Editörler : F16 Gökçen

ahkalin
Aday Memur
04 Temmuz 2019 22:21

değerli arkadaşlar bu hesaplara itibat etmeyin bu sınavdan 100 net çıkartacak hiç kimse dersaneye falan gitmez. 100 ve üzeri net yapan 30 kişiyi geçmez bu sınavlarda bunlarda ya doktor ya mühendis ya mat. öğrt. yada asker olur genelde de dershane kapısının önünden de geçmezler
poyrazadaliii, 5 yıl önce

Dershane sizi çalışmaya teşvik edecektir,siz yeter ki uyumlu olun,günlük çalışmanızı eksik etmeyin,birebir etüt Hocalarınızı sistemli takip edin başarı gelecektir eminim.Kuzey Akademi ile kardeşim bu sene şükür net yaptı.

Camunas
Aday Memur
04 Temmuz 2019 23:56

Diğer arkadaşa da aynısını söyledim. Dgs hukuk için ankara mı istanbul mu tarzı seçenekler büyük lüks.. yani seçmek size kalacaksa için ilk 50 ye hadi olmadı ilk 100e girmenizlazım. Giremezseniz neresi olursa kabul edip yazmanız gerekiyor. Merak ettiğiniz bir şey olursa cevaplarım.. başarılar..
kirazefranurkiraz, 5 yıl önce

Aklımdasınız ve sizi ekleyeceğim,sorularım olursa inşallah soracağım:) İstanbul mu? Ankara mı? yazayım sizce.

abdullah321
Aday Memur
05 Temmuz 2019 09:43

Harita Mühendisliğinin puanları düşer mi hesaplamalarda 290 civarı puanım çıkıyor gelir mi acaba

damlaberen57
Yasaklı
05 Temmuz 2019 21:21

DGS için faydalı bilgiler vermeniz ve arkadaşlarla ilgilenmeniz büyük bir nezaket,kendi adıma teşekürler.Hedefiniz ne kadar yüksek olursa netinizde o kadar iyi olur.

Camunas, 5 yıl önce
Diğer arkadaşa da aynısını söyledim. Dgs hukuk için ankara mı istanbul mu tarzı seçenekler büyük lüks.. yani seçmek size kalacaksa için ilk 50 ye hadi olmadı ilk 100e girmenizlazım. Giremezseniz neresi olursa kabul edip yazmanız gerekiyor. Merak ettiğiniz bir şey olursa cevaplarım.. başarılar..

damlaberen57
Yasaklı
05 Temmuz 2019 21:25

Benim birçok tanıdığım Bu dönem Kuzey Akademi ile 90 ve üstü net çıkardı bir iki kişi 85 net dedi.Çalışınca ve günlük çalışmalarınızı aksatmassanız 90 üstü rahat bu sınavda çıkar.Kolay değil tabi ama yıllık neredeyse 50000 üstü soru çözen tanıdıklarım var.

ahkalin, 5 yıl önce
değerli arkadaşlar bu hesaplara itibat etmeyin bu sınavdan 100 net çıkartacak hiç kimse dersaneye falan gitmez. 100 ve üzeri net yapan 30 kişiyi geçmez bu sınavlarda bunlarda ya doktor ya mühendis ya mat. öğrt. yada asker olur genelde de dershane kapısının önünden de geçmezler

damlaberen57
Yasaklı
05 Temmuz 2019 21:32

Hedefinizi en yüksekte tutmak sizi motive eder ve yazdığınız neti inşallah yakalarsınız.Ben 2017 yılında Kuzey Akademi ile istediğim netleri ve ünv. şükür kavuşmuştum,darısı sana olsun tatlım.

kirazefranurkiraz, 5 yıl önce

2020İçin bende erken kaydımı oldum:) İnşallah 100 e yakın ve üstü net hedefliyorum.Bu dönem arkadaşlarımın netleri genelde 90 üstü çoğu arkadaşım çok mutlu ve büyük bir yükü üzerlerinden attılar.Kuzey Akademi Ankara için gidilebilecek çok sistemli bir dershane gerçekten.

karacauzmez
Yasaklı
05 Temmuz 2019 22:05

Net sayılarına çok takılmam ama istediğiniz bölüm için kaliteli bir dershane şart derim.İstediğiniz başarıyı çalışarak yakalayabilmeniz için iyi hoca,birebir etüt,bol soru,deneme kampı ve bol soru ,kaliteli yayınlar lazım.85 net yeterse sizin olsun,90-95 vb..... artık size kalmış.

damlaberen57, 5 yıl önce

Benim birçok tanıdığım Bu dönem Kuzey Akademi ile 90 ve üstü net çıkardı bir iki kişi 85 net dedi.Çalışınca ve günlük çalışmalarınızı aksatmassanız 90 üstü rahat bu sınavda çıkar.Kolay değil tabi ama yıllık neredeyse 50000 üstü soru çözen tanıdıklarım var.

Camunas
Aday Memur
06 Temmuz 2019 00:52

Rica ederim ne demek.. hem öğretmen olduğumdan hem adaletten hukuka geçtiğimden, özellikle de sınav süreçlerini öğrencilerimle yürüttüğümden faydalı bi şekilde yardımcı olabilirim aklınıza ne takılıyorsa.. isteyen buradan veya mesaj atarak istediğini sorabilir.. seve seve yardımcı olurum.. harcanan emekleri biliyorum.. herkes karşılığını alır umarım..
damlaberen57, 5 yıl önce

DGS için faydalı bilgiler vermeniz ve arkadaşlarla ilgilenmeniz büyük bir nezaket,kendi adıma teşekürler.Hedefiniz ne kadar yüksek olursa netinizde o kadar iyi olur.

06 Temmuz 2019 17:35

Arkadaşlar 55/5 Türkçe 25/3 mat ile devlet hukuk gelme ihtimali nedir?

ahkalin
Aday Memur
06 Temmuz 2019 18:28

obp kaç
Ysfhukuk, 5 yıl önce

Arkadaşlar 55/5 Türkçe 25/3 mat ile devlet hukuk gelme ihtimali nedir?

06 Temmuz 2019 18:43

Obp 73

nilceylin34
Yasaklı
06 Temmuz 2019 21:41

Bugün Ankarada 2-3 arkadaşımla görüştüm ve netleri ister inanın ,ister inanmayın 90-95 üstü..Kuzey Akademiyi giden arkadaşlarımdı,dershane kaliteli ve sistemli bir yer ,bu dönemde bile dershaneye kayıt olan birçok arkadaşım oldu.

ebru1984
Memur
06 Temmuz 2019 21:50

öyle zannediyorum k.akademiden nefret eden ya da kazık yiyen öğrenciler yapıyor bu kötülüğü o işletmeye. başarılı bir tiksindirme hareketi kim ne derse desin. şimdi ben dersaneye gitcek olsam Ankara'da gitmeyeceğim tek yer orası olur.
nilceylin34, 5 yıl önce

Bugün Ankarada 2-3 arkadaşımla görüştüm ve netleri ister inanın ,ister inanmayın 90-95 üstü..Kuzey Akademiyi giden arkadaşlarımdı,dershane kaliteli ve sistemli bir yer ,bu dönemde bile dershaneye kayıt olan birçok arkadaşım oldu.

poyrazadaliii
Yasaklı
06 Temmuz 2019 21:57

Ben bu dönem kardeşimi yazdırmıştım ve orta halli bir öğrenciydi,Hocaların desteği,birebir etüt çalışmaları,dershanenin disiplini ile çok şükür çok iyi bir netle sınavını tamamladı.Benim eskiden bildiğim ve tanıdığım Hocalarım vardı ve sağ olsunlar hem kardeşimi hemde arkadaşlarına desteğini unutamam.Dershanelerle görüşmeden asla karar vermeyin.

nilceylin34, 5 yıl önce

poyrazadaliii
Yasaklı
06 Temmuz 2019 22:02

Bölümünüz ve gittiğiniz dershane kaliteli ise rehberlik yapılıyorsa Hocalarınızın ilgisi varsa,dershaneniz sistemli ise,kendi yayınları varsa size netinize ulaştırıyorsa sorun yoktur bence.

karacauzmez, 5 yıl önce

Net sayılarına çok takılmam ama istediğiniz bölüm için kaliteli bir dershane şart derim.İstediğiniz başarıyı çalışarak yakalayabilmeniz için iyi hoca,birebir etüt,bol soru,deneme kampı ve bol soru ,kaliteli yayınlar lazım.85 net yeterse sizin olsun,90-95 vb..... artık size kalmış.

ahkalin
Aday Memur
07 Temmuz 2019 10:15

geçen yıla göre puanınız 299 civarı oluyor. geçtiğimiz yıl son devlet hukuk 301 ile kapattı. ayrıca düşen kontenjanları da düşünürsek zor gözüküyor. ancak %50 özel olabilir. hayırlısı inşallah sıralamayı da görmel lazım. benim düşüncem ea da ilk 500e giren devlet hukuka yerleşir.
Ysfhukuk, 5 yıl önce

Obp 73

07 Temmuz 2019 11:41

arkadaşlar bunlar geçen yıl da her başlık altında reklam yapıp duruyordu. site kurallarına aykırı değil mi bu? şikayet edin de kurtulalım şunlardan. insanları yanıltmaktan başka bir şey yaptıkları yok.

damlaberen57, 5 yıl önce

Hedefinizi en yüksekte tutmak sizi motive eder ve yazdığınız neti inşallah yakalarsınız.Ben 2017 yılında Kuzey Akademi ile istediğim netleri ve ünv. şükür kavuşmuştum,darısı sana olsun tatlım.

07 Temmuz 2019 13:03

şikayet değil de ben birkaç kez doğrudan küfür ettim, uyarı aldım. artık hesabı kapattırmayı göze alıp ana-avrat kalaylayacam gibi duruyor, diğer arkadaşlardan şimdiden özür dilerim.

info-officer, 5 yıl önce

arkadaşlar bunlar geçen yıl da her başlık altında reklam yapıp duruyordu. site kurallarına aykırı değil mi bu? şikayet edin de kurtulalım şunlardan. insanları yanıltmaktan başka bir şey yaptıkları yok.

mathebjk
Aday Memur
07 Temmuz 2019 14:14

hayır 2017 de basarılı oldugunu beyan eden damlaberen57 nickli arkadas senin ne menfaatin var aradan 2 sene gecmiş üniye gitmişin ama hayatın olagan akısına aykırı olarak sene için de forumdaki tüm konuları takip edip dersane reklamı yapabilcek bir üniversite hayatın var ..bahsettiğin dersane sanırım burs verdi sana güzel reklam yapıyosun aferim sana .komiksiniz gercekten

07 Temmuz 2019 21:32

Gönül borcu olabilir kolay mı? bir sınavı geride bırakmak insanların haytaları değişiyor...Dershanedeki Hocalarla gönül bağı kurmuştur.Sevincini ve vefa borcunu belki kendince ödüyordur.

mathebjk, 5 yıl önce

hayır 2017 de basarılı oldugunu beyan eden damlaberen57 nickli arkadas senin ne menfaatin var aradan 2 sene gecmiş üniye gitmişin ama hayatın olagan akısına aykırı olarak sene için de forumdaki tüm konuları takip edip dersane reklamı yapabilcek bir üniversite hayatın var ..bahsettiğin dersane sanırım burs verdi sana güzel reklam yapıyosun aferim sana .komiksiniz gercekten

Toplam 175 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi