Editörler : ayşegül bgm

KübraEseresen
Aday Memur
16 Ekim 2021 23:12

4 kadrodan 1 i hocam
fizyorex, 3 yıl önce

yok onu sormadım hocam mesela istanbulsa 36 kadrodan 1i veya ankaraysa 13 kadrodan biri o şekilde sordum

ayarcıfzt
Aday Memur
16 Ekim 2021 23:14

istediğiniz yeri sıralaması sizden iyi olan başka biri istiyorsa ve ilk tercihine yazdıysa ve bundan eminseniz ( tercihinden ) tercih yapmayabilirsiniz. il seçimi varsa ve siz bir yer istiyorsanız tercih yapmak en doğal hakkınız .

KübraEseresen
Aday Memur
16 Ekim 2021 23:16

Hocam puan olarak tercih hakkımız olursa şansımı yüksek görüyorum
ayarcıfzt, 3 yıl önce

istediğiniz yeri sıralaması sizden iyi olan başka biri istiyorsa ve ilk tercihine yazdıysa ve bundan eminseniz ( tercihinden ) tercih yapmayabilirsiniz. il seçimi varsa ve siz bir yer istiyorsanız tercih yapmak en doğal hakkınız .

gsseven46
Aday Memur
17 Ekim 2021 09:24

Alımda 3 yıl tayin istenemez yazıyor sonrasında istenebiliyor galiba, zaten sağlı bakanlığında da 3 yıl eş durumu dahil tayin yok yani tayin konusunda ikisinde de şartlar aynı

KübraEseresen
Aday Memur
17 Ekim 2021 13:21

İkisi de aynı bakanlıkta olduğunda 1 yıl dolunca tayin isteme hakları var diye biliyorum hocam.
gsseven46, 3 yıl önce

Alımda 3 yıl tayin istenemez yazıyor sonrasında istenebiliyor galiba, zaten sağlı bakanlığında da 3 yıl eş durumu dahil tayin yok yani tayin konusunda ikisinde de şartlar aynı

23 Ekim 2021 12:08

Hocam karar verdiniz mi ram e tercih verecek misiniz ne yapacaksınız

Toplam 46 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi