Editörler : "eskiyara"Pangaea
27 Haziran 2022 15:57

Norm fazlası idareci İl ici tayin
Sizce norm fazlası idareci il içi basvuru ekranında "norm fazlasıyim" maddesini secebilir mi? yoksa sadece öğretmenler icin mi o madde.

vkgz6
Şube Müdürü
27 Haziran 2022 16:01

yani bence basvuramaz ama sizler ne dersiniz merak ettim

okuryazar3
Müsteşar
27 Haziran 2022 16:11

idareci atamaları ile öğretmen atamaları farklıdır.Öğretmenliğe terfi edecekseniz işaretleyin:))

MaxPayn
Daire Başkanı
27 Haziran 2022 19:05

Norm fazlası idareci atamalari ne zaman yapılır bunu ben de merak ediyorum.

hugo.almeida
Kapalı
27 Haziran 2022 21:04

Net bir tarih yazmıyorlar buna.

MaxPayn, 2 yıl önce
Norm fazlası idareci atamalari ne zaman yapılır bunu ben de merak ediyorum.

MaxPayn
Daire Başkanı
27 Haziran 2022 21:07

Peki yeniden yönetici ataması ile birlikte yapılabilir mi yoksa ayrı bir atama mı olur
hugo.almeida, 2 yıl önce

Net bir tarih yazmıyorlar buna.

hugo.almeida
Kapalı
27 Haziran 2022 21:11

Birlikte yapamazlar. Ya önce ya sonra.

MaxPayn, 2 yıl önce
Peki yeniden yönetici ataması ile birlikte yapılabilir mi yoksa ayrı bir atama mı olur

Ddevran
Genel Müdür
27 Haziran 2022 21:45

Hocam kapanan norm fazlası olan alani kaldırılan yöneticilerin durumları meb görevlendirme yönetmeliğinin bir maddesinde cok net yazıyor dilekçe ile hallediyorsunuz

MaxPayn
Daire Başkanı
27 Haziran 2022 22:55

İlgili mevzuatında belirtilen yöneticilik norm kadrosuna esas kriterler çerçevesinde müdür veya müdür yardımcısı norm kadrolarının bazıları veya tamamı kaldırılan eğitim kurumlarında norm kadro fazlası olanlar, il içinde ilan edilecek durumlarına uygun ihtiyaç bulunan eğitim kurumlarına aynı yöneticilik görevi ile sınırlı olmak ve kalan görev sürelerini tamamlamak üzere yönetici olarak görevlendirilme isteğinde bulunabilir. İlgili yönetmeliğin 36. maddesine göre il içi atanma isteğinde bulunabilir diyor.
Ddevran, 2 yıl önce

Hocam kapanan norm fazlası olan alani kaldırılan yöneticilerin durumları meb görevlendirme yönetmeliğinin bir maddesinde cok net yazıyor dilekçe ile hallediyorsunuz

vkgz6
Şube Müdürü
28 Haziran 2022 00:08

o zaman başka ilçeye normal tayin isteyip ogretmenlige gececegim ve sonra 3 yıl tayin isteyemeyecegim :)

MaxPayn
Daire Başkanı
28 Haziran 2022 06:08

Hayır. Norm fazlası idareci il içi yönetici kadrosu münhal bulunan istediği bir kuruma dilekçe ile atanabilir diyor yönetmelikte.
vkgz6, 2 yıl önce
o zaman başka ilçeye normal tayin isteyip ogretmenlige gececegim ve sonra 3 yıl tayin isteyemeyecegim :)

vkgz6
Şube Müdürü
28 Haziran 2022 07:49

idarecik hayatimi bitiriyorum
MaxPayn, 2 yıl önce
Hayır. Norm fazlası idareci il içi yönetici kadrosu münhal bulunan istediği bir kuruma dilekçe ile atanabilir diyor yönetmelikte.
Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi