Editörler : "eskiyara"Pangaea
21 Mayıs 2019 12:24

EKYS'yi geçenler...Neredesiniz?

4 yılını ve 8 yılını doldurdukları halde Twitter'da,forumlarda,buralarda hak arayanlar(!) kadar da mı yokuz?En temizi,en hakkaniyetlisi ve karmaşayı giderecek en iyi çözüm elinde sınav puanı olanları derhal atamak değil midir?Herkes mi dalavereden ,hukuksuzluktan yana?Herkes sınava girsin dedik,kabul görmedi.Şimdi çıkamıyorlar içinden

hasan.yuce77
Memur
21 Mayıs 2019 16:24

tam destek

maymay26
Şef
21 Mayıs 2019 22:14

Hep destek, tam destek! Kapı gibi sınav puanıyla buradayız.

MoCuisble243
Aday Memur
22 Mayıs 2019 00:05

kesinlikle doğru.

22 Mayıs 2019 00:53

Destek

badmad
Aday Memur
22 Mayıs 2019 02:21

Biz destek olsak da malum Sendika bize karşı kendi yandaş müdürlerinin yanında. Diğer üyelerini kaybettiğinin farkında değil. Birazcık adalet varsa kişiye zümreye göre değil tüm eğitim camiasına göre hareket edilmeli.
22 Mayıs 2019 08:14

Şu aralar ek 1'ci ve mülakatçılar sıkıntıda.Karınları ağrıyor resmen.Okulları paylaşamıyorlar.Birbirlerinin ellerine son lokma için çatal batırıyorlar.Fakat bizim başımız dik.Her şey değişebilir ama sınav puanımız kapı gibi elimizde...Elbet sınavın önemini ve değerini bilecek bir devlet adamı çıkacaktır karşımıza...

Trabzonn61
Aday Memur
22 Mayıs 2019 09:06

Mevcut yönetmeliğe göre öncelik Ek1 ile görevlendirileceklerde maalesef.Hal böyle iken sınav puanımızla bir yere atanmamız çok çok zor.Büyükşehirde ikamet ediyorum ve boş yer yok desem abartı olmaz.Aldığım puana mı yanayım,sınava başvururken yatırdığım ücrete mi yanayım bilemiyorum...

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi