar. Bu da bir strateji. Ama siz çıkaramadıklarını düşünüyorsunuz. Seçim tarihi belli olsun aday şap diye çıkar ortaya.
muharras, 1 yıl önce

Sen hala masanın bir aday cikarabilecegine inanıyor musun? Bilmem kaçıncı toplantıyı yaptılar daha aday belirleyemediler. Bırak aday belirlemeyi aday konusu bile geçmemiş. Velev ki bir aday çıkarsalar kazanabielcegini mi zannediyorsunuz gerçekten? Hele bir aday ortaya çıksın o zaman asıl tartışmaları görün

akbaba2
Aday Memur
23 Ocak 2023 23:17

Birileri trol diyecek ama memur maaşlarına düşük zam yapılmış olabilir sn Cumhurbaşkanı seçimden önce bir müjde verecektir ama vermese bile reisin yanındayız neden mi ülkemizi oyun Kuran bir ülke haline getirdi pkk ülkemizde neredeyse sıfırlandı yollar köprüler hızlı trenler daha düne kadar mermi ithal ediyorduk ama şu anda iha siha helikopter uçak tank top tüfek füze ne varsa allahın izniyle kendimiz yapıyoruz ecevitin bush un karşısında el pençe divan durduğu günleri tekrardan görmek istemiyorum ya da camilerin tekrar ahıra çevrilmesini istemiyorum,sgk nın batırılmasını istemiyorum hazinenin boşaltılmasını bankaların tekrardan batırılmasını istemiyorum kısacası ülkemin tekrardan 90lı yıllara dönmesini istemiyorum

23 Ocak 2023 23:43

Müjde vermezse %15-20 arasında ben yanında olmam. Benim gibi düşünün memur ve emekli sayısı iktidarı belirleyecek kadar çoktur eminolun
akbaba2, 1 yıl önce

Birileri trol diyecek ama memur maaşlarına düşük zam yapılmış olabilir sn Cumhurbaşkanı seçimden önce bir müjde verecektir ama vermese bile reisin yanındayız neden mi ülkemizi oyun Kuran bir ülke haline getirdi pkk ülkemizde neredeyse sıfırlandı yollar köprüler hızlı trenler daha düne kadar mermi ithal ediyorduk ama şu anda iha siha helikopter uçak tank top tüfek füze ne varsa allahın izniyle kendimiz yapıyoruz ecevitin bush un karşısında el pençe divan durduğu günleri tekrardan görmek istemiyorum ya da camilerin tekrar ahıra çevrilmesini istemiyorum,sgk nın batırılmasını istemiyorum hazinenin boşaltılmasını bankaların tekrardan batırılmasını istemiyorum kısacası ülkemin tekrardan 90lı yıllara dönmesini istemiyorum

erhannn34
Şube Müdürü
24 Ocak 2023 00:28

Şart şapşart hemde ek zam

niyazi özdemir
Kapalı
24 Ocak 2023 00:55

İyi o zaman dükkanı kapatıp gidelim öyle mi? Ne demek kazanamaz? Sen oy vermezsen sittin sene aynı aynı kişi padişahlık yapar! Bu mu istediğin
muharras, 1 yıl önce

Sen hala masanın bir aday cikarabilecegine inanıyor musun? Bilmem kaçıncı toplantıyı yaptılar daha aday belirleyemediler. Bırak aday belirlemeyi aday konusu bile geçmemiş. Velev ki bir aday çıkarsalar kazanabielcegini mi zannediyorsunuz gerçekten? Hele bir aday ortaya çıksın o zaman asıl tartışmaları görün

muharras
Yasaklı
24 Ocak 2023 06:33

Ne demek istiyorsun git oyunu k.ogluna mi ver diyorsun yani. Tevbe estağfurullah yazarken bile elim titredi. Kırarım la o elimi ben :)

niyazi özdemir, 1 yıl önce
İyi o zaman dükkanı kapatıp gidelim öyle mi? Ne demek kazanamaz? Sen oy vermezsen sittin sene aynı aynı kişi padişahlık yapar! Bu mu istediğin

İstikbarat
Aday Memur
24 Ocak 2023 08:02

Muhalefete 3 koyunum olsa yemin ederim teslim etmem. Bunların ülkeyi şuanki hükümetten daha iyi yöneteceğini düşünmek nasıl bir akıl tutulmasıdır??
Stockfish, 1 yıl önce

Ek zam gelmeyecek ama enflasyonun %137 olduğu ülkede 30%'u reva görmeyecekler. Bu hükümetin ülkeye verebileceği bir şey yok. Muhalefet dışında seçenek yok

Fsb.2109
Aday Memur
24 Ocak 2023 12:10

Memurun kolunu kanadını kırdılar.

24 Ocak 2023 12:45

Bu ekonomi politikası ve alım gücü dağılım oranı ve fakirlesmeye razıyım diyorsun. Biri gider biri gelir. yönetemiyorsa o da gider.20 yıldır başkası yönetemez diye bu hale geldik zaten
İstikbarat, 1 yıl önce
Muhalefete 3 koyunum olsa yemin ederim teslim etmem. Bunların ülkeyi şuanki hükümetten daha iyi yöneteceğini düşünmek nasıl bir akıl tutulmasıdır??

mrat58
Aday Memur
24 Ocak 2023 13:09

Verdikleri zam elime geçmeden bitti. Ekmeğe zam kiraya zam aklıma gelmeyen bir sürü ürüne zam. Bunlara zam gelmesin ben zamda istemiyorum. Aldığımız %30 bu zamlar karşısında etkisiz elaman gibi kaldı.

habuldum
Kapalı
24 Ocak 2023 13:22

Meclis kapanır ek zam da gelmez.

24 Ocak 2023 14:30

Varolasin gardasim katılıyorum sana
İstikbarat, 1 yıl önce

Mazeret38
Şef
24 Ocak 2023 14:50

Ver mehteri verrrrr
İstikbarat, 1 yıl önce
24 Ocak 2023 15:35

Şu begenmeyenler akp nin paralı askeri değilse nedir

muharras
Yasaklı
24 Ocak 2023 15:42

Ak partinin parasız gönüllü neferleridir

esasbilirkişi, 1 yıl önce
Şu begenmeyenler akp nin paralı askeri değilse nedir

egevrl
Yasaklı
24 Ocak 2023 16:28

Zam zam diye ağlamayacaksınız o zaman.

muharras, 1 yıl önce

Ak partinin parasız gönüllü neferleridir

muharras
Yasaklı
24 Ocak 2023 16:36

Bak bakalım kaç tane zam diye ağladığım başlık var. Bizim tek derdimiz zam değil. Buradaki bazı memurların derdi şu ki ülkemin ekonomisi batıyorsa batsın yeter ki bana 3 5 kuruş fazla zam versin. Biz bu kafada değiliz kardeş

egevrl, 1 yıl önce

Zam zam diye ağlamayacaksınız o zaman.

WorldLife
Yasaklı
24 Ocak 2023 16:56

Hala mevcut hükümeti destekleyen memurlar var. Hayretle okuyorum mesajları.
Toplam 174 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi