Editörler : "eskiyara"Pangaea

ANZILIA
Şef
10 Ekim 2019 21:32

Neden korkup kaçıyorsunuz? Pes yani. Sınavla kazanıp hak etmişsiniz birisinin çirkefliğinden bırakıp gidiyorsunuz?Sonuna kadar direnmek varken. Gerekirse fiziksel olaya hazır olmanız lazım. Çalıştığım yerde bir kaç kişiyi aradılar burayı yazma diye bende inadına yazmalarını söyledim.

Bu arada ben Şube Müdürü olarak çalışıyorum.

tekn ve tasr
Aday Memur
11 Ekim 2019 16:53

Müdür yardımcısının il dışı yer değiştirme yapması durumunda da bir yıl yöneticiliğe başvuramama durumu olur mu ?

ilhann02
Aday Memur
13 Ekim 2019 06:59

Müdür yardımcısı olarak atanan istifa ettiğinde tayin dönemi dışında il içinde olduğu gibi il dışı tayini isteyebilirmi

Journeyman_
Memur
15 Ekim 2019 16:16

hala dilekceye cevap verilmedi.sıkıldım bu isten

ahir_zaman
Şef
15 Ekim 2019 22:15

1 ayi bulur cevap

maymay26
Şef
16 Ekim 2019 12:48

Bugün istifam onaylandı atama kararnamem de geldi , hayırlı olsun

maymay26
Şef
16 Ekim 2019 12:49

7 ekimde verdim 16 ekimde dys ye düştü

ng93
Kapalı
16 Ekim 2019 13:04

Müdür yardımcılığı zaten genel anlamda böyle bir iş. Müdür imzayı atar angaryayı müdür adına yardımcısı yapar. İstifa hakkınız var, 1 sene yönetici atamasına başvuru yapamazsınız. Ama istifa etmeniz bir sürü insanın hakkına girmeniz anlamına gelir, neticede münhal kadro doldurdunuz. Allah kolaylıklar versin, mobbing peşinde falan fa koşmayın derim ben çok uğraşmış eli boş kalmış biri olarak söylüyorum.

Journeyman_
Memur
16 Ekim 2019 18:38

hocam amacimiz kimsenin hakkina girmek degildi ancak calisma sartlari benim kaldiracagim turden degildi

ng93, 5 yıl önce

Müdür yardımcılığı zaten genel anlamda böyle bir iş. Müdür imzayı atar angaryayı müdür adına yardımcısı yapar. İstifa hakkınız var, 1 sene yönetici atamasına başvuru yapamazsınız. Ama istifa etmeniz bir sürü insanın hakkına girmeniz anlamına gelir, neticede münhal kadro doldurdunuz. Allah kolaylıklar versin, mobbing peşinde falan fa koşmayın derim ben çok uğraşmış eli boş kalmış biri olarak söylüyorum.

Journeyman_
Memur
16 Ekim 2019 18:40

hayirli olsun hocam.ben hala bekliyorum umarim istifam reddedilmez hic kaldiramam bunaldim iyice

maymay26, 5 yıl önce

Bugün istifam onaylandı atama kararnamem de geldi , hayırlı olsun

Sdakif
Aday Memur
21 Ekim 2019 09:05

Hocam bende aynı durumdaydım dilekçemi verdim fakat bana olumsuz dönüş geldi norm güncellemelerinden sonra dikkate alincak diye size cevap geldi mi?

Weierstrass
Genel Müdür
21 Ekim 2019 22:01

öğretmenliğe geçtim çok rahatladım,iki tane arkadaşımda müdürlüğü bıraktı öğretmenliğe geçti

emin olun ikisi de rahat ve sosyal etkinliklere,gezmelere geçtiler bile....

Sdakif
Aday Memur
22 Ekim 2019 08:54

Hocam ne zaman geçtiniz istifa süreciniz nasıl oldu? Benim istifamı kabul etmiyorlar delirmek üzereyim.

Weierstrass, 4 yıl önce

öğretmenliğe geçtim çok rahatladım,iki tane arkadaşımda müdürlüğü bıraktı öğretmenliğe geçti

emin olun ikisi de rahat ve sosyal etkinliklere,gezmelere geçtiler bile....

Journeyman_
Memur
22 Ekim 2019 20:05

benim istifam da kabul edilmedi.ben de ne yapacağımı kara kara dusunuyorum.tekrar nezaman dilekce ve

Ad:Min
Daire Başkanı
22 Ekim 2019 20:20

sebep neymiş. neden red verdiler

Journeyman_, 4 yıl önce

benim istifam da kabul edilmedi.ben de ne yapacağımı kara kara dusunuyorum.tekrar nezaman dilekce ve

dehneliler
Genel Müdür
22 Ekim 2019 20:59

Hocam ille bırakacağım diyorsanız özel bir hastaneye gidip psikiyatriden ankiyesitre bozukluğu ilaçları kullanıyorum reçetesi ya da muayenisini sunun. Ama yerinizde olsam madem istifanız kabul edilmedi ben de iyi o zaman benim de elimden gelen bu deyip devam ederdim. Sonuçta burada herkes öğretmen, okul müdürü de öğretmen. Herkes yerini, haddini bilecek. Başınız dik okulunuza gidin yapacağınız işi yapın. Yaptığınız işi beğinmeyene çok biliyorsan sen yap demesini bilin. Neticede istifanız da var. Konuşmaktan çekinmeyin. Böyle üç dört ay geçsin daha yaptığınız işe tek söz söyleyemezler.

hugo.almeida
Kapalı
22 Ekim 2019 22:46

Psikiyatriye falan bulaşmayın. Elinizden geldiği kadar yapın. Tekrar dilekçe verin.

Journeyman_, 4 yıl önce

Sdakif
Aday Memur
23 Ekim 2019 09:01

Neden kabul edilmedi hocam bana norm güncellemelerinden sonra tekrar ver dilekçe dediler 31 ekimde güncelleme bitiyor 1 kasımda tekrar vercem.

Journeyman_, 4 yıl önce

muratgkhn
Aday Memur
23 Ekim 2019 10:32

sizi tenzih ederek söylüyorum birçok öğretmen merkezlere gelebilmek için idareci olup hemen istifa..

Sdakif
Aday Memur
23 Ekim 2019 10:42

Hocam ben zaten merkezde görev yapıyorum ya da sebebi ne olursa olsun biz burda istifa etmenin doğruluğu yada yanlışlığını konuşmuyoruz bunun için ayrı bir başlık açılabilir. Emin olun burdaki insanlar kazandığı bir haktan feragat etmek istiyorsa vardır geçerli bi sebepleri. Şuan bu süreç hakkında bilgi alış verişi yapıyoruz. Varsa bi öneriniz değerlendirelim.

muratgkhn, 4 yıl önce

sizi tenzih ederek söylüyorum birçok öğretmen merkezlere gelebilmek için idareci olup hemen istifa..

Toplam 117 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi