Editörler : crops35

Keenlemyekün27
Aday Memur
07 Ocak 2019 22:02

Teşekkür ederim cevabınız için.

efulim9, 5 yıl önce

10 katı diye aklımda kalmiş yani 30 kişi çağrılıp 3 kişi alınacak

samarra1994
Kapalı
07 Ocak 2019 22:12

jandarma zor olur diyolar askeri disiplin hissediliyormus ama pekde seçme sansım yok acıkcası şu an bakalım kımın kısmetı ıse o uc kısı kazanacak zaten:)

olmazsa başka yerleri zorlıcaz artık sizede başarılar.

efulim9, 5 yıl önce

Kesinlikle beklemek çok zor .İnşallah olur .Jandarma bugün yarın aciklanacakmis face biri aramis

sahinabdurrahim
Aday Memur
07 Ocak 2019 22:25

Arkadaşlar kusura bakmayın başlık dışı olacak biraz ama . Bu diyanet avukatlığı ile ilgili bilgi eda

sahinabdurrahim
Aday Memur
07 Ocak 2019 22:26

Arkadaşlar kusura bakmayın başlık dışı olacak ama , diyanet avukatlığı ile ilgili Bilgi edinebilen var mı

efulim9
Memur
07 Ocak 2019 22:46

Benim tek endişem maaş :/ umarim diger kurumlardan farki yoktur.Çünkü daha sonra kurum değişikliği için uğraşmak istemiyorum.

samarra1994, 5 yıl önce

jandarma zor olur diyolar askeri disiplin hissediliyormus ama pekde seçme sansım yok acıkcası şu an bakalım kımın kısmetı ıse o uc kısı kazanacak zaten:)

olmazsa başka yerleri zorlıcaz artık sizede başarılar.

arm.01
Aday Memur
10 Ocak 2019 16:02

maşallah atama kesinleşti herhalde, kurum değişikliği safhasına geçtiniz :)

efulim9, 5 yıl önce

Benim tek endişem maaş :/ umarim diger kurumlardan farki yoktur.Çünkü daha sonra kurum değişikliği için uğraşmak istemiyorum.

efulim9
Memur
10 Ocak 2019 16:45

:)haklısınız

arm.01, 5 yıl önce

maşallah atama kesinleşti herhalde, kurum değişikliği safhasına geçtiniz :)

efulim9
Memur
18 Ocak 2019 14:43

Mülakata girecek arkadaşlar ,mülakat öncesi sınav hakkında bilginiz var mı ? Ayrıca maaş ve tayin zorluğuna rağmen mülakata girecek misin ?

Bir de benim katılma durumum kesin değil ama inşallah bunun için araya birilerini sokma gibi fikirleriniz yoktur

efulim9, 5 yıl önce

:)haklısınız

18 Ocak 2019 15:53

Sıze daha once de jandarma avukatı tanıyorm maası 4450 dememe ragmen ( su an zamla 4800 olmustur) maasa ragmen nıye dıyosunuz kı normal kurum ıste bu baska kurumlarda 10 bın alınıyo sanıyosunuz galıba:) ayrıca kurumu mulakat oncesı kotulemenız de hos degıl sız burda kotu bıse yazınca ınsanlar gırmıcek degıl

efulim9, 5 yıl önce

Mülakata girecek arkadaşlar ,mülakat öncesi sınav hakkında bilginiz var mı ? Ayrıca maaş ve tayin zorluğuna rağmen mülakata girecek misin ?

Bir de benim katılma durumum kesin değil ama inşallah bunun için araya birilerini sokma gibi fikirleriniz yoktur

efulim9
Memur
18 Ocak 2019 16:00

Kurumu kötülemek gibi niyetim yok .Jandarmanın geçmiş yıllardaki alimlarla ilgili tüm yorumları okudum diyebilirim. Ve ciddi anlamda iyi yorum yok ,tayin zor maaş düşük denilmiş hep ,hep ama istisnasi bu seneki alima ait ve sizsiniz:).Bunlardan ötürü tercih edilmeyen kurummus nitekim bu sene 81.5 kapattı. Söylediğim gibi kurumu kötüleme gibi niyetim yok olanı konuşulanı paylasiyorum.

Çılgın bediş25, 5 yıl önce

Sıze daha once de jandarma avukatı tanıyorm maası 4450 dememe ragmen ( su an zamla 4800 olmustur) maasa ragmen nıye dıyosunuz kı normal kurum ıste bu baska kurumlarda 10 bın alınıyo sanıyosunuz galıba:) ayrıca kurumu mulakat oncesı kotulemenız de hos degıl sız burda kotu bıse yazınca ınsanlar gırmıcek degıl

efulim9
Memur
18 Ocak 2019 16:02

ve doğal olarak o kadar yorumdan sonra sizin maaş yorumunuz beni rahatlattirmadi yukarlardabahsetmistim zaten

efulim9, 5 yıl önce

Kurumu kötülemek gibi niyetim yok .Jandarmanın geçmiş yıllardaki alimlarla ilgili tüm yorumları okudum diyebilirim. Ve ciddi anlamda iyi yorum yok ,tayin zor maaş düşük denilmiş hep ,hep ama istisnasi bu seneki alima ait ve sizsiniz:).Bunlardan ötürü tercih edilmeyen kurummus nitekim bu sene 81.5 kapattı. Söylediğim gibi kurumu kötüleme gibi niyetim yok olanı konuşulanı paylasiyorum.

18 Ocak 2019 16:06

Kotuleme amacınız yoksa lafımı gerı alıyorm maas konusunda da herkes rahat olabılır zamsız halı 4450ydı vekalet de yıllık 10 bın dırek jandarma avukatı soyledıgı ıcın kesın ve net bılgı yogunluk olarak da somucta mesaı saatı var

efulim9, 5 yıl önce

efulim9
Memur
18 Ocak 2019 16:09

Şimdi bi düşündüm de hem kotulesem size ne ,belki begenmiyorum,kurumun faaliyetlerinden vs memnun değilim elestiriyorum burda Aaa ne var yani? mülakat öncesi diye elestiremeyecek miyiz hoş değilmiş garip :) Zaten dediginiz gibi insanlar kendileri karar verirler.

efulim9, 5 yıl önce

ve doğal olarak o kadar yorumdan sonra sizin maaş yorumunuz beni rahatlattirmadi yukarlardabahsetmistim zaten

lawyer.drogo
Aday Memur
22 Ocak 2019 15:29

30 kişiden 3 kişi alınacak (ihtimal zor gibi), bir arkadaşım Ankara'dan uzakta oturuyor, o gelmeyecem dedi bugün, ben yakın oturuyorum ama bu kurum için de tayin vs. sıkıntı çekmeye değer mi bilemiyorum açıkçası. Sivil memur olmak zormuş, astsubay bile laf söyleyebilirmiş falan filan. Ben de katılıp katılmama konusunda emin değilim açıkçası. Bir de burada kurum avukatı tam olarak hangi davalara bakıyor bilen var mı?

efulim9, 5 yıl önce

efulim9
Memur
22 Ocak 2019 19:28

Valla ben de Ankara'ya uzagim :/ Sizin Puanınız kac

lawyer.drogo, 5 yıl önce

30 kişiden 3 kişi alınacak (ihtimal zor gibi), bir arkadaşım Ankara'dan uzakta oturuyor, o gelmeyecem dedi bugün, ben yakın oturuyorum ama bu kurum için de tayin vs. sıkıntı çekmeye değer mi bilemiyorum açıkçası. Sivil memur olmak zormuş, astsubay bile laf söyleyebilirmiş falan filan. Ben de katılıp katılmama konusunda emin değilim açıkçası. Bir de burada kurum avukatı tam olarak hangi davalara bakıyor bilen var mı?

lawyer.drogo
Aday Memur
23 Ocak 2019 10:56

85 puanım var. Kaçla kapattı acaba bilginiz var mı?

efulim9, 5 yıl önce

Valla ben de Ankara'ya uzagim :/ Sizin Puanınız kac

efulim9
Memur
23 Ocak 2019 11:11

81.5la kapattı (tercih edilmemiş bildiğin..

lawyer.drogo, 5 yıl önce

85 puanım var. Kaçla kapattı acaba bilginiz var mı?

efulim9
Memur
23 Ocak 2019 11:13

Sizin puanınızda benimki gibi kritik keşke merkezi de atanqbilecek puan slsaydik da açıktan alımlara gerek duymasaydik

efulim9, 5 yıl önce

81.5la kapattı (tercih edilmemiş bildiğin..

lawyer.drogo
Aday Memur
23 Ocak 2019 15:58

Keşke. Tabi 81,5 la kapatmasının çok sebebi varmış araştırdığım kadarıyla :)

efulim9, 5 yıl önce

Sizin puanınızda benimki gibi kritik keşke merkezi de atanqbilecek puan slsaydik da açıktan alımlara gerek duymasaydik

Keenlemyekün27
Aday Memur
23 Ocak 2019 17:03

Ne gibi sebepler acaba sayın meslektaşım?

lawyer.drogo, 5 yıl önce

Keşke. Tabi 81,5 la kapatmasının çok sebebi varmış araştırdığım kadarıyla :)

Toplam 75 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi