Editörler : crops35
18 Ocak 2019 11:35

Hukukçu arkadaşlar yardım

telefoncudan aldiğim 0 ci̇haz çalinti çikti

hocam merhaba 2 gün önce beni karakola çağirdilar gasp suçu şüphelisi olarak bugün karakola gittim kullandığım telefon çalıntıymış,faturayı gösterdim satan kişiden şikayetçi oldum. telefoncu arkadaşim 0 telefon diye sattı bana şikayetçi olduğum için telefonu elimden almadılar

telefonun ilk sahibi 5500 tl ye almiş telefonu bana satan telefoncuda 3300 e bana sattı şimdi mahkeme sonucunda telefonu benim elimden alacaklar mı eğer elimden alınırsa , benim zararımı kim karşilayacak,süreç nasıl işleyecek..

tacimmüdür
Şube Müdürü
20 Ocak 2019 08:07

koca FORUMDA HUKUKÇU yok Mu

20 Ocak 2019 10:21

Bunun gibilere forumda yardımda bulunmayın Avukat arkadaşlar. İyice azıtmışlar bunlar.
tacimmüdür, 5 yıl önce

koca FORUMDA HUKUKÇU yok Mu

tacimmüdür
Şube Müdürü
21 Ocak 2019 09:11

SEN ADLİYEDEKİ ÇAYCI DEĞİL MİSİN??

topalsprinter, 5 yıl önce
Bunun gibilere forumda yardımda bulunmayın Avukat arkadaşlar. İyice azıtmışlar bunlar.
21 Ocak 2019 10:19

adliyede çaycı olmak kötü birşey mi terbiyesiz küçük düşürme tarzın mı bu bırını burda kımse sana cevap vermek zorunda degıl her sehırde en az 200 avukat var gıt bırıne danıs senın sorunun bızı ılgılendırmez forumu da ısgal edıyosunuz bosuna

tacimmüdür, 5 yıl önce

SEN ADLİYEDEKİ ÇAYCI DEĞİL MİSİN??

tacimmüdür
Şube Müdürü
21 Ocak 2019 10:37

siz iyice kafayı üşütmüşsünüz ağzinizdan beyaz köpük çıkıyor kuduz köpek gibi nereye düştük öyle

Çılgın bediş25, 5 yıl önce

adliyede çaycı olmak kötü birşey mi terbiyesiz küçük düşürme tarzın mı bu bırını burda kımse sana cevap vermek zorunda degıl her sehırde en az 200 avukat var gıt bırıne danıs senın sorunun bızı ılgılendırmez forumu da ısgal edıyosunuz bosuna

21 Ocak 2019 10:57

Burayı terket. Beleşçi parazit . Aklı sıra bana hakaret edecek.
tacimmüdür, 5 yıl önce

siz iyice kafayı üşütmüşsünüz ağzinizdan beyaz köpük çıkıyor kuduz köpek gibi nereye düştük öyle

tacimmüdür
Şube Müdürü
21 Ocak 2019 11:14

yazıkkkk sana sadece gülüyorum

topalsprinter, 5 yıl önce
Burayı terket. Beleşçi parazit . Aklı sıra bana hakaret edecek.

Esin2121
Kapalı
21 Ocak 2019 19:18

danışma ücreti ödeyerek bir avukat sorun paranız yoksa adli yardımdan yararlanın...

tacimmüdür
Şube Müdürü
21 Ocak 2019 22:39

ne kadar paragöz insanlarsınız

Esin2121, 5 yıl önce

danışma ücreti ödeyerek bir avukat sorun paranız yoksa adli yardımdan yararlanın...

Esin2121
Kapalı
22 Ocak 2019 09:44

insanların emeğinin karşılığını alması paragözlük değil

tacimmüdür, 5 yıl önce

ne kadar paragöz insanlarsınız

blacknightshade
Kapalı
22 Ocak 2019 13:17

telefonu alırken iyi niyetliyseniz hakkınız korunur,fakat mülkiyeti elde etmeniz için 5 yıllık süre dolmamış,telefonu geri iade edip,ücreti satın aldığınız kişiden talep etmeniz gerekir

tacimmüdür
Şube Müdürü
25 Ocak 2019 13:25

hocam ilksahip telefonu talep etmezse eğer telefonu halen kendi telefonummuş gibi kullanabilir miyim uzun yıllar

blacknightshade, 5 yıl önce

telefonu alırken iyi niyetliyseniz hakkınız korunur,fakat mülkiyeti elde etmeniz için 5 yıllık süre dolmamış,telefonu geri iade edip,ücreti satın aldığınız kişiden talep etmeniz gerekir

blacknightshade
Kapalı
25 Ocak 2019 14:34

evet, ilk sahibin şikayette bulunması gerekir,sizin elinizden alınması için

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi