Editörler : swat3410
20 Ekim 2019 04:45

Özel ekip

Selamünaleyküm abilerim Ankara'da balyoz ekibini bilen var mı lakapları da karakuzular ( dizi ile alakası yok giyimlerinden dolayı öyle diyolarmış) önleyici suçlar ve soruşturma ya bağlı ekipler özel yetkileri varmış araçlar da bildiğiniz beysbol sopası var :)

ng93
Kapalı
20 Ekim 2019 08:48

Bu soruyu sormadaki amaç nedir :)

derebeeyi
Memur
20 Ekim 2019 10:12

Onların çok özel yetkileri var bir de araçlarında beysbol sopası değil haydar var :)

20 Ekim 2019 10:49

gördüğünüz yerde kaçın yada ölü taklidi yapın belki kurtulursunuz ..

polizie
Memur
20 Ekim 2019 17:17

Kardeşim kimsenin mevzuata aykırı özel yetkisi olamaz. Gerçekten böyle tipler varsa suç işler, suçun tespiti halinde cezasını misliyle çeker. Kimse de senin arkanda durup ben kurdum emir verdim demez. Polis adam bunu bilmesi lazım.

ikinokta1
Aday Memur
20 Ekim 2019 20:07

Ayrıca yetiştirme yurdunda büyümüş kimsesi olmayan gözü kara polisleri seçip kurmuşlar ekibi

Poliss155
Memur
20 Ekim 2019 21:16

İri yarı olanlardan sectiler Bi 20 30 kişilik ekip.
20 Ekim 2019 23:17

Balyoz ekip her ilde olur asayis sube emrinde sivil calisir ama ozel yetki falan olmaz kavgaya mudahele etkilidirler. polisin etkili gucudur..

Thesby
Aday Memur
21 Ekim 2019 00:46

Abilere sordum ben yalnız ;)

ng93, 4 yıl önce

Bu soruyu sormadaki amaç nedir :)

Gökkushagı
Yasaklı
21 Ekim 2019 08:28

Ya arkadaş masumca bi soru sormuş neden gerçeğe aykırı bilgi veriyosub ki. Baksana vatandaş bile öğrenmiş artık o balyoz ekibi be icraatlerini. Emniyet olarak şeffaf olmamız lazım neyse o. Kardeşim o balyoz ekibe denk gelmemeye çalışın nerde ne zaman çıkar karşınıza şaşırıverirsiniz bi bakmışsın girmişler koluna gel bakalım deyip çekmişler kenara sonra da götürürler merkeze verirler çaylak polislere nezarete attırırlar... Aman dikkat... Aslında her ilde kurulmasına gerek yoktu ama idare bizden daha iyi bilir demek ki her ile lazımmış bu özel timden

polizie, 4 yıl önce

Kardeşim kimsenin mevzuata aykırı özel yetkisi olamaz. Gerçekten böyle tipler varsa suç işler, suçun tespiti halinde cezasını misliyle çeker. Kimse de senin arkanda durup ben kurdum emir verdim demez. Polis adam bunu bilmesi lazım.

JanissaryWolves
Daire Başkanı
21 Ekim 2019 17:27

Elindeki kumandayı derhal bırak o televizyonun başından uzaklaş polisiye dizilerin dozajını azalt

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi