Editörler : ayşegül bgm
16 Ocak 2022 19:07

Her yer istemiyor rapor aynen ama cogu istemis ve bir cok kisi aldi bu rapordan...ben almadim henuz ,duyuru gelsin oyle alirim acelem yok.
husaysem066, 2 yıl önce
Yok yeni atandım yani bende zimmet ve duyuru bekliyorum

Nurse.172
Aday Memur
16 Ocak 2022 19:09

Maalesef hepten yanlış anlayan sensin. Bir önceki atamada atandım. Benim atandığım hastane asm den alınan raporu kabul ederken, şehir hastanesine atanan arkadaşım psikiyatri uzmanından rapor almak zorunda kaldı. Bırak sadece formu kabul etmelerini.

husaysem066, 2 yıl önce
Hayır önceki atamada öyle bir belge yok. 1. Maddedeki evraktan bahsediyorlardı parantez içinde (ek-2) den bahsediyor onu doldurmaları yeterli. Millet hepten yanlış anlamış.

husaysem066
Memur
16 Ocak 2022 19:16

Peki bunu nereden öğrenebiliriz ? Hastane bana sadece yhgm ye bak oradaki evraklar yayınlanınca getir dediler. Psikiyatri raporu vs yok duyuruda ek 2 den bahsediyor önceki atamqda
Nurse.172, 2 yıl önce

Maalesef hepten yanlış anlayan sensin. Bir önceki atamada atandım. Benim atandığım hastane asm den alınan raporu kabul ederken, şehir hastanesine atanan arkadaşım psikiyatri uzmanından rapor almak zorunda kaldı. Bırak sadece formu kabul etmelerini.

Lisansiyerhemsire
Aday Memur
16 Ocak 2022 19:19

Atandıgın hastaneyi ara,bana da duyuru sonrası net açıklama yaparız demişlerdi.Bende eski alımlarda sağlık raporunu nasıl kabul ettiniz peki dedim,asmden alınanı hep kabul ettik dedi
husaysem066, 2 yıl önce
Peki bunu nereden öğrenebiliriz ? Hastane bana sadece yhgm ye bak oradaki evraklar yayınlanınca getir dediler. Psikiyatri raporu vs yok duyuruda ek 2 den bahsediyor önceki atamqda

husaysem066
Memur
16 Ocak 2022 19:21

Tamamdır teşekkürler
Lisansiyerhemsire, 2 yıl önce
Atandıgın hastaneyi ara,bana da duyuru sonrası net açıklama yaparız demişlerdi.Bende eski alımlarda sağlık raporunu nasıl kabul ettiniz peki dedim,asmden alınanı hep kabul ettik dedi

husaysem066
Memur
16 Ocak 2022 21:55

Özel hastaneden alınabiliyor mu bu rapor çünkü randevu alınmıyoda ? En erken 1 Şubat diyor

Lisansiyerhemsire
Aday Memur
16 Ocak 2022 21:58

Sanmıyorum, hekimden rica edip durumunuzu bildirseniz yardımcı olabilirler.Veya kurumu arayın asmden alınıyorsa 5dklık iş
husaysem066, 2 yıl önce
Özel hastaneden alınabiliyor mu bu rapor çünkü randevu alınmıyoda ? En erken 1 Şubat diyor

husaysem066
Memur
16 Ocak 2022 21:59

Teşekkürler
Sanmıyorum, hekimden rica edip durumunuzu bildirseniz yardımcı olabilirler.Veya kurumu arayın asmden alınıyorsa 5dklık iş

Nurse.172
Aday Memur
16 Ocak 2022 22:33

Hayır özelden alınamıyor. Atandığın kurum ile görüş. Eğer asm raporunu kabul ediyorlarsa asm den alman en kolayı olur. Ama kabul etmiyorlarsa psikiyatri uzmanından alman gerekecek.

husaysem066, 2 yıl önce

husaysem066
Memur
16 Ocak 2022 22:36

Uzman derken herha gş devlet hastanesi psikiyatri bölümü olmuyor mu
Nurse.172, 2 yıl önce

Hayır özelden alınamıyor. Atandığın kurum ile görüş. Eğer asm raporunu kabul ediyorlarsa asm den alman en kolayı olur. Ama kabul etmiyorlarsa psikiyatri uzmanından alman gerekecek.

Nurse.172
Aday Memur
16 Ocak 2022 22:40

Oradakiler de zaten psikiyatri uzmanı. Sağlık bölümü okuyup işleyişe bu kadar uzak birini ilk kez görüyorum. Bu başarından dolayı tebrik ederim seni :)

husaysem066, 2 yıl önce
Uzman derken herha gş devlet hastanesi psikiyatri bölümü olmuyor mu

husaysem066
Memur
16 Ocak 2022 22:41

Ne alakası var ?
Nurse.172, 2 yıl önce

Oradakiler de zaten psikiyatri uzmanı. Sağlık bölümü okuyup işleyişe bu kadar uzak birini ilk kez görüyorum. Bu başarından dolayı tebrik ederim seni :)

husaysem066
Memur
16 Ocak 2022 22:46

Şimdi sordumda önceden atanan ay ı hastaneden birine atandığı hastaneden almış 50 ye başka hastaneninkini kabul etmemişler
Nurse.172, 2 yıl önce

16 Ocak 2022 23:46

Bende atandığım hastaneyi aradım bu hastaneden alırsınız başka yerden almanıza gerek yok dediler
husaysem066, 2 yıl önce
Şimdi sordumda önceden atanan ay ı hastaneden birine atandığı hastaneden almış 50 ye başka hastaneninkini kabul etmemişler

husaysem066
Memur
17 Ocak 2022 00:13

Ama sorduğumda buranın doktorları gıcık randevusuz bakmıyolar dedi ve en yakın randevu 20 gün sonra yani iş sıkıntıya u rapor işi gıcık aile hekiminden alaca şuan bulunduğum yerde bide devletten alacam nolur nolmaz en azından elimde bulunsun.
Ansttek, 2 yıl önce
Bende atandığım hastaneyi aradım bu hastaneden alırsınız başka yerden almanıza gerek yok dediler

husaysem066
Memur
17 Ocak 2022 00:15

Arkadaşlar Aile hekimi veya devletten akıl sağlığı raporu alacaklar için dikkat etmeleri gereken hususu öğrendim. Raporda "Akıl sağlığı yerindedir , Çalışabilir, Çalışmaya Engel bir durum yoktur" ibaresi kesin bulunsun bulunmuyorsa doktora yazdırtın.
17 Ocak 2022 00:17

Haklısınız hocam garanti olsun diyorsanız alın
husaysem066, 2 yıl önce
Ama sorduğumda buranın doktorları gıcık randevusuz bakmıyolar dedi ve en yakın randevu 20 gün sonra yani iş sıkıntıya u rapor işi gıcık aile hekiminden alaca şuan bulunduğum yerde bide devletten alacam nolur nolmaz en azından elimde bulunsun.
Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi