Editörler : E.Kayı Han
«325326327328329330331332333334335336»

Ank0660
Aday Memur
05 Şubat 2020 20:47

Ankara 13 ağırda bir yıldır dosyam var hakkında devam eden karar verilen dosyası olanlar iletişime geçelim uygunsa

Bahriyeli98
Aday Memur
06 Şubat 2020 16:09

Merhaba arkadaslar.aranizda denizci olup fetoden idari izinde bekletilen ve savunmasi alınan oldumu?20 aydir aciktayim.hakkimda en ufak bir islem yok.4 ay once savunmam istendi savunmasi istenen herkes ihracmi oluyor bu konuda bilgisi olan yazsin ve umut olsun lutfen

ismail elvan
Aday Memur
06 Şubat 2020 18:10

Genelde ihrac oluyorlar . Benimde gecen hafta aldilar savunmami hvkk.

Kutluhann
Aday Memur
07 Şubat 2020 11:18

Siz kaç aydır idari izinli olarak beklemektesiniz ismail elvan

Akay2012
Aday Memur
07 Şubat 2020 12:32

Arkadaşlar, cimere bir yazi gonderdim, Adalet bakanligina, 24 aydir soruşturmanin surdugu tarafima cevap verilmediği gbi sonuca varilamadigi vs seyler. Cevaplamis Savcılık cevaben demiski: Basvuru evveliyatı olan sorusturma dosyasina gönderilmiştir. Ne simdi bu ne demek istiyor

Akay2012
Aday Memur
07 Şubat 2020 14:22

Savcı hanım sonunda dosyayi önüne almis incelemeye baslamis, basit bir dosyayi 24 aydir incelemeyen savci hanim dosyayi önüne almis, cimere yazmasak kimsenin umrunda olmicak, olan bana oluyor 24 aydir aciktayim 25.aya girecem yazuktir günahtır, insan hakkı bukadar basitmi bu ülkede

ismail elvan
Aday Memur
11 Şubat 2020 10:08

Ben 5 ay oldu . Hvkk da 2 3 kisiden gordugum 15 gun sonra ihrac oluyor savunmadan sonra

Kutluhann, 4 yıl önce

Siz kaç aydır idari izinli olarak beklemektesiniz ismail elvan

kun20rşu
Aday Memur
11 Şubat 2020 11:17

Sanırım dosyana başvurunuda ekledik boku yedin gibi bişi galiba. Tehtid ediyor heralde
Akay2012, 4 yıl önce

Arkadaşlar, cimere bir yazi gonderdim, Adalet bakanligina, 24 aydir soruşturmanin surdugu tarafima cevap verilmediği gbi sonuca varilamadigi vs seyler. Cevaplamis Savcılık cevaben demiski: Basvuru evveliyatı olan sorusturma dosyasina gönderilmiştir. Ne simdi bu ne demek istiyor

UzmJ2010
Aday Memur
11 Şubat 2020 11:34

Arkadaşlar konu dışı bir sorum var açıkta ki personel jnet ten istihkak iste se verirler mi

halil1099
Aday Memur
12 Şubat 2020 00:20

:) ihrac olmadan icerdeki istikakimi alayim mi diyon :)) cidden koyde falan iyi iş goruyor. Zaten bizim koye bi gitsen. köy köy degil komando taburu mubarek :)) soruna gelince bilindigi uzere istikak 2 sekilde teslim ediliyor. İs yerinde teslim. Bu mumkun degil. Adrese teslim. Bu mumkun olabilir. Bi dene gor derim.

UzmJ2010, 4 yıl önce
Arkadaşlar konu dışı bir sorum var açıkta ki personel jnet ten istihkak iste se verirler mi

Eses.26.
Şef
12 Şubat 2020 00:26

Khk lar ilk çıktığından beri takipçisi olan dava alan dilekçeler yazan bir avukatla sosyal medya üzerinden konuştum arkadaşlar durumumu anlattım takipsizlik aldım ne olur bizim durum varmı yasal bi itiraz süreci uzatma aldık felan dedim. Bununla ilgili yakın zamanda iade olacağını duyuyorum dedi. Arkadaşlar ben onun yalancısıyım ne dediyse gruba aynen yazdım umarım çıkar

AhAdalet
Aday Memur
12 Şubat 2020 01:12

savcılıktan takipsizlik alıp açıkta bekleyen mahkemelerden beraat edip halen açıkta bekleyen asker polis bir sürü şahıs var özellikle açıkta kalması gereken süreleri uzatılan ve bunlar genellikle genel komutanlık açığı valilik açığı olan kişiler genelde adlı kararları kesinleştikten sonra 1 2 hafta süre içinde dönüp başlıyor yaklaşık 3 4 aydır ortam sessiz açıktan iade konusunda ya ilgili şahıslar duyurmuyor yada fırtına öncesi sessizlik 99 100 kişilik jandarmada ihraç listesi yolda Allah tüm masum ve mazlumlara yardım etsin yardım etsin
Eses.26., 4 yıl önce
Khk lar ilk çıktığından beri takipçisi olan dava alan dilekçeler yazan bir avukatla sosyal medya üzerinden konuştum arkadaşlar durumumu anlattım takipsizlik aldım ne olur bizim durum varmı yasal bi itiraz süreci uzatma aldık felan dedim. Bununla ilgili yakın zamanda iade olacağını duyuyorum dedi. Arkadaşlar ben onun yalancısıyım ne dediyse gruba aynen yazdım umarım çıkar

Eses.26.
Şef
12 Şubat 2020 01:15

İhraçlarla ilgili duyumunuz mu var
AhAdalet, 4 yıl önce
savcılıktan takipsizlik alıp açıkta bekleyen mahkemelerden beraat edip halen açıkta bekleyen asker polis bir sürü şahıs var özellikle açıkta kalması gereken süreleri uzatılan ve bunlar genellikle genel komutanlık açığı valilik açığı olan kişiler genelde adlı kararları kesinleştikten sonra 1 2 hafta süre içinde dönüp başlıyor yaklaşık 3 4 aydır ortam sessiz açıktan iade konusunda ya ilgili şahıslar duyurmuyor yada fırtına öncesi sessizlik 99 100 kişilik jandarmada ihraç listesi yolda Allah tüm masum ve mazlumlara yardım etsin yardım etsin

AhAdalet
Aday Memur
12 Şubat 2020 01:35

Her hangi bir duyumum yok 2 ayda bir 100 kişi bakan oluru ile ihraç oluyor ya onu kastettim
Eses.26., 4 yıl önce
İhraçlarla ilgili duyumunuz mu var

Bsrhlvc
Aday Memur
12 Şubat 2020 21:26

Arkadaşlar bir konu açacağım soracağımda hatta. Bundan once de ergenekon davalari vardi oradada bir sürü asker subayi aldılar aradan yıllar geçti sonra temmuz ayında erkenekon diye bir dava yok denilip herkesi geri döndürdüler bu konuyu hic arastirdiniz mi ve bu konuyla şuan ki konu neredeyse hemen hemen aynı gibi sizcede ileride herkesi yine suçsuz diye döndürürler mi?

Eses.26.
Şef
12 Şubat 2020 22:56

Döndürmezler.
Bsrhlvc, 4 yıl önce
Arkadaşlar bir konu açacağım soracağımda hatta. Bundan once de ergenekon davalari vardi oradada bir sürü asker subayi aldılar aradan yıllar geçti sonra temmuz ayında erkenekon diye bir dava yok denilip herkesi geri döndürdüler bu konuyu hic arastirdiniz mi ve bu konuyla şuan ki konu neredeyse hemen hemen aynı gibi sizcede ileride herkesi yine suçsuz diye döndürürler mi?

Bsrhlvc
Aday Memur
13 Şubat 2020 01:25

Neden sonuçta darbeye karışmayan lisede dersaneye gitti diye alinanlar bir sürü haksizliga ugrayanlar var onlarida mi dondurmezler bylok kullananlari darbe girisiminde bulunanlari demiyorum onlari tabi döndürmezlerde sonuçta her fetocu diye atilanda fetocu değil madur kitle çok.
Eses.26., 4 yıl önce
Döndürmezler.

Eses.26.
Şef
13 Şubat 2020 01:26

O saydıklarınızı döndürürler
Bsrhlvc, 4 yıl önce
Neden sonuçta darbeye karışmayan lisede dersaneye gitti diye alinanlar bir sürü haksizliga ugrayanlar var onlarida mi dondurmezler bylok kullananlari darbe girisiminde bulunanlari demiyorum onlari tabi döndürmezlerde sonuçta her fetocu diye atilanda fetocu değil madur kitle çok.

Bsrhlvc
Aday Memur
13 Şubat 2020 17:21

e.p yararlananlarda döner mi acaba misal dersaneye gittigini söylüyor e.p diyorlar ne alakaysa tabi neyse onlarda döner mi acaba
Eses.26., 4 yıl önce
O saydıklarınızı döndürürler

Eses.26.
Şef
13 Şubat 2020 18:26

2005 de dersaneye gideni jandarma da döndü
Bsrhlvc, 4 yıl önce
e.p yararlananlarda döner mi acaba misal dersaneye gittigini söylüyor e.p diyorlar ne alakaysa tabi neyse onlarda döner mi acaba
Toplam 9704 mesaj
«325326327328329330331332333334335336»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi