Editörler : E.Kayı Han

Kapalı
28 Mayıs 2011 00:06

Fetullah Gülen neden Amerikadan gelemiyor???

Evet sizce neden????????Hemde akp iktidarında.

Serious saM
Kapalı
28 Mayıs 2011 00:08

uçak fobisi ilk aklıma gelen

masumkatil
Daire Başkanı

rahatı iyi pennsylvania'da.

vatan sevdalısı diye bahsederler birde...

karaten_77
Yasaklı

obama ve cıa ey elinin altında istiyor..

28 Mayıs 2011 00:09

fethullah gülen hocaefendinin,

Amerika'daki varlığına tahammül edemeyenler,

Türkiye'de atmaca gibi parçalarlar.

isabetli karar.

birde türkiye sevgisinin ölçüsünü ülkesine dönmesi olarak değerlendirilmesi yok mu,

eminim çok istiyorlardır,

gelse de ülkeyi kaosa sürükleyebileceğimiz bir malzeme çıksa diye,

hoca gelmiyorsa emin olun ki,

ülkesini sizden daha çok sevdiği ve düşündüğü içindir.

Düşünce Entelijans'ı
Daire Başkanı
28 Mayıs 2011 00:10

gelemiyor diye birşey yok

şimdilik gelmeyi uygun bulmuyor

eminimki gelse bazı ruhu kömürleşmiş gözü dönmüş insanlıktan çıkmış vahi yaratıklar havaalanı önüne gerekirse barikat kurar ülkeye girmesine sözde engel olmaya çalışır

hani abdullah gül köşke çıkmasın diye köşk önünde nöbet tutan hatta deyim yerindeyse eşkiya gibi yol kesen ruh hastalırı gibi

hem merak ettim başlık sahibi

fetullah gülen türkiyede olsa ne olmasa ne?seni neden bu kadar ilgilendiriyor?gelse koşa koşa gidip elini mi öpecen duasını mı alacan?

bak ciddi sordum sende ciddi cevap ver

amerakida olmasından sana ne?

UZAYYOLU
Kapalı
28 Mayıs 2011 00:11

Ahmet Şıkın toplatılan kitabında Feto nun istihbarata özel ilgisi olduğu ve bu yüzden emniyette ve milli istihbaratta kadrolaşma yoluna gittiği ve ameikan istihbaratınada yardımcı olduğu yazıyor.Bencede dinler arası diyalogu savunması da amerikaya yapılan yağcılıktan başka bişey değil yoksa amerika neden tutsun bu adamı??

'goker35'
Yasaklı
28 Mayıs 2011 00:12

ben sorduğumda ilgiden birşey yapamaz onu görmek için bile milyonlar sıraya girer öyle İslam büyüğüdür.Asrın en büyük müslümanıdır cevap bu cemaatçilerde.

f..... kimki haşa Allah yerine mi koydunuz kendinizi kim daha müslüman iman ölçer mi icat ettiniz.Yoksa dinimizin gereği Papanın misyonunu yapmak mı oldu!!!!!!!

masumkatil
Daire Başkanı
28 Mayıs 2011 00:13

her zaman aglıyor televizyonda erzurumu özledim özledim diye.vatanımı özledim diye.

madem çok özlemiş gelsin hocanız.kimsenin bişey dediği yok.

bizim kapı gibi cüppeli Ahmet Hocamız var.

UZAYYOLU
Kapalı
28 Mayıs 2011 00:14

İşte nedenini yazdım düşünce heaa ya gelsin diye dört gözle yolunu bekliyorum gelsin de bi elini öpem diodum :))) Niye kızdın ki??Herkes ağzına dayamış şartlar uygun değil nasıl uygun değil görende chp iktidarı var sanacak.Akabe iktidarı cumhurbaşkanı da sizden ve şartlar uygun değil çooook komik :)))Ha amerikaya az daha hizmet edicek dersen anlarım be arkadaş.

ramazzoli
Müsteşar
28 Mayıs 2011 00:15

bir gazateci ile yaptığı söyleşiden alıntı... yıl 2009

Temel felsefesini "diyalog" üzerine kuran Gülen, her şey ve her konunun konsensüs ile yapılmasından yana olduğunu özellikle vurguluyordu.

Söz o günlerde ABD'deki oturma izni ve yurda dönüp dönmeyeceğine geldiğinde duygusaldı. 2009'a kadar ABD'de yaşamasıyla ilgili bir problemin olmadığını, bu durumun Türkiye'deki bazı medya organlarında yanlış aktarıldığını özellikle vurguladı. Ancak aklı Türkiye'deydi. Daha önce medyaya yansıyan Türkiye'den gelen toprakları nasıl kokladığını söyledi. Gözleri doldu. Dayanamadım sordum ve cevabını da aldım, elbette Türkiye'ye dönmek istiyordu ama şunu da ekliyordu: "Gelişim ülkemde sorun yaratacaksa, bu hasrete dayanmaya devam ederim".

28 Mayıs 2011 00:15

lanetli başlığın birinde bana bu soruyu yönelten kişi,

sorunuzun cevabını buradan verdim.

masumkatil
Daire Başkanı
28 Mayıs 2011 00:16

Yahu ne sorun olacak.

Hükümet sizde

cumhurbaskanı sizde

yönetim iktidar medya mit polis sizde

kim ne diyebilirki hocanıza?

cantürkiyem58
Yasaklı
28 Mayıs 2011 00:17

FETULLAH GULEN TAM OLARAK NEDIR?

SIYASETCI?

HAYIRSEVER?

YAZAR?

EVLIYA?

MEHDI?

KARDINAL?

HASTA?

AJAN?

HERKES YANLI VE TARAFLI AMA

BENCE SIYASETCI.

CUNKU REFERANDUMDA MEZARDAN ''EVET!'' DIYECEK OLULER DIRILTILMELI DEMISTI. BASBAKAN ERDOGAN BILE O KADAR UCMAMISTI...

Memur_us
Yasaklı

"Gelişim ülkemde sorun yaratacaksa, bu hasrete dayanmaya devam ederim".

biz tayyibe katlanıyoruz yıllardır fettulaha mı katlanamıyacağız

gelsin gelsin...

Düşünce Entelijans'ı
Daire Başkanı

göker sen ne kadar terbiyesiz bir adamsın be çarkçı kemal özentisi

HAŞA ALLAH YERİNE KOYMAK...bu ifade şirktir islamdan çıkarır insnaı

tek bir allah vardır

eşi benzeri ortagı olmaz

kimse onun yerine HAŞA kelimesi ön ekli olarak bile konamaz

ama gerçi senin gibi trişka matruşka cengaver müminler için din neki?

hayatında 3-4-5...6 sırada olan bir kavram için yazılan sanıtrlar vebaldir günahtır haramdır

elimde iman ölçer mi var?valla iman allah ölçer ama dilin eşşek arısı sokasıca diyebilecegim kadar bozuk

ve dini bilgin eksi hesaptan temerrüte girecek kadar da fason

şaka yapmıyorum ciddiyim

bu densiz ifaden için allahtan tevbe dile

geberip gitmeden önce belki kabul eder huzuurna enaızndan şirkten arınmıs şekilde çıkarısn

28 Mayıs 2011 00:18

Çünkü ortak yapım bir operasyon var.

Yönetim karargahının Türkiye'de olması onlar için handikap olur.

Haliyle en güvenilir yerde kalmayı tercih edecektir.

Riskten uzak elinde kumanda ortaklarıyla iştişare halinde komutlar veriyor ve şekillendiriyor.

Haliyle belli oranda bir güç elde etmiş olan hareketin yöneticisinin kendi topraklarında yaşaması Abd için bulunmaz nimet.

arıyor_aranıyor
Şube Müdürü

Uzaktan paralı eğitim verdiği için

UZAYYOLU
Kapalı

Ağla işte acitasyonn ve de acitasyonnn öhööööö gelemiyorum :)))Ne gibi sorun olabilir???Biri bunun cevabını versin???İktidarsınız cumhurbaşkanısınız eeeeeeee????????????

masumkatil
Daire Başkanı

gecenlerde bir herkul org sitesi mi ne cemaatcilerin bir sitesi var orada bir video gördüm.internetin zararların bahsediliyordu hocaları.

aradan pek zaman gecmeden internetde yasaklar kamuoyuna duyuruldu.kesinlikle bir siyasetçi

murattt40
Memur

papaza papa hazretleri diyen kişi niye gelsin anadoluya o şimdi amerikada hayaldi gerçek oldu:))

Toplam 313 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi