Editörler : swat3410
«232425262728293031323334»

Seyyah-06
Memur
10 Temmuz 2020 00:34

dağıtımlı yazıyorlar devrem. Sana bilgi, Polsan'a gereği şeklinde.
buko08, 4 yıl önce

Peki devrem posta yoluyla istediğimizde bize posta yoluya gönderecekler mi?

sistemseyhan
Memur
10 Temmuz 2020 12:36

En son çalıştığınız ilin idare mahkemesine başvuracaksınız. Davalı içişleri bakanlığı. Egm kesinlikle yazmayın. Yürütmeyi durdurmayı kesinlikle isteyin. Adli yardımı isteyin. Ben pazartesi başvurdum. Dün içişlerine 30 gün içinde savunma yapması için yazı yazıldı

Gezintikedi
Şube Müdürü
10 Temmuz 2020 12:39

Benim avukat egm yazdı davalıyı neden kesinlikle öyle yazmayın dedin ki
sistemseyhan, 4 yıl önce

En son çalıştığınız ilin idare mahkemesine başvuracaksınız. Davalı içişleri bakanlığı. Egm kesinlikle yazmayın. Yürütmeyi durdurmayı kesinlikle isteyin. Adli yardımı isteyin. Ben pazartesi başvurdum. Dün içişlerine 30 gün içinde savunma yapması için yazı yazıldı

sistemseyhan
Memur
10 Temmuz 2020 12:42

Bende egm yazdım dün ara karar verildi husumetli içişleri olarak değiştirdiler. Ondan diyorum direk içişleri yazın diye

fencihg86
Şef
10 Temmuz 2020 13:08

Davalı egm yazsanızda Bi şey olmaz değiştirir onlar

emryvzz
Şef
10 Temmuz 2020 13:59

ydli yazanlar yd mahkemeyi uzatıyormuş 3-4 ay daha

10 Temmuz 2020 14:15

YD istemli açıldığında dava neden uzuyormuş? Ben daha önceki işlemlerimde de hep YD li açmıştım. Bir sorun olacağını sanmıyorum. Ben YD istemli açacağım. Sizin YD istemli açmama fikrinize de saygı duyuyorum ancak bunu nedenleri ve örnekleriyle açıklarsanız sevinirim. Bilmediğimiz bir durum varsa öğrenmiş oluruz.

emryvzz, 4 yıl önce

ydli yazanlar yd mahkemeyi uzatıyormuş 3-4 ay daha

bylmsn
Memur
10 Temmuz 2020 14:44

Devre dava açmış birisi olarak söylüyorum, çalıştığın en son yerdeki ilin idare mahkemesine açılıyor dava, ilde yoksa ilin bağlı olduğu idare mahkemeleri oluyor, oraya sevk ettiriyorsun, dilekçenin hitap kısmında belirtiyorsun. Ayrıca bu durumu gerçekten avukatın bilmemesi çok garip..
Karaoglan3307, 4 yıl önce

Arkadaşlar avukat ısrarla ank idare mah açılacak dava dio en son çalitğm ist nereye başvurcam

bylmsn
Memur
10 Temmuz 2020 14:46

YD li açınca davayı kaybettiğin zaman sadece mahkeme masrafı çok çıkıyor bilginiz olsun. Başka birşey yok yani, zaten bu durumda çok zor YD vermezler, Bana YD ret geldi bile. Öyle adaleti kim kaybetmiş ki biz bulalım...
Bogdan Yazarovich, 4 yıl önce

YD istemli açıldığında dava neden uzuyormuş? Ben daha önceki işlemlerimde de hep YD li açmıştım. Bir sorun olacağını sanmıyorum. Ben YD istemli açacağım. Sizin YD istemli açmama fikrinize de saygı duyuyorum ancak bunu nedenleri ve örnekleriyle açıklarsanız sevinirim. Bilmediğimiz bir durum varsa öğrenmiş oluruz.

Bumin KaAYan
Memur
10 Temmuz 2020 14:55

Arkadaşlar öncelikle göreve dönenlere tekrardan hayırlı olsun. Bekleyenlere de Allah dönmeyi nasip etsin. Bana bu süreçte yardımcı olan Avukat Uğur Beyi arayan arkadaşlar olmuş. Avukat bey sağlam bir avukat olduğu için tavsiye edilmiştir. Gerçekten irtibat ve iltisakı bulunmayan mağdurlara yardımcı oluyor. Kendisi irtibat iltisakı gördüğü kişilere kesinlikle bakmıyor. Ayrıca, araya il başkanı koyanlar olmuş, benim bir torpil hakkım ya da böyle bir niyetim yok diyor. Asla benim şu bağlantım var diye ulaşmayın kendisine. Gerçekten irtibatı olmayıp mağdur edilen kişilerle ilgileniyor. Açıktakilere de yüzlerce kişi olduğu için ve torpil tavassut istendiğinden bakmıyor. Fetö borsacısı değil onlara karşı ve lanet eden biri. Allah rızası için mağdur edilenlerle ilgileniyor. Birileri yanlış bir kaç mesaj yazdı burda genelden yüzlerine yaptıkları ayıbı çarpmadığımız için boş boş konuşmalara da cevap vermediğimizden gerçek mağdurların aklında yanlış izlenim oluştu. 6 ay önce de yazdım. Güçlü bir avukat bulun diye. Avukat bey de kendisinin sosyal medyadan araştırılıp torpil yapıyor izleniminden de rahatsız. Lütfen herkesten istirham ediyorum torpil için avukat beyi aramayın. Torpil yaptıranlar başka kanallardan yapsın. Bana da torpil teklifleri geldi. Benim hiçbir şeyim yok bir şeyi olan torpil yaptırsın diye sürekli de geri çevirdim. Bu işlerden çok para kazananlar var. Giden gitsin beni ilgilendirmez. 6 ay önce benim torpilim olmadığını yapanla da yaptıranla da işim olmadığını yine söylemiştim. Şimdi tek tek yorumları açıp atmayacağım isteyen bakabilir. İnsanları zan altında bırakmayın. İnşallah tüm masumlar iade olur.

fencihg86
Şef
10 Temmuz 2020 15:07

Bu ne hız ya yd redmi verdiler hemen

bylmsn, 4 yıl önce
YD li açınca davayı kaybettiğin zaman sadece mahkeme masrafı çok çıkıyor bilginiz olsun. Başka birşey yok yani, zaten bu durumda çok zor YD vermezler, Bana YD ret geldi bile. Öyle adaleti kim kaybetmiş ki biz bulalım...

bylmsn
Memur
10 Temmuz 2020 21:34

Devre ben mart furyası mağduruyum, 3 ay önce dava açtım yani...
fencihg86, 4 yıl önce

Bu ne hız ya yd redmi verdiler hemen

fencihg86
Şef
10 Temmuz 2020 22:11

Devrem eğer özel değilse bakanlık savunma ne yazmış genel ibarelermi, kurum kanaati falanmı somut Bi delil sunmuşmu özeldende mesaj atabilirsin teşekkür ederim

bylmsn, 4 yıl önce
Devre ben mart furyası mağduruyum, 3 ay önce dava açtım yani...

emryvzz
Şef
11 Temmuz 2020 00:56

bana avukat dedi ydli açınca hem masraflar artıyor hemde ydyi inceliylar önce sonra digerine bakıyolar diye 3 ay uzuyor dedi minimum

Cilekes1004
Genel Müdür
11 Temmuz 2020 09:17

Günaydın gençler, emre sana ayrı günaydın :)) benim de önümüzdeki hafta açılacak dava bi aksilik olmazsa..alamayacağımızı düşünsem de yine de YD li açacağım davayı, belki de alırım :)) Allah tüm masum kalplerin yardımcısı olsun, er ya da geç görevine dönmeyi nasip etsin... Gahırlanmayın gençler top bende :))
emryvzz, 4 yıl önce

bana avukat dedi ydli açınca hem masraflar artıyor hemde ydyi inceliylar önce sonra digerine bakıyolar diye 3 ay uzuyor dedi minimum

Acz45
Memur
11 Temmuz 2020 10:22

Ey mazlumların Rabbi!

Ey kimsesizler kimsesi! Ey çaresizlerin. çaresi!

Bizi kendinden başkasına muhtaç eyleme... (AMİN)

Allah yâr ve yardımcımız olsun inşaallah Bacım.

Cilekes1004, 4 yıl önce
Eyvallah kardeşim benim.. Ama bu sayfada ümitsizlik yok anlaştık mı :)) yürütmeyi durdurma alırız elleaam :) bak yine pozitifim, çilekeş bacı ile idare mahkemesi ne doğru programına hoşgeldiniz:))

Cilekes1004
Genel Müdür
11 Temmuz 2020 11:15

Abilerin kralı, aminnn tüm yüreğimle ve tüm benliğimle...
Acz45, 4 yıl önce

Ey mazlumların Rabbi!

Seyyah-06
Memur
11 Temmuz 2020 11:20

Amin, abi
Acz45, 4 yıl önce

Ey mazlumların Rabbi!

Acz45
Memur
11 Temmuz 2020 11:28

Amin ecmain inşaallah kardeşim.

Seyyah-06, 4 yıl önce
Amin, abi

herif.
Aday Memur
11 Temmuz 2020 13:18

selamlar arkadaşlar hepimize geçmiş olsun avukatım der ki 375 s. KHK nin gecici 35.maddesine göre ilgi tutulmuş 7145 e degil idari Yargıtay şekle bakar 375 KHK da 34.maddede bitiyor yani şekil olarak kusurlu oldugunu belirtiyor y.d li dava açılacak sizce bu kadar basit bir açık bırakılmış olabilir mi bana çokta sonuç alınabilir gelmedi bu arada avukatın 7145 ten haberi bile yoktu ben uyandırdırdım duruma ne olacak bizim sonumuz Allah kolaylık versin hepimize
Toplam 2285 mesaj
«232425262728293031323334»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi