Editörler : "eskiyara"Pangaea
15 Eylül 2021 20:26

sınıflar tek tek kapatılıyor

ramazzoli
Müsteşar
15 Eylül 2021 22:57

İmkanlar dahilinde ..gerekirse cumartesi pazar gunleride okullar açık tutularak ..aynı ortamda daha az öğrenciyi bir arada tutmak gerekir .

Öğrenciler ve öğretmenler okullarda gorevlendirilecek sağlıkcilar tarafından covid taraması yapılması lazım .

Her gün sabah sınıflar gezilerek covid taraması yapılması lazım .

Şikayeti olan sorgulanmalı .

ramazzoli
Müsteşar
15 Eylül 2021 22:59

Okulun tamamı aynı anda teneffüse cikarilmamali .

Sınıflar kademeli olarak teneffüse çıkmalı .

ramazzoli, 3 yıl önce

İmkanlar dahilinde ..gerekirse cumartesi pazar gunleride okullar açık tutularak ..aynı ortamda daha az öğrenciyi bir arada tutmak gerekir .

Öğrenciler ve öğretmenler okullarda gorevlendirilecek sağlıkcilar tarafından covid taraması yapılması lazım .

16 Eylül 2021 16:47

aslında ctesi pazar günleri de ders verilebilinirdi. Ama bir hocamız buradan olmaz babında bizim dinlenmeye hakkımız yok mu demişti. Aslında hak verdim

ramazzoli, 3 yıl önce

ramazzoli
Müsteşar
16 Eylül 2021 21:15

Herkes fedakarlık yapmalı .

Sağlıkçılar 1.5 senedir yapıyor

urfa bana küsmüş, 3 yıl önce

aslında ctesi pazar günleri de ders verilebilinirdi. Ama bir hocamız buradan olmaz babında bizim dinlenmeye hakkımız yok mu demişti. Aslında hak verdim

16 Eylül 2021 21:27

hiçbirşeye gerek yok, eğitim olduğu gibi devam etmeli, bir daha pc başından ders anlatmayız umarım, test falan da hikaye, okullara rehberlik alanında destek lazım sadece, öğrenciler eğitimden çok uzak kalmış, telefon vs ile kafalar dolmuş, 40 dk sınıfta oturmak işkence geliyor onlara, ekonomi çocukları da vurmuş, 8 den 15 e kadar yemek yemeden duranlar var, her tenefüs alışveriş yapanda, hastalık devri geçti aşısı var, sorun hastalıktan daha büyük.

17 Eylül 2021 12:33

çok haklısın

ramazzoli, 3 yıl önce

hugo.almeida
Kapalı
17 Eylül 2021 18:42

Modern ülkelerde insanları daha az çalıştırarak daha çok verim alma üzerine geliştirmeler yapılırken insanları haftanın her günü çalıştırıp verimi arttırmaya çalışmak bize özgü olur sadece.

Ağzınızı her açtığınızda sağlıkçılar diyorsunuz. Sanki sağlıkçılar çok meraklı fazladan mesai yapmaya. Adamları zorla hastanelere hapsetiler, istifa etmeyi yasakladılar. Bu fedakarlık falan değil. Boyuna adamları örnek vermeyin. Onlara yapılan muamele de yanlıştı.

skramz
Daire Başkanı
17 Eylül 2021 19:12

Zorla yaptılar. Hem niye fedakarlık yapmak zorundayız herhangi birimiz ben de bunu anlamıyorum

ramazzoli, 3 yıl önce

ramazzoli
Müsteşar
19 Eylül 2021 21:04

Sanki normal şartlar altında konuşuyoruz .

Pandemi var pandemi .

O yüzden diyorum herkes fedakarlık yapmalı .

Ama bakıyorumda koca koca adamlar burnunu kapatmaktan aciz

hugo.almeida, 3 yıl önce

Modern ülkelerde insanları daha az çalıştırarak daha çok verim alma üzerine geliştirmeler yapılırken insanları haftanın her günü çalıştırıp verimi arttırmaya çalışmak bize özgü olur sadece.

Ağzınızı her açtığınızda sağlıkçılar diyorsunuz. Sanki sağlıkçılar çok meraklı fazladan mesai yapmaya. Adamları zorla hastanelere hapsetiler, istifa etmeyi yasakladılar. Bu fedakarlık falan değil. Boyuna adamları örnek vermeyin. Onlara yapılan muamele de yanlıştı.

hugo.almeida
Kapalı
19 Eylül 2021 21:13

Tabi canım. Vatandaş fedakarlık yapıp düğün iptal etsin siyasiler miting yapsın. Vatandaş fedakarlık yapıp dükkanı açmasın ama boş dükkana iki katı fatura gelsin. Öğretmen fedakarlık yapıp uzaktan eğitim malzemesi alsın ama bir tane maske bile göndermesinler, sağlıkçılar istifa yasağı gelsin, çalışma saatleri artsın izinleri kaldırılsın ama 3 kuruş zam yapılmasın.

Hikayeler. Masallar.

ramazzoli, 3 yıl önce

Sanki normal şartlar altında konuşuyoruz .

Pandemi var pandemi .

O yüzden diyorum herkes fedakarlık yapmalı .

Ama bakıyorumda koca koca adamlar burnunu kapatmaktan aciz

ramazzoli
Müsteşar
19 Eylül 2021 21:18

Kendin için .

İnsanlık için .

Eleştirdiğin insanlar gibi davranma

hugo.almeida, 3 yıl önce

Tabi canım. Vatandaş fedakarlık yapıp düğün iptal etsin siyasiler miting yapsın. Vatandaş fedakarlık yapıp dükkanı açmasın ama boş dükkana iki katı fatura gelsin. Öğretmen fedakarlık yapıp uzaktan eğitim malzemesi alsın ama bir tane maske bile göndermesinler, sağlıkçılar istifa yasağı gelsin, çalışma saatleri artsın izinleri kaldırılsın ama 3 kuruş zam yapılmasın.

Hikayeler. Masallar.

19 Eylül 2021 22:08

yahu her ikinizde haklısınız

Deli miyim neyim...

Kaknüsçe
Aday Memur
19 Eylül 2021 22:41

9 - 10 - 11 haftada 43 saat ders yapıyor. Nasıl vereceksiniz 2 günde acaba? Dersleri önemli önemsiz diye mi ayıracaksınız? Bence olacak iş değil o.

hugo.almeida
Kapalı
19 Eylül 2021 23:07

Davranmıyoruz. Davranmıyoruz doğrusu. Çünkü birileri bize yasak koyuyorken kendileri koydukları yasakları deliyor. Bazıları da çıkıp hâlâ fedakarlık muhabbeti çeviriyor.

ramazzoli, 3 yıl önce

Kendin için .

İnsanlık için .

Eleştirdiğin insanlar gibi davranma

ramazzoli
Müsteşar
20 Eylül 2021 11:01

Olan bize oluyor

hugo.almeida, 3 yıl önce

Davranmıyoruz. Davranmıyoruz doğrusu. Çünkü birileri bize yasak koyuyorken kendileri koydukları yasakları deliyor. Bazıları da çıkıp hâlâ fedakarlık muhabbeti çeviriyor.

22 Eylül 2021 22:37

Ankara milli eğitim bakanlığı bilmem ne dairesi başkanlığı yok mu bir çalışmanız

ne yapıyoruz

bekleyecek miyiz

bekleyeceksek neeereeeeyyyeee kaaadarr

kedi123
Aday Memur
28 Şubat 2022 14:34

Hibrit eğitim modeli öğrencilerin pandemi koşullarına alışması için önemli bir sistem aslında. Ayrıca bu modelin birçok faydası da var, uygulandığında verim alınabilir diye düşünüyorum https://istanbulbogazicienstitu.com/hibrit-egitim-nedir-hibrit-egitim-modelinin-faydalari-nelerdir

Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi