Editörler : Pangaea
15 Ocak 2022 14:42

Atanmak isteyen öğretmen veya sağlıkçı olsun

Son KPSS atamalarından sonra bu durum iyice belli oldu. Atanmak isteyen varsa öğretmen veya sağlıkçılık okusun, boşuna avukat mühendis mimar falan olmasın çünkü onların atamaları zaten yok.

Kpsbirincisi
Genel Müdür
15 Ocak 2022 20:20

Fizyoterapist diyetisyen psikolog da sağlıkçı. Ben kendi alanıma atanmadim mesela. Sağlıkçılar kolay ataniyor diye bir şey yok hemsire ve ebe hariç.

Bayernmünih1
Kapalı
16 Ocak 2022 01:02

Sağlıkçılar nerde kolay ataniyir bide öğretmenler çok çok fazla Bossa bekleyenler var hemde aşırı

BoTa-N
Aday Memur
16 Ocak 2022 01:03

ben daha ağır konuşacaktım ama böyle olmaz ki :)

Bayernmünih1, 2 yıl önce

Sağlıkçılar nerde kolay ataniyir bide öğretmenler çok çok fazla Bossa bekleyenler var hemde aşırı

Mitralyöz Etkisi
Şube Müdürü
16 Ocak 2022 02:17

Sağlıkçılar kolay atanmıyor arkadaşlarımdan biri tds biri çevre sağlığı önlisans mezunu,tds 80 çevreci ise 75 ile zor atandı daha çook örnek var böyle bu puanlar kolay alınmıyor.

bukafalos
Aday Memur
16 Ocak 2022 04:56

92 Lisans puanı ile açıkta olan mimarlar var :)
Mitralyöz Etkisi, 2 yıl önce

Sağlıkçılar kolay atanmıyor arkadaşlarımdan biri tds biri çevre sağlığı önlisans mezunu,tds 80 çevreci ise 75 ile zor atandı daha çook örnek var böyle bu puanlar kolay alınmıyor.

vethekin1i
Memur
16 Ocak 2022 11:33

Tarım ve Orman Bakanlığı 'hala' hiç atama yapmadı.

16 Ocak 2022 13:54

KPSS'ye girmek için hukuk okuyacak kadar vizyonsuzlar var mıydı ya

Mateist
Aday Memur
16 Ocak 2022 15:49

Biz öğretmenlere kızıyorsunuz ama hâlâ önemli ölçüde öğretmen ihtiyacı var. Başta İstanbul olmak üzere bir çok büyük şehirde sınıflar 40-45 kişilik. Daha fazla derslik ve daha fazla öğretmenle bu sayı düşürülmeli.

Bayernmünih1
Kapalı
16 Ocak 2022 17:22

Bizim bı okulda sadece 5 tane atanmış öğretmen var diğerleri ücretli sağlıkta da o kadar ihtiyaç var ben ftr teknikeriyim stajdayken gelen hastaya 7 ay sonrasına randevu veriyorduk ki bir sürü hasta vardı ve bekleyen

Mateist, 2 yıl önce

Biz öğretmenlere kızıyorsunuz ama hâlâ önemli ölçüde öğretmen ihtiyacı var. Başta İstanbul olmak üzere bir çok büyük şehirde sınıflar 40-45 kişilik. Daha fazla derslik ve daha fazla öğretmenle bu sayı düşürülmeli.

bukafalos
Aday Memur
16 Ocak 2022 18:29

Dünya kadar mimar mühendis varken ve 90+ puanlarla açıktayken siz sağlıkçıların ve öğretmenlerin sesi ne kadar çok çıkıyor

bukafalos
Aday Memur
16 Ocak 2022 18:30

Tebrik ediyorum sizleri valla
Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi