Editörler : Pangaea

mayagunes
Aday Memur
11 Aralık 2019 19:02

Kendinize göre haklı olabilirsiniz ancak bunun yaşla vs ilgisi yok puanım 90 ,bölümüm iktisat 2019/6 tercih yapmadım ve sizden yaş olarak büyüğüm.(38)Gitmeyeceğim yakacağım kadroyu hiç yazmadım vicdanen rahatım gerisi hiç önemli değil size kızmıyorum beni yanlış anlamayın herkes kalbinin ekmeğini yer gerisi laf'ı güzaf...
nurellaaaa, 4 yıl önce

2019/2 de yerleşeceğimin garantisi var mıydı ki 2019/6 da tercih vermeyeyim? Tut ki aile bakanlığında sizleri düşünüp tercih vermedim. Sonra 2019/2 de tercih verdim ama yerleşemedim. O zaman benim için ah vah edip üzülecek miydiniz olan bana olacaktı. Öfkenizi kusmanız gereken yer bu başlığın altı değil. Cimere yazın.

nurellaaaa
Kapalı
11 Aralık 2019 21:24

Ve 2019/2 de yerleşemezseniz burdaki sizden düşük puanlı hiç kimse sizin için üzülmeyecek. Olan size olur.

mayagunes, 4 yıl önce
Kendinize göre haklı olabilirsiniz ancak bunun yaşla vs ilgisi yok puanım 90 ,bölümüm iktisat 2019/6 tercih yapmadım ve sizden yaş olarak büyüğüm.(38)Gitmeyeceğim yakacağım kadroyu hiç yazmadım vicdanen rahatım gerisi hiç önemli değil size kızmıyorum beni yanlış anlamayın herkes kalbinin ekmeğini yer gerisi laf'ı güzaf...

betülkaya
Aday Memur
11 Aralık 2019 21:39

Herkesi kendiniz gibi kotu kalpli sanmayin bende 90 puanla atanamadim benden dusuk puanli olup atanamayanlara uzuldugum gibi yuksek puanli olup atanamayanlara da uzuluyorum sanki atanmayi sadece siz hakediyorsunuz yaktiginiz kadrolara ihtiyaci olan bi suru insan varken bu kadar bencilce dusunmeniz sizin ayibiniz sizin gibi o kadar cok kisi varken daha cok kadro yanar

nurellaaaa, 4 yıl önce

Ve 2019/2 de yerleşemezseniz burdaki sizden düşük puanlı hiç kimse sizin için üzülmeyecek. Olan size olur.

nurellaaaa
Kapalı
11 Aralık 2019 22:06

Yahu üzülseniz nolur? Bir gün üzülürsünüz iki gün üzülürsünüz. Ama onun hayatı kayar. Keza sizin de. Puanlarınız yanar olan size olur.

betülkaya, 4 yıl önce

Herkesi kendiniz gibi kotu kalpli sanmayin bende 90 puanla atanamadim benden dusuk puanli olup atanamayanlara uzuldugum gibi yuksek puanli olup atanamayanlara da uzuluyorum sanki atanmayi sadece siz hakediyorsunuz yaktiginiz kadrolara ihtiyaci olan bi suru insan varken bu kadar bencilce dusunmeniz sizin ayibiniz sizin gibi o kadar cok kisi varken daha cok kadro yanar

nurellaaaa
Kapalı
11 Aralık 2019 22:08

Ayrıca bana göre 85 alan da atanmayı hak ediyor 95 alan da. Ama sistem bu ve malesef bizi yarım puanla bile sıralıyor.Sistem hoşunuza gitmiyorsa kpss ye girmeyin.

betülkaya, 4 yıl önce

11 Aralık 2019 22:33

arkadaşlar nefesinizi boşa tüketmeyin. arkadaş bu bencillikle zaten hayatı boyunca mutlu olamaz. bırakın atansın 2 defa 3 defa.

yani biri diyor ki ben de atanabilirdim ama tercih etmedim başkasını düşünerek. verdiği cevap düşük puanlı üzülür müydü atanamasan. e senin gibiler olduğu için tekrardan atanamayacak zaten sıkıntının kendinden kaynaklandığını bile idrak edemiyor.

türk insanı çok cahil diyip eline kitap almamış yurdum insanı gibi. ya da istanbul çok bozuldu diyip kendinin babasının da kırsaldan gelip istanbul'u bozduğunu idrak edememesi gibi. tipik yurdum karakteri.

nurellaaaa, 4 yıl önce

Ayrıca bana göre 85 alan da atanmayı hak ediyor 95 alan da. Ama sistem bu ve malesef bizi yarım puanla bile sıralıyor.Sistem hoşunuza gitmiyorsa kpss ye girmeyin.

castillo
Şube Müdürü
11 Aralık 2019 22:34

Kadro yakarsan bundan sonra hic bi isin rast gitmezsse sebep arama girdigin kul haklari boynuna dolanmistir bil ki. Yazmasaydin gitmeyeceksen ankarayi isyanbulu bekleseydin senin gitmyecefin yere gitmek icin can atan yuzlerce kisi var

nurellaaaa, 4 yıl önce

mayagunes
Aday Memur
11 Aralık 2019 23:17

Çok şükür Allah kimsenin ekmeğiyle oynamayı nasip etmedi bundan sonrada nasip etmez inşallah.Kimsenin bana üzülmesine gerek yok ben kimsenin üzüntüsü olmayayım yeter.Allah gönlünüze göre versin.
nurellaaaa, 4 yıl önce

nurellaaaa
Kapalı
12 Aralık 2019 10:54

2019/2 de yerleşemezseniz görüşürüz.

mayagunes, 4 yıl önce
Çok şükür Allah kimsenin ekmeğiyle oynamayı nasip etmedi bundan sonrada nasip etmez inşallah.Kimsenin bana üzülmesine gerek yok ben kimsenin üzüntüsü olmayayım yeter.Allah gönlünüze göre versin.

castillo
Şube Müdürü
12 Aralık 2019 11:02

O puaninla ne istanbul olur ne ankara gelir zaten pasa pasa ailede kazandugin yere gideceksin kendini hazirla ahahaha

nurellaaaa, 4 yıl önce

nurellaaaa
Kapalı
12 Aralık 2019 11:08

Sizin psikolojiniz bozulmuş. İyi günler. Hayatta başarılar.

castillo, 4 yıl önce

O puaninla ne istanbul olur ne ankara gelir zaten pasa pasa ailede kazandugin yere gideceksin kendini hazirla ahahaha

mayagunes
Aday Memur
12 Aralık 2019 11:09

Allah sizi ıslah etsin
nurellaaaa, 4 yıl önce

nurellaaaa
Kapalı
12 Aralık 2019 11:19

Amin. Daha fazla saçmalıklarınızla muhatap olamayacağım. Dediğim gibi 2019/2 yerleşemezseniz Aile bakanlığında neden tercih vermedim diye kafanızı bir o duvara bir bu duvara vurursunuz. Bu sizin seçiminiz. Bizi biz yapan da seçimlerimiz. Allah yine de yüksek puan yapmışsınız sanırım emeklerinizi boşa çıkarmasın. Hepinize iyi günler.

mayagunes, 4 yıl önce
Allah sizi ıslah etsin

mayagunes
Aday Memur
12 Aralık 2019 13:44

Evet bu seçimim
nurellaaaa, 4 yıl önce

Amin. Daha fazla saçmalıklarınızla muhatap olamayacağım. Dediğim gibi 2019/2 yerleşemezseniz Aile bakanlığında neden tercih vermedim diye kafanızı bir o duvara bir bu duvara vurursunuz. Bu sizin seçiminiz. Bizi biz yapan da seçimlerimiz. Allah yine de yüksek puan yapmışsınız sanırım emeklerinizi boşa çıkarmasın. Hepinize iyi günler.

mrwb92
Aday Memur
14 Aralık 2019 23:02

tek bir lafınız var her yere aynı şeyi yazıyorsunuz. olay atanamayanlara üzülmek değil. ahlaklı olanı, doğru olanı yapmak. bu konuda yetersiz olduğunuz için anlayamamanız gayet doğal. sizin gibiler yüzünden insanlığımızı kaybediyoruz yavaş yavaş.yazık...

nurellaaaa, 4 yıl önce

15 Aralık 2019 03:43

Kardeş sen 90,37 ile devlet operayı yazmışsınız da sana gelmez o. Dışişleri de 91 altına inmez. Boşuna maaş sorma. Üstelik aileye atanmışsın. Gözün doysun. Her yere tercih verme öyle. Eşimin 93 puanı var. Kendi mesleği alım yapsın diye bekliyor. İstese her yeri yazar atanırdı, kadro da yakardı ama saldırmıyor her yere. Sana da tercih yapma demiyorum ama bir yere yap. 10 yere yapma
nurellaaaa, 4 yıl önce

Bu benim suçum mu? 90.37 puanla 3 yıldır işsizim 30 yaşına geldim. Bu puan benim alnımın teri. Söz konusu emeğimin karşılığını almaksa gözüm asla doymaz. Kimse kimsenin ne çektiğini bilmez. Ayrıca kadrolu atanabilecekken neden sözleşmeli olayım ki? Benden düşük puan alanlar için çok üzülüyorum ama benim yerimde olup da benim yaptığımı yapmayacak insan yok içinizde.

nurellaaaa
Kapalı
16 Aralık 2019 17:35

Çalmadım çırpmadım, devletin bana verdiği hakları kullanıyorum. Bak işine.

mrwb92, 4 yıl önce

tek bir lafınız var her yere aynı şeyi yazıyorsunuz. olay atanamayanlara üzülmek değil. ahlaklı olanı, doğru olanı yapmak. bu konuda yetersiz olduğunuz için anlayamamanız gayet doğal. sizin gibiler yüzünden insanlığımızı kaybediyoruz yavaş yavaş.yazık...

nurellaaaa
Kapalı
16 Aralık 2019 17:39

Hem 90.37 ile sana gelmez diyorsunuz hem de 90.37 ile Aile bakanlığında tercih yaptım, her fırsatı değerlendrdim diye suçluyorsunuz. Çelişkiye bak. Bu puanın yerleşme konusunda ne kadar riskli olduğunu ve yerleşme ihtimalimin azlığını sözlüyorsunuz ama bana ard arda iki tercih verdim diye kızıyorsunuz. Yerleşme ihtimali bu kadar az olan biri önüne çıkan her seçeneği değerlendirir, hepsinde tercih yapar ve siz de onu her yere saldırma diye suçlayamazsınız.

Tarımcı90, 4 yıl önce
Kardeş sen 90,37 ile devlet operayı yazmışsınız da sana gelmez o. Dışişleri de 91 altına inmez. Boşuna maaş sorma. Üstelik aileye atanmışsın. Gözün doysun. Her yere tercih verme öyle. Eşimin 93 puanı var. Kendi mesleği alım yapsın diye bekliyor. İstese her yeri yazar atanırdı, kadro da yakardı ama saldırmıyor her yere. Sana da tercih yapma demiyorum ama bir yere yap. 10 yere yapma
Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi